استقلال با صدرنشینی سال را تمام کرد

کد خبر: 1281035

استقلال در آخرین بازی هفته بیست‌ویکم لیگ برتر و مسابقه پایانی سال در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هوادار رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت.

استقلال با صدرنشینی سال را تمام کرد

در آخرین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم استقلال موفق شد یک بر صفر هوادار را شکست دهد.

از ساعت ۲۱:۰۰ امشب (یک‌شنبه - ۲۷ اسفند ۱۴۰۲)، در آخرین بازی از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران، شاگردان جواد نکونام در تیم استقلال مهمان شاگردان مسعود شجاعی در تیم هوادار بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌ها پایان یافت.

آبی پوشان با این پیروزی ۴۶ امتیازی شده و باز هم اختلاف خود با پرسپولیس را به سه امتیاز افزایش دادند تا سال ۱۴۰۲ را با صدرنشینی به پایان برسانند. هوادار هم با 19 امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

هوادار صفر - استقلال یک

گل‌: آرمین سهرابیان برای استقلال (دقیقه یک)

کارت زرد: محمد میری، مهدی گودرزی و امین پورعلی از هوادار، جلال‌الدین ماشاریپوف و محمدحسین مرادمند از اسقلال

کارت قرمز: -

ترکیب هوادار: علیرضا حقیقی، امین پورعلی، سبحان پسندیده، مرتضی منصوری، محمد عباسی، محمد میری (امیرحسین بهادر، دقیقه ۸۷)، بابک مرادی (فرهاد زاوشی، دقیقه ۷۱)، مهدی عبدی (محسن سفیدچقایی، دقیقه ۷۱)، کریم اسلامی، داریوش شجاعیان (مهدی گودرزی، دقیقه ۷۶) و امین قاسمی‌نژاد (یونس شاکری، دقیقه ۷۶)

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، مهدی مهدی‌پور، گوستاوو بلانکو (آرمان رمضای، دقیقه ۸۹)، سید ابوالفضل جلالی، رافائل سیلوا، جلال‌الدین ماشاریپوف (پیمان بابایی، دقیقه ۷۵) و آرش رضاوند (جعفر سلمانی، دقیقه ۷۵)/ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها