دبیر کمیته فوتسال: شمسایی قطعا می‌ماند

کد خبر: 1290053

دبیر کمیته فوتسال دیدار با رهبر معظم انقلاب را بسیار ارزشمند توصیف کرد و همچنین بر ادامه کار وحید شمسایی با تیم ملی تاکید کرد.

دبیر کمیته فوتسال: شمسایی قطعا می‌ماند

تیم ملی فوتسال دو هفته پیش در دیدار نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا با غلبه بر تایلندِ میزبان برای سیزدهمین بار قهرمان آسیا شد.

در همین راستا ظهر امروز (چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت) اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم همراه با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با مقام معظم رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال در خصوص دیدار اعضای تیم ملی فوتسال با رهبر انقلاب گفت: الحمدالله رب‌العالمین توفیق شد که فرزندان مردم ایران پس از کسب عنوان قهرمانی در جام ملت‌های فوتسال آسیا با حضرت آقا دیداری داشته باشند. بازیکنان تیم ملی به اتفاق اعضای کادر فنی، ریاست فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش و جوانان به محضر ایشان رسیدیم و مورد عنایت قرار گرفتیم و ایشان اعضای تیم را مورد تشویق قرار دادند.

وی ادامه داد: از ایشان خواستیم برای ما دعا کنند که در جام جهانی و در مسیر پیش رو بتوانیم دل آقا و دل مردم را شاد کنیم و نتایجی به دست بیاوریم که ماحصل آن اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران باشد.

احسان اصولی در خصوص دریافت هدیه از مقام معظم رهبری گفت: مهمترین و بزرگترین هدیه ما توفیق دیدار با حضرت آقا و دعای خیر ایشان بود و توفیق شد نماز ظهر و عصر را به اقامت ایشان بخوانیم که هدیه معنوی بسیار ارزشمندی بود. ان‌شاالله دعای خیر ایشان و مردم شامل حال ما شود و بتوانیم در مسیر پیش رو سرافراز باشیم و چشم و دل مردم را روشن و دل آقا را شاد کنیم.

رئیس کمیته فوتسال در خصوص قرارداد وحید شمسایی گفت: در خصوص قراردادها روال کار به این صورت است که وقتی ۲۹ اسفند به اتمام می‌رسد در یک پروسه اداری معمولاً یک الی ۲ ماه طول می‌کشد که قراردادها تمدید شود و سال گذشته هم به همین صورت بود. اما در خصوص اینکه وحید شمسایی سرمربی تیم ملی خواهد بود تردیدی نیست.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها