مرگ خودخواسته بازیگر اسکاری

کد خبر: 1264556

یونهاپ به نقل از پلیس گفته بود که جسد لی بازیگر فیلم «انگل» در یک خودروی پارک شده در سئول پیدا شد در حالی که یکی از نزدیکان وی به پلیس گفته بود که این بازیگر خانه را ترک کرده و ظاهرا یادداشتی مبنی بر خودکشی به جا گذاشته بود.

مرگ خودخواسته بازیگر اسکاری
یک مقام آتش‌نشانی در کره جنوبی گفت که جسد لی‌ سون‌کیون، بازیگر فیلم برنده اسکار«انگل» [پارازیت] روز چهارشنبه پس از گزارش‌ها مبنی بر مفقود شدن پیدا شد.
لی ۴۸ ساله که در این فیلم نقش سرپرست یک خانواده ثروتمند را بازی می‌کرد در اواخر هفته گذشته به اتهام استفاده غیرقانونی از مواد مخدر مورد بازجویی بلند مدت قرار گرفته بود.
طبق گزارش خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی، این بازیگر گفته بود که از سوی فردی که در بار کار می‌کرد مورد باج خواهی قرار گرفت، فریب خورد و مواد مخدر مصرف کرده است.
این مقام آتش‌نشانی که خواست نامش فاش نشود به رویترز گفت که مقامات در جست‌وجویی که به دلیل گزارش ناپدید شدن او آغاز شده بود جسد لی را پیدا کردند.
پیش از این یونهاپ به نقل از پلیس گفته بود که جسد لی در یک خودروی پارک شده در سئول پیدا شد در حالی که یکی از نزدیکان وی به پلیس گفته بود که این بازیگر خانه را ترک کرده و ظاهرا یادداشتی مبنی بر خودکشی به جا گذاشته بود.
نقض قوانین سختگیرانه مواد مخدر در کره جنوبی می‌تواند به شش ماه تا ۱۴ سال حبس برای متخلفان منجر شود.
انگل (پارازیت)  در نود و دومین دوره جوایز اسکار، برنده بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی و بهترین فیلم بین‌المللی شد.

 

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها