قیمت خرید مسکن در افسریه چند؟

کد خبر: 1096501

بر اساس داده‌های دریافتی از سایت دیوار، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شرق تهران به دست آمده است.

 بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار فهرستی از متوسط قیمت مسکن در شرق تهران به دست آمده است.

متوسط قیمت خرید مسکن در افسریه که یکی از مناطق ارزان شرق تهران است، ۲۱ میلیون تومان ثبت شده است. هر متر مریع خانه در مناطق آهنگ و سبلان به طور متوسط با قیمت حدود ۲۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

هر متر آپارتمان در منطقه پیروزی ۲۵٫۹ میلیون تومان و در منطقه تهرانپارس شرقی ۲۶٫۴ میلیون تومان ثبت شده است. متوسط قیمت خرید مسکن در بین مناطق شرق تهران تنها در مناطق نام برده شده در کانال ۲۰ میلیون تومان ثبت شده و در دیگر مناطق شرقی تهران هر متر مسکن بالاتر از ۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

متوسط قیمت خرید مسکن در منطقه حکیمیه ۳۱٫۸ میلیون تومان، مجیدیه ۳۲٫۵ میلیون و در منطقه نارمک ۳۷٫۳ میلیون تومان اعلام شده است.

تهرانپارس غربی با هر متر آپارتمان ۳۷٫۵ میلیون تومان، شمس آباد ۴۲٫۴ میلیون تومان و منطقه هروی ۵۷٫۵ از مناطق منطقه چهار شهرداری تهران هستند که اختلاف قیمت ۱۰ میلیون تومانی بین مناطق آن دیده می‌شود.

با توجه به آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، منطقه ازگل یا متوسط قیمت ۶۳٫۸ میلیون تومان برای هر متر مربع خانه از گران‌ترین مناطق شرق تهران برای خرید خانه است.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شرق تهران بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار را مشاهده می‌کنید./تجارت نیوز

JlZtnuOOeznj

 
 
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها