در نشست خبری سرمربیان چه گذشت؟ | تحریم نشست خبری اوسمار/ کمالوند: خاک عالم بر سر ما!

کد خبر: 1286414

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازیکنان من بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی هم خوب نبود.

در نشست خبری سرمربیان چه گذشت؟ | تحریم نشست خبری اوسمار/ کمالوند: خاک عالم بر سر ما!

فراز کمالوند در نشست خبری بعد از شکست مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: با توجه به بخشنامه فدراسیون که ما را از مطرح کردن یکسری مسائل محدود کرده است، نمی‌توانیم صحبت کنیم و درباره داوری صحبت نمی کنیم اما اگر اتفاقی می افتد که یک تیم متضرر می شود فدراسیون و کمیته داوران پاسخگو باشند و ما به هیچ‌کسی هم اعتراضی نداریم.

وی ادامه داد: در گل اول پرسپولیس صحنه ای اتفاق افتاد و اعتراضی هم نداریم و اعتراضمان از راه عادلانه و مطلوب فدراسیون با نامه نگاری است ولی وقتی مقابل پرسپولیس با این بازیکنان توانمند با یک گل عقب می افتی، مجبوری سازمان بازی را تغییر دهی و جلو بکشی و بعد هم با بهترین بازیکنان آسیا مواجه می شوی.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازیکنان من بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی هم خوب نبود. البته تیم ما یک اشکال ویژه دارد و آن است که تعدادی از بازیکنانم می دانند که چه قوی و چه ضعیف بازی کنند، جایگزین ندارند. مربی‌ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم و خودم به گردن می گیرم. سپاهان را بردیم و نگفتم من بودم اما باخت را به گردن می‌گیرم.

او عنوان کرد: وقتی پیام پارسا ضعیف بازی می‌کند و دو گل بد دریافت می کند ما باید چه کار کنیم. پناهی سه بازی متوالی است که اشتباه می کند، چاره چیست؟ البته اصلا ناامید نیستم و از فردا مجددا فشرده به کار می‌چسبیم و تا سوت آخرین بازی با انگیزه کار می‌کنیم. بعد از بازی با تراکتورهای حرف های زیادی برای گفتن دارم.

کمالوند بیان کرد: همه اخلاق من را می شناسند و حرفم را می زنم. شش بازی دیگر داریم و هر حرفی بزنم تنش بیشتری وارد تیم می شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دلم نه برای بازیکنان و نه برای خودم نمی‌سوزد. خاک عالم بر سر ما با این فوتبالی که بازی می‌کنیم! خاک عالم بر سر ما که برای مردم آبادان این طور فوتبال بازی می کنیم. من شرمنده مردم هستم.

او ادامه داد: الان نمی توان کاری کرد و فقط باید هر طور شده شش بازی باقی مانده را به پایان برسانیم و به خدا توکل کنیم. امشب با پرسپولیس جنگ نابرابر داشتیم اما امکان دارد در بازی با شمس آذر، گل گهر و تراکتور وضعیت بهتر شود. همه با هم فقط یک راه داریم و فقط باید بجنگیم. من تا آخرین لحظه می جنگم. واقعا خدا کند تا بازی آخر سالم بمانم. البته پا پس نمی کشم و با تمام توان تلاش می کنم. از طرف همه از مردم عذرخواهی می کنم و باز هم می گویم خاک عالم بر سر ما که این گونه در زمین خودمان بازی را واگذار می کنیم.

کمالوند در پاسخ به این سوال که از طرف آقای ویسی هم عذرخواهی می کنید؟ گفت: من دوستان دیگری را نام نمی برم چون حرف که می زنم دوستان بلافاصله جواب دیگری می‌دهند.

وی عنوان کرد: درباره داوری حرف نمی زنم که محرومیتی در بر نداشته باشد اما خواهش می‌کنم خودشان صحنه ها را ببینند و اتفاقی به ضرر ما افتاده سریعا واکنش نشان دهند. البته با توجه به این که نمی توانیم درباره هر موضوعی در کنفرانس ها حرف بزنیم، چرا کنفرانس برگزار می کنند؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که با توجه به زمان زیاد تا بازی با گل گهر، تمرینات تعطیل می‌شود؟ گفت: اصلا. اگر می خواهید برای بازیکنان جشن تولد هم بگیریم؟ از فردا صبح و عصر تمرین می‌کنیم. نمی شود که هوادار با چشم گریان برود و بعد به بازیکن ما بر نخورد.

او خاطر نشان کرد: من از روز اول گفتم آمده‌ام که بمانم و بنای رفتن ندارم. هنوز برای بقای تیم در لیگ برتر ناامید نیستم.

به گزارش ایسنا خبرنگاران نشست خبری اوسمار، سرمربی پرسپولیس را به دلیل اینکه او روز گذشته در نشست خبری پیش از این دیدار شرکت نکرده بود، تحریم کردند.

پورموسوی: این جریان زیبای فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از تساوی تیمش برابر تیم گل گهر ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، سیروس پورموسوی در نشست خبری پس از دیدار برابر گل گهر در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، اظهار کرد: از آقای افسری از بچه‌های گل گهر گله‌ای کنم. ۱۰۰ نفر از هواداران ما از اهواز اینجا آمدند. ظاهراً در اسکان آن‌ها در ورزشگاه مقداری کم لطفی شد. باید پشت نیمکت خودمان بودند نه نقطه‌ای دیگر. برای ورودشان هم وقتی بازی رایگان است مگر باشگاه گل گهر نیاز به پول این ۱۰۰ بلیط داشت؟ یا حداقل مهربانانه‌تر در جلسه می‌گفتند. از آقای دکتر محمدی مدیرعامل گروه ملی و آقای دکتر نجفی که واقعاً در نیم‌فصل دوم با حمایت‌هایی که از ما داشتند و خریدهایی که توانستیم انجام دهیم در وضعیت اقتصادی بد با توجه به مسئولیت اجتماعی خودشان از ما حمایت کردند و امروز هم این تساوی که برای ما ارزشمند بود که حکم برد را برای ما داشت چون مقابل تیم خوب گل گهر به بازی برگشتیم، به دکتر محمدی و اعضای هیات مدیره تقدیم می‌کنم.

وی افزود: بازی خوبی بود و هواداران فوتبال زیبایی دیدند. ۴ گل داشت که در فوتبال ما یک گل هم به سختی به ثمر می‌رسد. هر دو تیم با کار تیمی به گل رسیدند و هیچ چیزی از ارزش‌های گل گهر کم نمی‌کند. مثل بازی رفت بازی زیبایی از کار درآمد. دیروز هم گفتم فوتبال گل گهر را می‌پسندم. فکر می‌کنم همه راضی بودند. درست است که ۲ بر صفر به تساوی ۲-۲ برسد هوادار ناراحت شود اما واقعاً این جریان زیبای فوتبال است و خدا را شکر می‌کنم که در دیداری سخت، امتیاز حساس را بدست بیاوریم.

او در ادامه در خصوص جابجایی تمرین تیم گل گهر به خاطر تیم استقلال خوزستان و عدم اطلاع این تیم، به خبرنگار سوال کننده گفت: شما در حریان نیستی. آقای افسری سه بار به اهواز آمدند و در بهترین زمان ممکن باشگاه استقلال زمین تمرینی در اختیار آنها گذاشت. من دار و ندارم یک میلیون تومان است اما حاضرم با شما ۱۰۰ میلیارد شرط ببندم که در زمین غدیر اهواز که متعلق به استقلال خوزستان است تمرین کرده. این چه ربطی دارد. من صحبتم این است که چرا با هواداران ما این رفتار را کردند؟ دیروز ساعت ۷ بارندگی بود من چطور در بارندگی تیم را اینجا بیاورم؟ اگر از این بابت ناراحت است من عذرخواهی می‌کنم وظیفه سرپرست بود که به او اطلاع دهد. حرف حق جواب ندارد.

پورموسوی در ادامه به این خبرنگار گفت: من چیز دیگری می‌گویم شما چیز دیگر. شما چه سمتی دارید؟ مثل اینکه طرفدار و سخنگوی باشگاه گل گهر شدید. قانون می‌گوید هوادار پشت نیمکت تیمش باید باشد. مگر در آزادی. هوادار شما در اهواز پشت نیمکت خودتان هستند. به قضاوت بقیه می‌گذاریم.

پورموسوی درباره بازگشت تیمش در دو دقیقه پایانی و اینکه فکر این کام‌بک را داشت، گفت: از دقیقه ۸۸ به ۴-۴-۲ تبدیل شدیم. با بیرون رفتن حسن شوشتری از هافبک، دو مهاجم اضافه کردیم. گفتیم یا ۳ بر صفر می‌شود یا برمی‌گردیم. ریسک کردیم. فوتبال یعنی ریسک کردن برخی اوقات می‌گیرد برخی اوقات نمی‌گیرد. در نیمه دوم با اشتباه گل خوردیم. اشتباه تیمی است چه گلر باشد چه دفاع. برخلاف جریان بازی گل دوم را خوردیم. توپ و میدان دست گل گهر بود اما بعد از گل اول رو به جلو حرکت کردیم اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. با تعویض‌هایی که انجام دادیم امیدوار بودیم که برگردیم. ما ریسک کردیم و خدا را شکر نتیجه گرفتیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها