امسال طرح ترافیک تغییر نمی‌کند

کد خبر: 1268228

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به زمان باقی مانده به پایان سال جاری گفت: با توجه به اینکه هنوز طرح ترافیک جدید به شورا نیامده است و بررسی آن هم زمان بر است به همین دلیل تغییر طرح ترافیک در سال آینده انجام خواهد شد.

امسال طرح ترافیک تغییر نمی‌کند

سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در خصوص تغییر طرح ترافیک اظهار کرد: طرح ترافیک حتماً باید تغییر پیدا کند و شورای شهر تهران نیز در برنامه چهارم، شهرداری تهران را مکلف کرده است که طرح خود در قالب بازنگری طرح ترافیک به شورا ارائه کند.

وی تصریح کرد: مسئولان شهرداری تهران نیز در طی ماه‌های گذشته در مصاحبه‌هایی که با رسانه‌ها داشته‌اند، اعلام کرده‌اند که بزودی این طرح را به شورا ارائه خواهند کرد و ما نیز منتظر هستیم تا طرح به شورا بیاید و در کمیسیون بررسی و در صحن شورای شهر تهران مطرح و به تصویب برسانیم.

تشکری هاشمی با بیان اینکه تا این لحظه طرح ترافیک جدید به شورا نیامده است، گفت: با توجه به اینکه تا پایان سال کمتر از ۳ ماه باقی‌مانده است و موضوعاتی دیگری از جمله بودجه ۱۴۰۳ در دستور کار اعضا قرار خواهد گرفت و به همین دلیل چنانچه طرح اشاره شده به شورا بیاید باید فرایند خود را طی کند و زمان زیادی نیاز دارد و بدین ترتیب بررسی طرح به سال آینده موکول خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که طرح کنترل آلودگی هوا تهران نیز تغییر پیدا خواهد کرد یا خیر تصریح کرد: این موارد بسته به نظر شهرداری تهران است و باید منتظر ماند تا طرح به شورا ارسال شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها