بازی بلاگرهای ایرانی با جان مردم!

کد خبر: 1279416

مزاحمت‌های تلفنی برای اورژانس تهران این بار وارد مرحله عجیبی شده است و طی آن یک یبلاگر اینستاگرامی با برگزاری چالشی برای مزاحم‌شوندگان هدیه مالی در نظر گرفته است!

بازی بلاگرهای ایرانی با جان مردم!

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران از پیگیری قانونی یک چالش اینستاگرامی که در آن اقدام به ایجاد مزاحمت برای اورژانس تهران شده، خبر داد و گفت: اورژانس استان تهران تنها طی یک هفته ۴۱۴۵ مزاحمت تلفنی ثبت کرده است. ابوالفضل ماهرخ با اشاره به مزاحمت‌های تلفنی برای اورژانس استان تهران اظهار کرد: اورژانس استان تهران طی هفته گذشته ۴۱۴۵ مزاحمت تلفنی را ثبت کرده این در حالی است که اورژانس استان تهران تنها طی یک هفته بیش از ۷۱ هزار تماس تلفنی داشته است؛ ایجاد مزاحمت تلفنی، در ارائه خدمات به بیماران و مصدومان واقعی، وقفه ایجاد می‌کند.

وی افزود: اخیراً یک بلاگر یک چالش اینستاگرامی را در صفحه مجازی خود منتشر کرد که از ایجاد مزاحمت برای اورژانس تهران حکایت دارد. در این چالش، بلاگر به یک نفر می‌گوید که اگر با فردی تماس بگیرد که در تماس اول، پاسخ او را بدهد، به او مقداری پول هدیه خواهد داد. فرد نیز با اورژانس ۱۱۵ تماس می‌گیرد و برای اورژانس مزاحمت ایجاد می‌کند و برنده جایزه می‌شود!

ماهرخ بیان کرد: این چالش، به نوعی بازی کردن با جان بیمارانی است که نیاز به دریافت خدمات درمانی دارند.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران همچنین از پیگیری قانونی این اقدام ناپسند خبر داد و گفت: اورژانس استان تهران به طور جدی در حال پیگیری قانونی موضوع مزاحمت تلفنی برای اورژانس است تا با فرد مذکور برخورد لازم صورت بگیرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها