مسعود اسکویی مجری و مفسر ورزشی درگذشت

کد خبر: 1288808

مجری و مفسر ورزشی باسابقه رادیو و تلویزیون از دنیا رفت.

مسعود اسکویی مجری و مفسر ورزشی درگذشت

مسعود اسکویی مجری و مفسر ورزشی باسابقه رادیو و تلویزیون که مدتی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر پزشکان بود امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ دار فانی را وداع گفت.

این ضایعه دردناک از طرف بخش‌های مختلف ورزشی به خصوص وزارت ورزش و جوانان به خانواده این مرحوم تسلیت گفته شد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش نیز در پیامی درگذشت استاد مسعود اسکویی گوینده‌ی صاحب‌نام رادیو را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

    انالله و اناالیه راجعون

    در نهایت تاسف و تاثر، صبح امروز گوینده پیشکسوت رادیو «استاد مسعود اسکوئی» دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

    زنده‌نام استاد مسعود اسکویی با صدای خاص، شاخص و کم‌نظیرش راوی لحظات افتخارآفرین ورزشکاران و تیم‌های ورزشی ایران عزیز بود و همواره صدای نافذش در گوش مردم ورزشدوست، طنین‌انداز می‌شد.

    صدای ماندگاری که یادآور روایت‌های مختلفی از ورزش ایران بود و همواره با صداقت، تخصص و انصاف سخن بر زبان می‌راند و نقش‌آفرینی مهمی در شور و نشاط اجتماعی داشت و با نقد و نظرهای کارشناسانه‌ی خود اثرات مهمی را در ورزش کشور برجای گذاشت.

    بدون شک آنچه از مسعود اسکویی به عنوان یک شخصیت برجسته‌ی رسانه‌ای در تاریخ ورزش ایران و رسانه‌ی ملی به یادگار ماند می‌تواند الگوی مناسب و قابل اعتنا برای جوانان علاقمند به این حرفه باشد.

    بدین وسیله ضایعه فقدان اندوهبار گوینده‌ی توانا و فرهیخته‌ی رادیو را به خانواده‌ی محترمش، همکاران این مرحوم در رسانه‌های جمعی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خصوصاً اهالی رادیو ورزش تسلیت می‌گویم و برای آن عزیز غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستارم.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران این ضایعه دردناک را به خانواده این مرحوم تسلیت عرض می‌کند و برای بازماندگان از خداوند منان صبر جزیل مسئلت می‌نماید.

ایرنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها