قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو ترکیه

کد خبر: 1279750

در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه، هادی وفایی‌پور، امیرحسین فیروزپور و امیررضا معصومی به مدال طلا، محمدمهدی پلنگ‌وار و امیرمحمد یزدانی به مدال برنز دست یافت.

قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو ترکیه

کشتی آزاد جام یاشاردوغو|معصومی با شکست عنوان دار جهان به مدال طلا دست یافت، ایران قهرمان شد

امیررضا معصومی به مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه دست یافت.

رقابت های رده بندی و فینال پنج وزن دوم کشتی  آزاد جام یاشاردوغو ترکیه از عصر امروز در شهر آنتالیا در حال برگزاری است.در وزن 125 کیلوگرم محمدرضا لطفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 مقابل لخاگواگرل مونختور دارنده مدال های نقره و برنز جهان از مغولستان مغلوب و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت.لطفی در این گروه مقابل نیکا برولاوا از گرجستان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با ضربه فنی مقابل شامیل شریپوف از بحرین مغلوب و پنجم شد. امیررضا معصومی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر اوکتای جیفتجی از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 11 بر صفر مقابل سولومون ماناشویلی از گرجستان پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

وی در این مرحله با نتیجه 5 بر صفر هاکان بویوکجینگیل از ترکیه را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. معصومی در دیدار پایانی با نتیجه 4 بر 3 مقابل لخاگواگرل مونختور به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.در پایان تیم ایران توسط هادی وفایی پور در وزن 86 کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن 92 کیلوگرم و امیررضا معصومی در وزن 125 کیلوگرم به مدال طلا، محمدمهدی پلنگ وار و امیرمحمد یزدانی در وزن 70 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.در رده بندی تیمی ایران با 115 امتیاز قهرمان شد و تیم های قرقیزستان و مغولستان به ترتیب با 111 و 108 امتیاز دوم و سوم شدند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها