علت اختلال شاد؛ استفاده همزمان از آن!

کد خبر: 1199081

وزیر آموزش و پرورش گفت: سرور‌های شاد به دلیل استفاده همزمان سه میلیون دانش آموز با مشکل مواجه شد.

علت اختلال شاد؛ استفاده همزمان از آن!

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در جلسه پاسخگویی تلفنی به سوالات مردمی در پاسخ به این سوال که شبکه شاد تا چه زمانی با مشکل مواجه است؛ گفت: در روز‌های اخیر به این دلیل که مدارس ناگهان تعطیل شدند سرور‌های شاد به دلیل استفاده همزمان سه میلیون دانش آموز با مشکل مواجه شد.

نوری خاطر نشان کرد: مسئولان در شبکه شاد در تلاشند تا این مشکل را به صورت کامل برطرف کنند. روز گذشته شبکه شاد در اطلاعیه‌ای نسبت به بروز اختلال در این شکبه واکنش نشان داد و اعلام کرد:

کاربران گرامی:

با فراگیر شدن موج سرما و برودت هوا و غیر حضوری شدن کلاس‌ها و مدارس بسیاری از استان‌ها، به استحضار می‌رساند؛ اختلال مختصری در زیرساخت‌های فنی مربوط به شاد به وجود آمده است که ارسال و دریافت پیام‌ها را با تأخیر مواجه می‌کند.

تیم فنی و اجرایی در تلاش هستند که اختلال بوجود آمده را برطرف نمایند؛ ضمن پوزش از کاربران گرامی؛ خواهشمند است به منظور سرویس دهی بهتر و افزایش سرعت تبادل داده‌ها؛ مدارس نوبت عصر و دوره متوسطه دوم، کلاس‌های خود را منحصراً از ساعت ۱۴ هر روز تشکیل دهند. همچنین کاربرانی که از نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند جهت عملکرد بهتر و استفاده از سرویس‌ها، از ساعت ۲۰ امشب نسخه جدید شاد را از آدرس SHAD.IR به روز رسانی کنید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها