اوسمار: در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم

کد خبر: 1278647

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم، آنهم مقابل تیمی که خیلی بسته و خوب بازی می‌کرد و موقعیت‌هایی که باید را نتوانستیم ایجاد کنیم.

اوسمار: در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم، آنهم مقابل تیمی که خیلی بسته و خوب بازی می‌کرد و موقعیت‌هایی که باید را نتوانستیم ایجاد کنیم.

اوسمار لوس ویرا پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در جام حذفی اظهار داشت: همانطور که می‌دانید بازی‌های جام حذفی از نظر احساسی سطح بالا هستند، 90 دقیقه بازی که فقط یک تیم می‌تواند به مرحله بعد صعود کند. در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم، آنهم مقابل تیمی که خیلی بسته و خوب بازی می‌کرد و موقعیت‌هایی که باید را نتوانستیم ایجاد کنیم. در نهایت توانستیم در نیمه اول یک گل بزنیم تا در نیمه دوم راحت‌تر بازی کنیم.

گل اسماعیلی‌فر به ما کمک کرد تا راحت‌تر و آرام تر بازی کنیم

وی ادامه داد: با اینکه تیم حریف بسته بازی می‌کرد اجازه ندادیم که این تیم به ما ضدحمله بزند. بازی با چنین تیم‌هایی اینطوری هستند که ما باید متعادل کار کنیم و آماده باشیم تا ضدحمله نخوریم. در رختکن در مورد استفاده از توپ‌های در عمق صحبت کردیم و دیدید که گل دانیال از همان نقطه به ثمر رسید و این گل به ما کمک کرد تا راحت‌تر و آرام تر بازی کنیم.

لازم بود گاهی ارونوف و عبدالکریم حسن نزدیک به هم بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ارسال‌های عبدالکریم حسن و نوع بازی او در پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم عبدالکریم سعی کرد چند سانتر انجام دهد. وقتی ما با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که کمی بسته بازی می‌کنند برای همین باید در حمله بادقت‌تر کار کنیم. در بازی‌هایی به این سبک، متعادل نگه داشتن حمله کمی سخت است. مقابل تیمی که بسته بازی می‌کند برای اینکه بتوانیم سریع حمله کنیم لازم بود گاهی ارونوف و عبدالکریم حسن نزدیک به هم بازی کنند. امیدوارم با گذشت زمان و بازی کردن کنار هم بتوانند به هماهنگی بیشتر برسند و بتوانند به سمت دروازه بروند و گل بزنند.

به هواداران قول می‌دهم که تیم ما برای پیروزی خواهد جنگید

«روزی که شما به‌عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شدید با تردید به این اتفاق نگاه شد، اما امروز هواداران در بیشتر دقایق شما را تشویق کردند و چه صحبتی با آنها دارید؟»، اوسمار در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: در کنفرانس قبل از بازی هم در مورد این سؤال صحبت کردم. ممنونم بابت تبریک نتیجه بازی. ما با دو روش می‌توانیم کار یک مربی را ارزیابی کنیم. یک با نتیجه و دوم نوع بازی بازیکنانش. برای ما در چند بازی اخیر و حتی دیدار برابر آلومینیوم اراک، چیزی که از بازیکنان می‌خواستیم را انجام دادند و در سه بازی اخیر هم توانستیم نتیجه را به دست بیاوریم. صد درصد ارتباط بین هواداران و کادر فنی و بازیکنان می‌تواند کمک کند تا تیم احساس بهتری داشته باشد. من به هواداران قول می‌دهم که تیم ما برای پیروزی خواهد جنگید. شاید گاهی نتیجه مورد دلخواه ما نباشد، ولی تیم همیشه برای پیروزی می‌جنگد. وقتی احساس می‌کنیم هواداران به ما انرژی مثبت می‌دهد، این مسئله خیلی به ما کمک می‌کند. امیدوارم این رابطه نزدیک به تماشاگران و تیم خیلی نزدیک‌تر شود و بتوانیم هواداران بیشتری در ورزشگاه داشته باشیم. یک تیم بزرگ بدون هواداران بزرگ وجود ندارد.

به خاطر مصدومیت کنعانی‌زادگان مجبور شدیم تعویض‌مان را عوض کنیم

وی در پاسخ به سؤالی درباره استفاده از بازیکنان جوان در تیم های بزرگ دنیا و اینکه در هیچ‌کدام از تیم‌های بزرگ ایران این موضوع دیده نمی‌شود و دلیل این موضوع چیست، گفت: ما به بازی‌های آینده‌مان فکر کردیم. ما امروز اولین بازی ابوالفضل بابایی را داشتیم. ما می‌خواستیم احمدی را هم وارد زمین کنیم؛ ولی به خاطر مصدومیت کنعانی‌زادگان مجبور شدیم تعویض‌مان را عوض کنیم. من موافقم که جام حذفی فرصت خوبی است تا از بازیکنان جوان استفاده کنیم؛ حتی برای استفاده از بازیکنان جدید مثل ارونوف و عبدالکریم حسن. امروز توانستیم هنانوف را هم به زمین بیاوریم. ما توانستیم تعویض‌ها را متعادل کنیم بین بازیکنانی که کمتر بازی کردند و بازیکنانی که نیاز دارند تا استراحت کنند.

 حسینی: پرسپولیس یک مرحله سخت را پشت سر گذاشت/ بازیکنان جدید باید بیشتر تلاش کنند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت، بازیکنان جدید این تیم باید بیشتر تلاش کنند و با تمام قدرت به کارشان ادامه دهند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی پس از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت و گاز گچساران گفت: بله خدا را شکر امروز روی نیمکت نشستیم و توانستیم یک برد خوب هم مقابل نفت و گاز گچساران به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این سؤال که قراردادش با باشگاه پرسپولیس امضا شده است، تصریح کرد: بله، قراردادم امضا شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شرایط سرخپوشان چگونه است، خاطر نشان کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و امروز هم یک بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این بازی برای ما تمام شد و باید بازی‌های‌مان را در لیگ ادامه دهیم.

حسینی درباره رقابت پرسپولیس با استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: ما بازی به بازی پیش می‌رویم، بازی بعدی ما در لیگ خیلی حساس است. استقلال، سپاهان و تراکتور تیم‌هایی هستند که در کورس هستند. بچه‌های ما باید روز به روز بیشتر تلاش کنند تا مرحله به مرحله جلو برویم.

وی راجع به این موضوع که خط دفاع پرسپولیس نسبت به گذشته نظم بهتری پیدا کرده است، یادآور شد: خط دفاع پرسپولیس قبلاً هم خوب بود، ما یک مرحله سخت داشتیم و خوشبختانه گذراندیم. الان هم بازی به بازی جلو می‌رویم. در نیم‌فصل دوم کار برای همه تیم‌ها سخت است. بچه‌های ما خیلی خوب تلاش می‌کنند و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره درخشش خریدهای جدید این تیم گفت: بازیکنان جدید باید بیشتر تلاش‌ کنند، ما کاری نداریم که یکی دو بازی آنها خوب بودند و باید در پرسپولیس با تمام قدرت کار کنند و نظم تیمی داشته باشیم.

حسینی در واکنش به ناراحتی بازیکنان نسبت به دریافتی‌‌ها یادآور شد: دقیقاً همین‌طور است و امیدوارم باشگاه بتواند درست کار کند و بازیکنان بتوانند به لحاظ مالی و فوتبالی شرایط خوبی داشته باشند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها