ادعای جالب سرپرست سابق تیم ملی فوتبال

کد خبر: 1284044

سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان ادعای جالبی را مطرح کرد.

 ادعای جالب سرپرست سابق تیم ملی فوتبال

مجتبی خورشیدی سرپرست سابق تیم ملی فوتبال در حاشیه دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک روز به مهدی محمدنبی که از دوستان نزدیک، پیشکسوت و بزرگ من است، گفتم کدامیک از سرپرستان تیم ملی یک جعبه دو کیلویی شیرینی سر تمرین برده است؟ اما من خورشیدی 130 میلیارد پول برای تیم ملی آوردم و آن نتایج را نیز برای تیم ملی به لطف خدا و همت بچه‌ها کسب کردیم.

وی تصریح کرد: با این حال گفتند که خورشیدی ارقام میلیاردی گرفته است، اما کل پولی که من بابت پاداش گرفتم 750 میلیون بود که آنهم طبق مصوبه‌ بود. همه این پاداش را دریافت کردند و من نیز گرفتم. یک ریال بیشتر نگرفتم، اما تمام اینها را بدون اجر کردند. آنهایی که این کارها را کردند را به خدا واگذار می‌کنم. اتفاقاً یکی از کسانی که این مسائل را مطرح کرد و به خانواده من ضربه زد، در شب قدر برای من زده بود که حلالم کنم.

سرپرست سابق تیم ملی فوتبال خاطر نشان کرد: نمی‌دانم زمانی که این پیامک را برای من ارسال کرد چه فکری با خودش می‌کرد. اینگونه قرارداد ما را بیرون آوردند و بعد گفتند قرارداد نجومی بستند. در حالی که مربی لیگ دو دریافتی سه چهار میلیاردی دارد. آیا گرفتن 750 میلیون پاداش به‌عنوان سرپرست و مدیر تیم ملی رقم نجومی بود؟ آنهم منی که 130 میلیارد پول برای تیم ملی آوردم و این را نیز برای اولین بار عنوان می‌کنم./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها