نتایج ۷ دیدار لیگ برتر فوتبال/ دراماتیک، با کلکسیونی از سوپرگل‌ها

کد خبر: 1289671

در ادامه هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ۷ دیدار برگزار می‌شود.

نتایج ۷ دیدار لیگ برتر فوتبال/ دراماتیک، با کلکسیونی از سوپرگل‌ها

در ادامه هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ۷ دیدار برگزار شد و حساسیت رقابت استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی و استقلال خوزستان، نساجی، فولاد و صنعت نفت برای بقا بیشتر از قبل شد.

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال از دیروز (یکشنبه) آغاز شد که در اولین دیدار گل‌گهر و شمس آذر به تساوی بدون گل رسیدند. در ادامه این هفته از رقابت‌ها، ۷ دیدار دیگر برگزار شد که در مهم‌ترین دیدارها برای تعیین قهرمان لیگ برتر، پرسپولیس از ساعت ۱۸:۱۵ در قائم‌شهر به مصاف نساجی رفت و استقلال از ساعت ۲۰:۳۰ میزبان ذوب آهن بود. این دو دیدار به نحوی دراماتیک با نتیجه مشابه ۲ بر یک به سود پرسپولیس و استقلال به پایان رسید.

با نتایج رقم خورده در هفته بیست و ششم، استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور به ترتیب با ۵۷، ۵۶، ۴۷ و ۴۴ امتیاز در رده اول تا چهارم قرار گرفتند تا کورس قهرمانی باتوجه به توقف سپاهان مقابل استقلال خوزستان بیشتر از قبل دو اسبه شود. همچنین جنگ بقا در پایین جدول به اوج خود رسیده و استقلال خوزستان، نساجی، فولاد و صنعت نفت به ترتیب با ۲۲، ۲۲، ۲۲ و ۱۹ امتیاز در رده‌های سیزدهم تا شانزدهم جای گرفتند.

نتایج دیدارهای امروز (دوشنبه) را در ادامه مشاهده می‌کنید:

پیکان ۰ - ۱ آلومینیوم (نتیجه نهایی)

گل‌ها: عارف حاجی‌عیدی در دقیقه ۸۲

شرح گل‌ها: روی ارسال بلند کرنر، حاجی عیدی با ضربه سر دروازه پیکان را باز کرد. (گل اول آلومینیوم)

سپاهان ۱ - ۱ استقلال خوزستان (نتیجه نهایی)

گل‌ها: شهریار مغانلو در دقیقه ۲+۴۵ و جواد آقایی‌پور در دقیقه ۶۷

شرح گل‌ها: حسن پورحمیدی روی ارسال میلاد زکی‌پور در خروج دچار اشتباه شد تا توپ در اختیار رضا اسدی قرار بگیرد و او با دید خوبی که داشت به مغانلو پاس داد تا آقای گل فعلی لیگ برتر با نوک‌پایی تک ضرب دروازه استقلال خوزستان را باز کند. (گل اول سپاهان)

روی دفع ناقص مدافع سپاهان، توپ بیرون از ۶ قدم به پشت سر جواد آقایی‌پور برگشت که حالت نامتعادلی داشت اما او درجا بلند شد و با شوتی برگردان دروازه نیازمند را باز کرد. (گل اول استقلال خوزستان)

نساجی ۱ - ۲ پرسپولیس (نتیجه نهایی)

گل‌ها: اوستون اورونوف در دقیقه ۶ و ۷۰ برای پرسپولیس و امیرمحمد هوشمند در دقیقه ۶۰ برای نساجی

شرح گل‌ها: شوت زمینی و محکم اوستون اورونوف از میان بازیکنان نساجی و پرسپولیس عبور کرد تا در شرایطی که پولی، دروازه‌بان نساجی دید مناسبی نداشت، دروازه میزبان باز شود. (گل اول پرسپولیس)

شوت هوشمند از پشت محوطه جریمه مقابل دیدگان علیرضا بیرانوند وارد دروازه پرسپولیس شد. (گل اول نساجی)

نفوذ اورونوف از جناح چپ او را در موقعیت تک به تک با لوآن پولی قرار داد و او با بغل‌پایی دقیق دروازه نساجی را باز کرد. (گل دوم پرسپولیس)

* سروش رفیعی در دقیقه ۵۰ هنگام کورس با عباسی روی این بازیکن خطا کرد تا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شود.

ملوان ۱ - ۱ هوادار (نتیجه نهایی)

گل‌ها: بابک مرادی در دقیقه ۵ برای هوادار و محمد عمری در دقیقه ۸۹ برای ملوان

شرح گل‌ها: کار ترکیبی هوادار از جناح راست در نهایت با ارسال کوتاه سفید چقایی در داخل محوطه جریمه همراه شد تا بابک مرادی با ضربه سر دروازه ملوان را باز کند. (گل اول هوادار)

محمد عمری از روی نقطه پنالتی دروازه هوادار را باز کرد. (گل اول ملوان)

صنعت نفت آبادان ۱ - ۰ مس رفسنجان (نتیجه نهایی)

گل‌ها: علی یوسف در دقیقه ۱۹

شرح گل‌ها: حرکت انفرادی علی یوسف در پشت محوطه جریمه مس رفسنجان در نهایت با شوت سرکش و دیدنی او از فاصله‌ای ۳۰ متری همراه شد تا صنعت نفت با یک گل زیرطاقی پیش بیفتد. (گل اول صنعت نفت)

فولاد ۰ - ۲ تراکتور (نتیجه نهایی)

گل‌ها: شجاع خلیل‌زاده در دقیقه ۱۳

شرح گل‌ها: شجاع خلیل‌زاده ارسال کرنر ریکاردو آلوس را با ضربه‌ای قیچی برگردان وارد دروازه فولاد کرد. (گل اول تراکتور)

سجاد عاشوری با نفوذ از جناح چپ به مقابل دروازه پاس کات بک داد تا ریکاردو آلوس دروازه خالی فولاد را باز کند. (گل دوم تراکتور)

استقلال ۲ - ۱ ذوب آهن (نتیجه نهایی)

گل‌ها: مجید علیاری در دقیقه ۶ برای ذوب آهن و ماشاریپوف در دقیقه ۶۴ و بلانکو در دقیقه ۳+۹۰ برای استقلال

شرح گل‌ها: مجید علیاری یک تنه از وسط زمین استارت زد و تمام خط دفاعی استقلال را پشت سر گذاشت تا در موقعیت تک به تک با حسینی با ضربه چیپ دروازه میزبان را باز کند. (گل اول ذوب آهن)

ارسال ابوالفضل جلالی پس از ضربه سر مرادمند به ماشاریپوف رسید که ستاره ازبکستانی استقلال با یک سر توپ، مدافع پیش رویش را برداشت و با شوتی زیرطاقی دروازه ذوب آهن را باز کرد. (گل اول استقلال)

روی سماجت جعفر سلمانی، توپ در حالتی که بلانکو نیم رخ به دروازه بود به مهاجم استقلال رسید اما مهاجم آرژانتینی تصمیم گرفت به صورت تک ضرب شوت بزند؛ شوتی که به قلب دروازه ذوب آهن رفت تا استقلال در آخرین دقیقه به صدر جدول رده‌بندی برگردد. (گل دوم استقلال)/ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها