اسبقیان: ماجرای منصوریان مشکل خاصی نبود

کد خبر: 1290121

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان در مورد رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار پرسپولیس و سپاهان و هم‌چنین حاشیه شهربانو منصوریان در آیین تجلیل از مدال‌آوران توضیح داد.


اسبقیان: ماجرای منصوریان مشکل خاصی نبود

شروین اسبقیان عصر چهارشنبه در حاشیه فینال جام یونس شکوری در مورد حکم بی‌سابقه کمیته انضباطی مبنی بر برگزاری دیدار رفت و برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در فصل آینده صرفا با حضور بانوان، اظهار کرد: این حکم از سوی کمیته انضباطی صادر شده و باید بدانیم که این کمیته  مستقل است.

وی افزود: در رابطه با وضعیت حضور بانوان و مسائل فرهنگی از مدیران باشگاه‌ها انتظار داریم که به مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای داشته باشند و باید بر اساس قوانین و مقررات گام برداریم و حرکت کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر این که نباید به کرامت بانوان خدشه‌ای وارد شود، تصریح کرد: تمام تلاش وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال بر این است که فضای مناسبی در ورزش ایران و رشته فوتبال ایجاد شود و هواداران بتوانند به بهترین شکل از ورزش بهره‌مند شود.  

اسبقیان درباره حاشیه ایجاد شده از سوی شهربانو منصوریان در آیین تجلیل از مدال‌آوران که روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد: مشکل خاصی نبوده و رییس فدراسیون ووشو نیز در این رابطه صحبت کرده و دلخوری وجود ندارد و مشکل خاصی نیست.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها