اخبار باشگاه استقلال | مطالبات مهاجم استقلال پرداخت شد | ۵+۴ بازیکن در خطر از دست دادن داربی

کد خبر: 1279004

باشگاه استقلال بخشی از مطالبات گوستاوو بلانکو مهاجم خود را پرداخت کردند.

اخبار باشگاه استقلال | مطالبات مهاجم استقلال پرداخت شد |
۵+۴ بازیکن در خطر از دست دادن داربی

مسئولان باشگاه استقلال بخشی از مطالبات گوستاوو بلانکو مهاجم خود را پرداخت کردند.

۴۵ هزار یورو از مطالبات بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال به حساب این بازیکن واریز شد و به زودی بخشی دیگر از طلب‌های عقب افتاده او نیز به حسابش پرداخت خواهد شد.

گروسی: استقلال همچنان با کمبود بازیکن مواجه است

پیشکسوت استقلال گفت: بازیکنان استقلال باید بدانند جام حذفی تمام شده و تمرکز خود را بر روی لیگ قرار دهند تا در جام را به خود اختصاص دهند.

محسن گروسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره دلیل ضعف استقلال در بازی‌های خارج از خانه اظهار کرد: استقلال در بیرون از خانه ضعف نداشت هر تیمی در بیرون از خانه امکان دارد ببازد، مساوی کند و یا پیروز میدان شود، استقلال نیز از این مساله مستثنی نیست. درست است که استقلال از  جام حذفی حذف شد اما شرایط آن با لیگ فرق می‌کند و مثل فینال است. استقلال در اکثر مواقع از داوری متضرر می‌شود و این موضوع در جام حذفی نیز گریبانگیر استقلال بود. در حال حاضر که جام حذفی را از دست داده باید تمرکز خود را بر روی لیگ بگذارد تا جام را به خود اختصاص دهد.

منتظر محمد و اورونوف که درخشش خوبی در تیم‌های خود داشتند می‌توانستند در استقلال بازی کنند اما به خواست نکونام این اتفاق نیفتاد؛ گروسی در پاسخ به این سوال که به نظرش خریدهای استقلال به گونه‌ای بوده که جای خالی این دو بازیکن احساس نشود؟ خاطرنشان کرد: استقلال از همان ابتدای نیم فصل و شروع بازی‌ها با کمبود بازیکن مواجه بوده و این مساله به استقلال لطمه زده و سبب شده فشار زیادی بر روی سایر بازیکنان وارد شود. درست است که در نیم فصل دوم خریدهایی داشته اما هنوز هم با کمبود بازیکن مواجه است.

بازیکن پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: با باخت در جام حذفی هیچ چیزی تمام نشده و استقلال باید تلاشش را در لیگ افزایش دهد تا جام را تقدیم هواداران کند. استقلال اکنون شرایط خوبی در لیگ دارد و به نتایج خوبی دست پیدا کرده است. اینکه در ادامه بازی‌ها چه اتفاقی برای این تیم رخ خواهد داد مشخص نیست. به اعتقاد من اگر بازیکنان استقلال بتوانند اتحاد و همبستگی خود را حفظ کنند و این همبستگی تا پایان رقابت‌های لیگ برتر فارغ از هر گونه مشکلات، تداوم داشته باشد قطعا با نتایج خوبی که تا امروز کسب شده، استقلال این توانمندی را دارد که صدرنشینی خود را تا پایان فصل حفظ کند و قهرمان لیگ برتر شود.

۵+۴ بازیکن در خطر از دست دادن داربی ۱۰۳

۵ بازیکن استقلال و ۴ بازیکن پرسپولیس در خطر از دست دادن داربی هستند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال در ادامه رقابتهای لیگ برتر روز جمعه هفته جاری به مصاف استقلال خوزستان خواهد می‌رود و در ادامه باید در داربی با پرسپولیس بازی کند.

در حال حاضر آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، صالح حردانی و میلاد فخرالدینی سه کارته هستند و در صورت دریافت کارت زرد چهارم در بازی با استقلال خوزستان، داربی را از دست می‌دهند. همچنین امید حامدی‌فر پس از پشت سر گذاشتن یک بار محرومیت چهار کارته شدن، دو کارت زرد دیگر هم دریافت کرده تا در صورت دریافت یک کارت زرد دیگر، او هم داربی را از دست بدهد.

همچنین پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال میزبان فولاد است که چهار بازیکن این تیم هم در خطر از دست دادن داربی ۱۰۳ هستند. از بین بازیکنان پرسپولیس حسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی، سعید صادقی و علی نعمتی در صورت دریافت یک کارت زرد دیگر چهار کارته می‌شوند و از داربی محروم می‌شوند. در بین این چهار بازیکن، علی نعمتی در بازی با شمس آذر با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد که یک جلسه محرومیت هم به خاطر آن پشت سر گذاشته بود اما همچنان خطر چهار کارته شدن برای او وجود دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها