قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در ترکیه

کد خبر: 1280566

تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با کسب ۶ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۴ مدال برنز بعنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیروزی ترکیه دست یافت.

قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در ترکیه

تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با کسب ۶ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۴ مدال برنز بعنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیروزی ترکیه دست یافت.

رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیروزی ترکیه روزهای 22 لغایت 24 اسفندماه در شهر آنتالیا برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط احمد بدرالدینی در وزن 45 کیلوگرم، علیرضا امیری در وزن 48 کیلوگرم، امیرعلی حیدری در وزن 55 کیلوگرم، ابوالفضل شیری در وزن 60 کیلوگرم، امیرمهدی سعیدی نوا در وزن 65 کیلوگرم،‌ دانیال ایزدی در وزن 92 کیلوگرم به مدال طلا، محمدباقر عزیزی در وزن 60 کیلوگرم و محمد کاظمی در وزن 71 کیلوگرم به مدال نقره، حسین قادری در وزن 48 کیلوگرم، سید ایمان حسینی در وزن 55 کیلوگرم، علیرضا محمدحسینی در وزن 80 کیلوگرم و عرشیا میرزاجانی در وزن 92 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

نوجوانان فرنگی کار کشورمان با کسب 12 مدال رنگارنگ عنوان قهرمانی این مسابقات را نیز از آن خود کردند.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم احمد بدرالدینی در دور اول مقابل کشتی گیری از قرقیزستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم دیگر نماینده قرقیزستان را مغلوب کرد و در دیدار مرحله نیمه نهایی نیز مقابل حریف خود به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی با شکست حریف آذربایجانی خود به مدال طلا دست یافت.

در وزن 48 کیلوگرم حسین قادری در دیدار نخست مقابل نماینده قزاقستان به برتری دست یافت. وی پس از شکست در دیدار نیمه نهایی راهی رده بندی شد. قادری در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به مدال برنز رسید. علیرضا امیری در دور اول کشتی گیری از قرقیزستان را از پیش رو برداشت. وی پس از پیروزی در مرحله نیمه نهایی راهی فینال شد. امیری در فینال با برتری مقابل حریف خود صاحب گردن آویز طلا شد.

در وزن 51 کیلوگرم آرمین قولی گله در دور نخست مقابل کشتی گیر آذربایجانی که قهرمان جهان بود، مغلوب شد. و از دور رقابت ها کنار رفت. حسین ابراهیمی در مبارزه نخست خود به پیروزی رسید اما در کشتی دوم مقابل حریف خود شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت و توانست با شکست حریف خود به دیدار رده بندی راه یابد. وی در این دیدار مقابل حریف خود مغلوب و پنجم شد.

در وزن 55 کیلوگرم امیرعلی حیدری در دور نخست کشتی گیری از ترکیه را از پیش رو برداشت. وی در در بعد مقابل نماینده قرقیزستان به برتری دست یافت. حیدری با غلبه بر حریف خود در نیمه نهایی به فینال رسید. حیدری در دیدار نهایی پیروز و به مدال طلا رسید. سید ایمان حسینی مقابل کشتی گیری از قزاقستان به پیروزی رسید. وی در دور بعد مقابل حریفی از قرقیزستان مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد. این کشتی گیر در دیدار رده بندی مقابل حریف خود به برتری رسید و به صاحب مدال برنز شد.

در وزن 60 کیلوگرم ابوالفضل شیری در دور اول مقابل حریف خود به پیروزی رسید. وی در دور دوم مقابل نماینده ترکیه به برتری دست یافت. و در کشتی سوم خود نیز به پیروزی رسید. شیری در دور بعد کشتی گیری از قزاقستان راشکست داد. میرمحمدباقر عزیزی در دور اول مقابل نماینده هلند پیروز شد. وی در دور دوم مقابل کشتی گیری از ترکیه به برتری دست یافت. عزیزی در دور سوم نیز حریفی از آذربایجان را شکست داد. دو نماینده کشورمان در دیدار فینال به مصاف هم رفتند که شیری به برتری دست یافت و به مدال طلا رسید. عزیزی نیز صاحب مدال نقره شد.

در وزن 65 کیلوگرم امیرمهدی سعیدی نوا در دور اول کشتی گیری از ترکیه را مغلوب کرد. وی با پیروزی مقابل حریفی دیگر از ترکیه راهی فینال شد. سعیدی نوا در فینال حریف خود را شکست داد و صاحب گردن آویز طلا شد.

در وزن 71 کیلوگرم محمد کاظمی در دیدار نخست کشتی گیری از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز مقابل حریف خود به برتری دست یافت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار نهایی مقابل کشتی گیر آذربایجان مغلوب و به مدال نقره رسید.

در وزن 80 کیلوگرم علیرضا محمدحسینی در دور اول مغلوب کشتی گیری از تاجیکستان شد. امیرسام محمدی دیگر کشتی گیر کشورمان در این وزن در دور نخست کشتی گیری از آذربایجان را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب دیگر کشتی گیر آذربایجان شد. محمدحسینی در گروه شانس مجدد حریف خود را شکست داد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به پیروزی رسید و به مدال برنز دست پیدا کرد.

در وزن 92 کیلوگرم: دانیال ایزدی در مبارزه نخست مقابل عرشیا میرزاجانی دیگر نماینده کشورمان به پیروزی رسید. ایزدی در دور بعد نماینده آذربایجان را مغلوب کرد. وی پس از برتری مقابل حریف خود در نیمه نهایی به فینال راه پیدا کرد. ایزدی در دیدار نهایی با غلبه مقابل حریفش به مدال طلا رسید. میرزاجانی نیز با توجه به فینالیست شدن ایزدی در گروه شانس مجدد با پیروزی مقابل حریفان به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار رده بندی مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت و به برنز رسید./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها