نکونام: مگر قرار است هر هفته ببرم که بیانیه دادید؟

کد خبر: 1279383

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: چمن ورزشگاه غدیر اهواز به گونه‌‌ای بود که شرایط بازی کردن وجود نداشت.

نکونام: مگر قرار است هر هفته ببرم که بیانیه دادید؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: چمن ورزشگاه غدیر اهواز به گونه‌‌ای بود که شرایط بازی کردن وجود نداشت.

جواد نکونام پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: خیلی خوشحالم در استان خوزستان و شهر اهواز هستم. از اینجا خاطرات شیرینی دارم و با دوستانه رسانه‌ای 4 سال خوب را داشتیم. خوشحالم دوباره قسمت شد به این شهر خوب بیایم. چمن ورزشگاه شرایط خوبی برای فوتبال بازی کردن نداشت و زمین شرایط خیلی بدی داشت. نمی‌توان روی این زمین فوتبال بازی کرد.

وی افزود: بازی‌های استقلال خوزستان را دیده بودیم و حدس می‌زدیم آنها به دلیل شرایط زمین بازی رو به بازی مستقیم بیاورند. استقلال خوزستان به امتیاز نیاز داشت و تیم کاملاً متفاوتی نسبت به نیم فصل اول شده است. شکلی که بازی می‌کنند، سخت است، مخصوصاً در 15 دقیقه پایانی که سعی کردیم بازیکنان قد بلند به زمین بفرستیم. بازی را خوب شروع کردیم و می‌توانستیم در نیمه اول با اختلاف دو، سه گل بیرون بیاییم ولی استفاده نکردیم. در نیمه دوم هر چه از زمان بازی گذشت، با توجه به خستگی بازی در جام حذفی، شرایط کمی سخت شد. می‌دانستیم سه امتیاز بازی چقدر به دردمان می‌خورد.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: یکی دو بحث وجود دارد که خارج از بازی باید بگویم. برای باشگاه بزرگ استقلال زشت است که کسی کنارم نیست و مدیررسانه‌ای نداریم و امیدوارم مشکلات حل شود. صحبتم فقط با هواداران است، من چند هفته‌ای صحبت نکردم و سکوت کردم. اول فصل یادتان باشد گفتم مراقب باشید کسی کلاه سرتان نگذارد. هر کسی در باشگاه و بیرون از باشگاه می‌گوید این تیم باید قهرمان شود، به استقلال خیانت می‌کند. اندازه کدام تیم هستیم که قهرمان شویم؟ از رقیب‌مان  پرسپولیس، سپاهان و تراکتور گرفته و حتی استقلال خوزستانی که 5 بازیکن گرفته است.  ما اندازه کدام از این تیم‌ها هستیم؟ من و تیمم تلاش‌مان را برای قهرمانی می‌کنیم. تیم سال گذشته استقلال با وجود همه شایستگی‌هایش با 20 بازیکن بزرگسال، سه بازیکن زیر 25 سال و 6 بازیکن زیر 23 سال قهرمان نشد.

«خواهش می‌کنم فشار را روی تیم ما نیندازید.» نکونام با بیان این جمله گفت: باشگاه‌مان هفته گذشته بیانیه داد؛ لطفاً فشار را روی تیم نگذارید. تلاش می‌کنیم بهترین بازی را انجام دهیم. سال گذشته تیم با آن همه بازیکن در سن‌های مختلف سوم شد، الان ما باید چه کار کنیم؟ الان که باید به فرودگاه برویم، خودم هستم و مدیر تیم. یک نفر نداریم که دنبال‌مان باشد. همه گفتند تیم رسانه و مدیر تیم داریم، حداقل یکی را بیاورید درباره داوری صحبت کند تا اشتباه حرف نزنیم. ما هیچ کسی را نداریم و تنهای تنها هستیم. هر تیمی را می‌بینید 5 نفر کنارشان هستند.

وی یادآور شد: هوادار! من خیلی تنها هستم. به عنوان یک هوادار استقلال به این تیم آمدم، برای تیمی که مثل شما اشک ریختم و الان تلاش می‌کنم.  تنها هستم و فردا کسی از من توقع نداشته باشد. در بازی قبل، 4 بازیکن را بیرون گذاشتم و دیدید چقدر تیمم فرق کرد. امروز آرمین سهرابیان مریض بود و مجبور شدم بازی‌اش بدهم. آقای هوادار، من خیلی تنها هستم. امسال هر کاری با این تیم کرده‌اند و دیگر نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی برای این تیم بیفتد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها