تمام بلیت های دربی به فروش رفت | قیمت ها در بازار سیاه فعلا سه برابر شد

کد خبر: 1279926

۴۵ هزار بلیت اختصاص یافته به دربی ۱۰۳ پایتخت در کمتر از ۳ ساعت فروخته شد تا آزادی بار دیگر شاهد تماشاگران دو تیم استقلال و پرسپولیس باشد.

تمام بلیت های دربی به فروش رفت | قیمت ها در بازار سیاه فعلا سه برابر شد

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت تا صد و سومین شهرآورد پایتخت مقابل دیدگان ۴۵ هزار تماشاگر رقم بخورد.

فدراسیون فوتبال امروز اعلام کرد هواداران دو تیم می‌توانند با مراجعه به سامانه بلیت فروشی فدراسیون فوتبال برای تماشای این دیدار بلیت تهیه کنند. در حالی که ساعتی از آغاز بلیت فروشی نگذشته بود، تمام بلیت‌های عرضه شده در سامانه بلیت فروشی فدراسیون فوتبال به فروش رسید.

با توجه به افزایش قیمت از سوی باشگاه استقلال و عرضه بلیت ۳۵۰ هزار تومانی، کمتر کسی انتظار فروش بلیت را داشت اما هواداران دو تیم که بی صبرانه منتظر برگزاری این دیدار هستند برای خریداری بلیت اقدام کردند و در کمتر از ۳ ساعت تمامی بلیت‌های دربی به فروش رفت.

نکته جالب اینجاست بلیت جایگاه بانوان با توجه به محدودیتی که داشته است تنها در پنج دقیقه ابتدایی به فروش رسیده و علاقه مندان دیگر نتوانستند بلیتی را برای این بازی تهیه کنند.

پایان بلیت فروشی و آغاز «بازار سیاه»/ قیمت‌ها فعلا سه برابر شد

پایان بلیت فروشی و آغاز «بازار سیاه»/ قیمت‌ها فعلا سه برابر شد

بلیت های دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال به فاصله کوتاهی پس از تمام شدن بلیت ها به سه برابر قیمت در حال ارایه است اما به نظر می رسد در دو روز باقی مانده قیمت ها افزایش هم داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه ۲۳ اسفند از ساعت ۲۰ به مصاف هم می‌روند. در آستانه برگزاری دربی ۱۰۳ پایتخت بلیت‌های این مسابقه که در سامانه «footballeticket» آغاز شده بود به طور کامل فروخته شده است. با پایان فرایند بلیت فروشی، بررسی خبرنگار مهر حاکی از شکل گرفتن «بازار سیاه» فروش بلیت‌های دربی در پلتفرم‌های اینترنتی است.

در بررسی‌های صورت گرفته تا عصر روز دوشنبه و در فاصله کمتر از سه روز تا برگزاری دربی صد و سوم مشخص شد این بلیت‌ها با رقم‌هایی ۳ برابر قیمت رسمی در بستر این پلتفرم‌ها به فروش می‌رسد.

قیمت رسمی بلیت‌های این بازی در جایگاه‌های مختلف به شرح زیر است:

روبروی جایگاه: ۳۵۰ هزار تومان

پشت دروازه‌ها: ۲۰۰ هزار تومان

طبقه دوم: ۱۰۰ هزار تومان

جایگاه بانوان: ۱۰۰ هزار تومان

این در حالی است که این بلیت‌ها با قیمت‌های بیشتری در حال خرید و فروش است و همچنان اقدامی برای ساماندهی هواداران و شناسایی آنها در ورزشگاه صورت نگرفته است. مسأله‌ای که نه تنها چنین بازار سیاهی را رقم زده بلکه از عوامل بروز برخی ناهنجاری‌ها است./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها