خبر شوکه کننده ستاره والیبال ایران بعد از قهرمانی

کد خبر: 1283818

ستاره تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب قهرمانی در لیگ برتر، صحبت های جالبی مطرح کرد.

 خبر شوکه کننده ستاره والیبال ایران بعد از قهرمانی

ستاره تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب قهرمانی در لیگ برتر، صحبت های جالبی مطرح کرد.

سید محمد موسوی، کاپیتان تیم فولاد سیرجان از تجربه ۱۲امین قهرمانی‌اش در لیگ گفت: همیشه قهرمانی شیرین و لذت بخش است. من ۳، ۴ سال ایران بازی نمی‌کردم یکی، دو سال هم که ایران بازی کردم قهرمان نشدم. حدود ۶، ۷سالی این اتفاق نیفتاده بود و برایم خیلی لذت‌ بخش و شیرین بود. خداراشکر می‌کنم و از هم‌تیمی‌ها، اعضای کادر فنی و باشگاه که تیم را حمایت کردند تا به اینجا و چیزی که حق این تیم بود برسیم، تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم از شیرین‌ترین قهرمانی‌هایی بوده که من در این سال‌ها در لیگ ایران داشته‌ام.

او درباره آمادگی بدنی‌اش در این سن گفت: لایف استایل خیلی تأثیرگذار است. وقتی به سن بالای سی سال می‌روی باید خیلی چیزها را مثل تغذیه، استراحت و تمرین را کنترل کنی. خدا را شکر توانستم بدنم را حفظ کنم و تا جایی که فکر کنم می‌توانم برای تیم مفید باشم ادامه می‌دهم.

موسوی درباره ادامه حضورش در زمین والیبال گفت: فکر می‌کنم تا جایی که بدن و ذهنم بتواند خوب باشد بازی می‌کنم. صرفا بازی کردن برایم مهم نیست و دوست دارم به تیمی که در آن بازی می‌کنم کمک کنم. اگر یک روزی، شاید همین فردا، احساس کنم که نمی‌توانم به تیم کمک کنم قطعا کنار خواهم کشید.

او درمورد رفتن تیم ملی والیبال به المپیک با سرمربی جدید پیشبینی کرد: خیلی کار سختی است و همه می‌دانند. شرایط پارسال از همه لحاظ بسیار بد پیش رفت. در رنکینگ افت شدیدی پیدا کردیم. خیلی کارمان سخت است. والیبال ایران نیازمند یک همت جمعی است. شاید در این زمان کم حتی فکر کردن راجع به آن سخت باشد ولی وقتی تیم چیزی برای از دست دادن نداشته باشد باید تمام تلاشش را بکند.

او در ادامه گفت: بازی امروز و پریروز غیر از نکات فنی تنها حرفی که به بچه‌ها می‌زدم و در آنالیز فنی صحبتش را می‌کردیم این بود که بازی فینال و بازی ضربدری بازی‌ای است که شما باید با سرتان توپ بگیرید، باید زمین بخورید، باید زخم شوید، باید از جان و دل مایه بگذارید و مثل بازی‌های دوره مقدماتی نیست. الان هر بازی برای تیم ملی چنین شرایطی دارد و بچه‌ها باید یک جور دیگر والیبال بازی کنند نه مثل پارسال که یک جاهایی بیخیال بودند. ان‌شالله که تیم ملی بتواند نتیجه بگیرد./ایلنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها