افزایش کرایه تاکسی در روزهای بارانی منتفی شد

کد خبر: 1254280

مهدی چمران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز گزارش رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در خصوص سفر به چین ارائه می‌شود، اظهار کرد: گزارش کتبی ارائه خواهد شد اما چون موضوع حمل و نقل برای ما مهم بود، هم شهردار تهران در شورا گزارش داد و هم امروز رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل گزارش می‌دهد.

افزایش کرایه تاکسی در روزهای بارانی منتفی شد

وی با اشاره به ارائه گزارش بازدید از یکی از محلات توسط ناصر امانی، خاطرنشان کرد: یک فوریت مجوز فروش یک ملک در جلساتی قبل تصویب شد که امروز بررسی خواهد شد تا اعضای شورا نظرات خود را اعلام کنند.

چمران با بیان اینکه در هنگام بارندگی افزایش کرایه‌ تاکسی‌ها حذف شد و قیمت همانی است که اعلام شده است، گفت: رانندگان باید قیمت‌ها را رعایت کنند. تهران شهر بزرگی است و ممکن است در نقطه ای برف و باران ببارد و نقطه ای خشک باشد و این مشکل ساز می شود.

وی با اشاره به اینکه ۸۲.۵ درصد هزینه تامین اتوبوس‌ها را باید دولت پرداخت کند، گفت: بخش دیگر باید از بودجه تامین شود؛ یک اصلاحیه و یک بودجه به شورا ارائه خواهد شد که زمان ارائه متمم پایان سال خواهد بود و فکر می‌کنم که اصلاحیه ارائه شود.

رئیس شورای  شهر تهران تاکید کرد: در خصوص باغات که در جلسات قبل در مورد آن سخن گفته شد، جلساتی برگزار خواهیم کرد و موضوع بررسی می شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم موانع اطلاعات شرکت کنترل ترافیک برطرف شود، تصریح کرد: اطلاعات از رادیو و تلویزیون به طور مداوم اعلام می شود. نصب تابلوها و نگهداری آن دردسرهای زیادی دارد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها