فرار سپاهان از بحران با برتری برابر شمس آذر

کد خبر: 1278607

دیدار تیم های سپاهان و شمس آذر در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با برتری زردپوشان اصفهانی به پایان رسید.

فرار سپاهان از بحران با برتری برابر شمس آذر

تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شمس آذر قزوین در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی امروز دوشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با قضاوت امیر ایار به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

ترکیب تیم‌ها

ژوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان در این دیدار نفرات زیر را به زمین فرستاد:

نیما میرزازاد، محمد دانشگر، هادی محمدی، میلاد زکی‌پور، رامین رضائیان، امید نورافکن، برایان دابو، رضا اسدی (۸۰- عیسی عباس)، علی اصغر اعرابی (۸۰- فرشاد احمدزاده)، کاوه رضایی (۵۵- رضا شکاری) و شهریار مغانلو (۸۶- سیدعلی کمالی جلودار).

سعید دقیقی سرمربی شمس آذر هم از نفرات زیر در این دیدار استفاده کرد:

علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی، امیر شعبانی، محمدرضا رضایی، حسین گودرزی، علی آزادمنش، پوریا سرآبادانی، صادق بوصبیح، امیرمحمد نسایی، فرزاد امامعلی (۷۳- محمد پاپی) و عیسی مرادی.

نیمه اول

تیم سپاهان در حالی پا به این دیدار گذاشت که در ۶ دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شکست خورده است و برای خروج از بحران به پیروزی در این دیدار نیاز مبرم دارد.

آخرین برد شمس آذر هم به هفته پانزدهم لیگ برتر برمی‌گردد که موفق شد با نتیجه یک بر صفر به برتری برسد. در نیمه اول سپاهان بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت و توانست کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرد.

در دقیقه ۲۵ در حالی که سپاهان به حملات خود ادامه می‌داد توپ ارسالی این تیم وارد محوطه جریمه شمس آذر شد و مدافعان این تیم توپ دفع کردند که در پشت محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید که ضربه قدرتمند او در بین راه به پای رضا اسدی برخورد کرد و تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

در ادامه هم حملات دو تیم بی ثمر بود تا نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان برسد.

نیمه دوم

سپاهان در نیمه دوم این دیدار باز هم تیم برتر بود و کنترل بازی را در اختیار داشت. در دقیقه ۶۸ این تیم صاحب یک کر نر شد که رامین رضائیان پشت این ضربه قرار گرفت و توپ را به پشت محوطه جریمه و برای امید نورافکن ارسال کرد که نورافکن با یک ضربه تماشایی موفق شد دومین گل سپاهان را به ثمر برساند.

بلافاصله پس از این گل، صادق بوصبیح از تیم شمس آذر با کارت قرمز داور جریمه و از زمین اخراج شد تا کار برای شاگردان سعید دقیقی سخت‌تر شود.

در دقیقه ۷۰ علی اصغر اعرابی در محوطه جریمه رضا شکاری را صاحب توپ کرد و او هم با یک ضربه تماشایی موفق شد برای بار سوم دروازه شمس آذر را باز کند.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید تا شاگردان مورایس با این پیروزی پس از ۶ هفته شکست متوالی طعم برد را بچشند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها