جدول لیگ برتر در پایان مسابقات امروز/ ملوان جای سپاهان را در رده سوم گرفت

کد خبر: 1279240

نساجی فرصت طلایی برای جدا کردن از منطقه خطر، با اشتباه دروازبان خود از دست داد. روز نخست از هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم قعرنشین صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران به اتمام رسید.

جدول لیگ برتر در پایان مسابقات امروز/ ملوان جای سپاهان را در رده سوم گرفت

روز نخست از هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم قعرنشین صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران به اتمام رسید.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17:40 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه دو تیم به نتیجه تساوی یک - یک و تقسیم امتیاز رضایت دادند.

عرفان قهرمانی مدافع صنعت نفت در دقیقه 42 دروازه خودی را باز کرد تا تیم ساکت الهامی با پیروزی به رختکن برود. بازی با برتری یک بر صفر نساجی رو به اتمام بود که علیرضا رضایی سنگربان این تیم در دقیقه 4+90 به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد و کار را به تساوی کشاند. این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم صنعت نفت آبادان در فصل جاری در هیچ‌کدام از دیدارهای خانگی خود پیروز نشده است.

داوری این دیدار برعهده سعید رحیمی‌مقدم بود که علی یوسف، حسین شنانی، مصطفی احمدی و میثم تهیدست از صنعت نفت و سعید آقایی، سیداحسان حسینی و صابر حردانی از نساجی را با کارت زرد جریمه کرد. سرمربیان دو سهراب بختیاری‌زاده و ساکت الهامی نیز در دقایق تلف‌شده بازی با کارت قرمز داور از زمین اخراج شدند.

صنعت نفت آبادان با تساوی در بازی امروز 13 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول صعود کرد. نساجی نیز با 12 امتیاز قعرنشین جدول باقی ماند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر در زیر آمده است:

14021217194627905295712510

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها