ترافیک بازگشت؛ چالوس یکطرفه شد

کد خبر: 1265040

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس خبر داد.

ترافیک بازگشت؛ چالوس یکطرفه شد

سرهنگ احمد شیرانی  با اشاره به حجم ترافیک در مسیر بازگشت از شمال کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس هستیم. در همین راستا نیز برابر هماهنگی‌ها و تمهیداتی که پیشتر در نظر گرفته شده بود، تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور چالوس از میدان امیر کبیر و ابتدای آزادراه تهران – شمال مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع شد.

وی ادامه داد: با تخلیه کامل بار ترافیکی مسیر جنوب به شمال جاده چالوس، این محور در مسیر شال به جنوب یک‌طرفه خواهد شد تا تخلیه بار ترافیکی سریع‌تر انجام شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا  افزود:‌ در محور هراز تردد از هر دو مسیر در حال انجام است. لذا رانندگان و مسافرانی که قصد سفر ضروری به شمال کشور را دارند، می‌توانند از محورهای هراز و فیروزکوه برای سفر به شمال استفاده کنند. هرچند توصیه پلیس این است که زمان سفر رفت خود را به فردا موکول کنند.

شیرانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی جاده چالوس نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب محور چالوس در محدوده‌های ماسال، دزدبند، ولی آباد، سیاه بیشه و حدفاصل ارنگه تا وینه است. همچنین مداخله جوی خاصی در حال حاضر در این محور گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در پایان با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و با اطلاع از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد