آخرین وضعیت پرواز در فرودگاه‌های داخلی

کد خبر: 632722

به دنبال شرایط خاص جوی که در طول روزهای گذشته به وجود آمده بود بعضی از فرودگاه‌ها مجبور به توقف در برنامه‌های پروازی‌شان شدند که طبق اطلاعات جدید ارائه شده از سوی شرکت فرودگاه‌ها در حال حاضر تمام پروازها بدون تعطیلی هیچ فرودگاهی در دست انجام است.

خبرگزاری ایسنا: به دنبال شرایط خاص جوی که در طول روزهای گذشته به وجود آمده بود بعضی از فرودگاه‌ها مجبور به توقف در برنامه‌های پروازی‌شان شدند که طبق اطلاعات جدید ارائه شده از سوی شرکت فرودگاه‌ها در حال حاضر تمام پروازها بدون تعطیلی هیچ فرودگاهی در دست انجام است.

طبق اطلاعات ارائه شده از سوی فرودگاه مهرآباد از صبح امروز تقریبا تمامی پروازها به مقصد شهرهای مختلف کشور انجام شده و جز چند پرواز محدود به تبریز و مشهد که با تاخیرهای چند ساعته یا ابطال بلیت مواجه شده دیگر برنامه‌های پروازی بدون محدودیت پیگیری می‌شوند.

فرودگاه رشت نیز که روز گذشته به دلیل مسائل و مداخلات جوی غیرقابل پرواز اعلام شده بود از صبح امروز بار دیگر پذیرای پروازهای جدید شده و طبق اعلام اطلاعات این فرودگاه در حال حاضر چند پرواز محدود در شهر رشت برقرار شده‌اند. اطلاعات پرواز فرودگاه پرواز تبریز نشان می‌دهد در نهایت تمامی پروازهای صبح امروز انجام شده و جز ثبت چند تاخیر دیگر برنامه‌های پروازی طبق روال عادی خود پیگیری می‌شوند. در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد نیز با وجود شرایط خاص جوی و تاخیر خوردن تعدادی از پروازها همچنان باند فرودگاه به روی پروازهای خروجی و ورودی باز است. فرودگاه اهواز نیز با وجود مشکلاتی که برای این شهر به وجود آمده همچنان فعالیت دارد و چند برنامه پروازی برای این فرودگاه پیش‌بینی شده که در دستور کار هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها