وام ارزان رئیسی برای یارانه بگیران با تحویل سه روزه | شرایط دریافت 4 وام فوری 30 تا 300 میلیونی با اقساط فقط ماهی 2 میلیون تومان

کد خبر: 1245033

مبلغ وام حداکثر۲۰۰ میلیون تومان، با باز‌پرداخت حداکثر ۲۰ ساله و کارمزد حداکثر ۴ درصد به صورت سالانه در نظر گرفته شده است.

وام ارزان رئیسی برای یارانه بگیران با تحویل سه روزه | شرایط دریافت 4 وام فوری 30 تا 300  میلیونی با اقساط فقط ماهی 2 میلیون تومان

وام / وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود

شرایط دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک ملی

در طرح نهال بانک ملی افراد دارای حساب قرض‌الحسنه در نزد بانک ملی می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان اقدام کنند. این تسهیلات بدون سود و دارای ۴ درصد کارمزد است و شخص وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

مشتریانی که خواهان وام 300 میلیون تومانی بانک ملی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و به آن سودی تعلق نمی‌گیرد. متقاضیان این تسهیلات باید تنها چهار درصد کارمزد بپردازند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ارائه ضامن رسمی است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام نیز به 60 ماه می‌رسد. متقاضیان این تسهیلات نباید به هیچ عنوان بدهی معوق یا چک برگشتی ثبت شده در سیستم بانک مرکزی داشته باشند.

شرکت

بانک ملی

نام وام

نهال ملی

سود

4 %

این تسهیلات قرض‌الحسنه است

سقف وام

300 میلیون تومان

نوع ضمانت

ضامن رسمی

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

قرض الحسنه

مسدودی سپرده

حداکثر زمان بازپرداخت

60 ماه

قسط وام

5,524,957 تومان

کل سود وام

31,497,397 تومان

مجموع رقم وام و سود

331,547,397 تومان

سپرده جداگانه

-

هزینه‌های جانبی

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

شرایط و مقررات

وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانک تجارت

بانک تجارت به منظور تشویق مشتریان برای افتتاح سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت، طرح وامی تحت عنوان «پویا برتر» را تدارک دیده است. تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی بانک که سپرده کوتاه مدت دارند، می‌توانند وام این طرح درخواست بدهند.

به گزارش  بانک اول  سقف فردی تسهیلات اعطایی برای مشتریان حقیقی دارای مجوز کسب 200 میلیون تومان و برای مشتریان حقوقی واجد شرایط 2 میلیارد تومان اعلام شده است. در صورتی مشتریان حقیقی و حقوقی بانک تجارت امکان درخواست این تسهیلات را دارند که چک یا سفته یا گواهی کسر از حقوق داشته باشند. در صورتی که فردی قادر به فراهم کردن یکی از این ضمانت‌ها نباشد، ارائه یک ضامن کاسب دارای پروانه کسب یا چک و سفته یک ضامن معتبر و مورد قبول بانک نیز قبول است.

این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده است. سود این تسهیلات 7 درصد اعلام شده است.

مبلغ اقساط وام طرح پویا برای اشخاص حقیقی چقدر است؟

در صورتی که شخص حقیقی برای این وام درخواست بدهد و براساس تشخیص بانک واجد شرایط دریافت سقف این تسهیلات باشد، مبلغ هر قسط برای وی 6 میلیون و 175 هزار و 419 تومان است. کل سود تسهیلات، 22 میلیون و 315 هزار و 97 تومان و جمع رقم وام و سود آن، 222 میلیون و 415 هزار و 97 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است در طول مدت سپرده گذاری، متقاضیان وام امکان واریز و برداشت از حساب خود را خواهند داشت. ضمنا سایر ضوابط سپرده کوتاه مدت اعم از محاسبه سود به صورت ماه شمار و عدم تعلق سود در صورت برداشت کمتر از یک ماه، برای این نوع حساب نیز وجود خواهد داشت.

مشتریان بانک دی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه هستند، باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

 مشتریان بانک دی به منظور دریافت وام 200 میلیون تومانی تنها به افتتاح حساب احتیاج ندارند، بلکه باید حداقل سه ماه از مدت زمان خواب سپرده‌شان گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات برایشان فراهم شود. سود این تسهیلات برحسب میانگین حساب متغیر متفاوت بوده و بین چهار تا 18 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 60 ماه می‌رسد. افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی نامه از وام مذکور بهره مند شوند.

وام

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان است. کل سود تسهیلات، 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 304 میلیون و 781 هزار و 129 تومان خواهد بود.

بانک دی براساس قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، موثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح تقدیر پنجمین همایش نوآوری و عدالت اقتصادی 96، جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 1396 و … را به دست آورد.

بانک دی براساس قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، موثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح تقدیر پنجمین همایش نوآوری و عدالت اقتصادی 96، جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 1396 و … را به دست آورد

اشخاص حقیقی مشتری بانک مهر ایران برای دریافت وام 200 میلیون تومانی این مجموعه باید در یکی از شعب این بانک، سپرده قرض الحسنه داشته باشند. تنها افتتاح حساب قرض الحسنه کافی نیست و باید حداقل 3ماه گردش حساب نیز ثبت شود. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبار شغلی و داشتن ضامن است. به منظور اثبات اعتبار شغلی ارائه اساسنامه و جواز کسب و چک ضروری است، برای ضامن رسمی نیز کارکنان شرکت این امکان را دارند به صورت ضربدری ضامن هم شوند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 18 ماه است. این وام قرض الحسنه بوده و تنها 4 درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت اقساط، میزان هر قسط 11 میلیون و 111 هزار و 111 تومان است. مجموع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 200 میلیون و 200 هزار تومان می‌رسد.

وام قرض الحسنه بانک مهر ایران با شرایط عالی

بانک قرض الحسنه مهر ایران با کمک به ترویج فرهنگ قرض الحسنه و پرداخت وام بدون سود برای کمک به تامین بخشی از کمبود نقدینگی مشتریان خوش حساب و واجد شرایط فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون این مجموعه انواع خدمات مجاز بانکی اعم از افتتاح حساب، قراردادها، طرح‌های اعتباری قرض الحسنه و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این مجموعه همواره در پرداخت انواع تسهیلات و وام پیشگام بوده است. به گفته سیدسعید شمسی‌نژاد، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، این مجموعه طی 11 ماهه گذشته 4.5 میلیون فقره وام قرض الحسنه پرداخت.

شرایط دریافت وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی بانک رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت قصد دارد براساس تفاهم نامه‌ای که با سازمان بهزیستی کشور امضا کرده، به مادریاران و معلول یاران وام 30 میلیون تومانی پرداخت کند.

تفاهم نامه منعقده بین این مجموعه و سازمان بهزیستی کشور به منظور ارائه خدمات به مادریاران، معلول یاران، مربیان مراکز شبه خانواده و مرکزهای شبانه روزی توانبخشی تبیین شده است. به گفته محمدحسین حسین‌زاده، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، جامعه بهزیستی این امکان را دارد از طریق اینترنت و بدون محدودیت مکانی و زمانی برای دریافت این وام درخواست بدهد. در واقع معرفی شدگان از سوی سازمان بهزیستی این امکان را دارند به صورت 100 درصدی وام خود را غیرحضوری دریافت کنند.

تمامی وام‌های پرداختی بانک رسالت بدون سود هستند و تنها به آن‌ها درصد کمی کارمزد تعلق می‌گیرد.

مدیریت بانک رسالت به دنبال آن است که همین کارمزد روی تسهیلات را حذف کند و وام بدون کارمزد به متقاضیان بپردازد. اخیرا حسین‌زاده اعلام کرده که پرداخت وام بدون کارمزد به زودی عملی خواهد شد. به گفته مدیرعامل بانک رسالت، این مورد براساس مصوبه فقهی بانک مرکزی اجرایی می‌شود. این مقام مسئول بیان کرد با حذف کارمزدها، حتما درآمدهای بانک کاهش پیدا خواهد کرد. اما با توجه به هدف اصلی شکل گیری بانک قرض الحسنه رسالت و سود محور نبودن آن به نظر هیچ مشکلی در تامین هزینه‌های جاری بانک به وجود نخواهد آمد.

طبق اهداف تعریف شده برای بانک رسالت، این مجموعه با هدف ترویج بانکداری اسلامی و افزایش پرداخت تسهیلات به سپرده گذاران و همچنین ارائه خدمات نوین بانکی فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این بانک خصوصی انواع وام‌های تکلیفی و تسهیلات دیگر را به مشتریان خود پرداخت می‌کند.

در اواخر سال گذشته بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه ای سقف وام قرض الحسنه را از مبلغ 50 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش داد.

وام و تسهیلات قرض الحسنه در اکثر بانک های کشور فقط در موارد خاص مانند ازدواج و اشتغالزایی پرداخت می شود که البته این موارد هم شرایط خاص خود را دارد و مشمول همه نمی شود.

به گفته اصغر کریمی زفره کارشناس مدیریت امور بانکی فقط 2 بانک در کشور وجود دارد که به صورت تخصصی در حوزه قرض الحسنه فعالیت می کنند که این دو بانک عبارتند از بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت.

بانک مهر ایران در راستای مجوز شورای پول و اعتبار سقف وام های خود را از 50 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش داده است.

طرح پیوند مهر ایران

بانک مهر ایران در راستای تامین مایحتاج ازدواج جوانان  به پرداخت تسهیلات در قالب طرح های پیوند مهر ایران در بازه زمانی میان مدت، حداکثر ۳ ساله، و بلندمدت، حداکثر ۱۰ ساله، به متقاضیان اقدام کرده است.

انگیزش مهر

کسانی  که مایل هستند تا با افتتاح حساب و واریز مبلغی به صورت ماهیانه و مستمر، به مدت ۲۴ ماه، از تسهیلات فوری بانک قبل از ایجاد میانگین استفاده کنند، می‌توانند تا از یک مدل‌ طرح انگیزش مهر بهره ببرند. مدل اول به شکل سه نوبت تسهیلات به اضافه یک نوبت برداشت پس انداز است. مدل دوم هم به یک نوبت تسهیلات و یک نوبت برداشت پس انداز مربوط می‌شود.

طرح ۲ در یک

در طرح ۲ در یک می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و به پشتوانه حساب خود ۲بار برای وام قرض الحسنه درخواست دهند. در این طرح، صاحبان سپرده می توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۱۰۰ درصد مبلغ افتتاحی خود، بدون ضامن وام قرض الحسنه دریافت کنند.

طرح ۳ در یک

مشتریان بانک مهر ایران این امکان را دارند تا با یک بار افتتاح حساب، درخواست وام دهند و براساس همان یک حساب ۳ بار وام قرض الحسنه دریافت کنند. کارمزد وام نخست۱درصد و دو وام بعدی چهار درصد اعلام شده است. رپداخت اقساط با توجه به شرایط مشتریان و توافق بانک با وام گیرنده، انعطاف دارد.

چه کسانی می توانند وام 200 میلیونی دریافت کنند؟

آن طور که خبرگزاری ایبنا به عنوان خبرگزاری نظام بانکی در کلیپی انتشار داده است ، طبق بخشنامه بانک مرکزی در باره تسهیلات قرض الحسنه «ودیعه یا خرید یا ساخت مسکن» به خانواده‌هایی که مسکن ندارند و از ابتدای سال ۱۳۹۹ به بعد صاحب فرزند سوم یا بیشتر می‌شوند، وام ۲۰۰ میلیون تومانی تعلق می‌گیرد، ضمن این که این موضوع در قانون بودجه سال گذشته نیز مورد تاکید قرار گرفته بود؛البته ناگفته نماند که این وام با تسهیلات فرزند آوری که در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت توسط بانک های عامل پرداخت می شود، متفاوت است چرا که طبق قانون بودجه ۱۴۰۲، تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به ازای فرزند اول ۳۰ میلیون تومان، به ازای فرزند دوم ۶۰ میلیون تومان، به ازای فرزند سوم ۹۰ میلیون تومان، به ازای فرزند چهارم ۱۲۰ میلیون تومان و به ازای فرزند پنجم به بعد ۱۵۰ میلیون تومان است. براین اساس متقاضیان برای دریافت وام 200 میلیونی باید با در دست داشتن مدارک لازم به یکی از شعب بانک‌های عامل مسکن، تجارت، صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک مراجعه کنند. این وام مسکن تنها به خانواده‌های فاقد مسکنی تعلق می‌گیرد که از امکانات و مساعدت‌های دولتی و تسهیلات بانک‌ها و موسسات اعتباری تاکنون استفاده نکرده باشند که این موارد توسط بانک از سامانه‌های سمات و وزارت راه و شهرسازی استعلام می شود و مورد تایید قرار می‌گیرد. مبلغ وام حداکثر۲۰۰ میلیون تومان، با باز‌پرداخت حداکثر ۲۰ ساله و کارمزد حداکثر ۴ درصد به صورت سالانه در نظر گرفته شده است. برای دریافت وام متقاضیان باید سفته یا یک ضامن معتبر به بانک ارائه کنند. همچنین احراز ولادت فرزند متقاضی باید با مشاهده اصل شناسنامه زوج، فرزند متولد شده و استعلام از سامانه‌های ثبت احوال توسط بانک انجام شود.

۴

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها