خرید بک لینک چیست؟

کد خبر: 766500

امروزه ارتقاء سایت در موتور جستجوی گوگل یا به عبارتی همان سئو سایت، دغدغه ی بسیاری از کارفرمایان سایت های شرکتی و استارت آپ ها شده است. خرید بک لینک قوی یا خرید رپورتاژ را می توان یکی از کلیدی ترین ابزارها برای انجام این کار معرفی نمود.

سرویس اقتصادی فردا: امروزه ارتقاء سایت در موتور جستجوی گوگل یا به عبارتی همان سئو سایت، دغدغه ی بسیاری از کارفرمایان سایت های شرکتی و استارت آپ ها شده است. خرید بک لینک قوی یا خرید رپورتاژ را می توان یکی از کلیدی ترین ابزارها برای انجام این کار معرفی نمود. اما خريد بك لينك چیست و یا چگونه بایستی خرید بک لینک با کیفیت را انجام داد؟ در این نوشتار تا انتها با ما همراه باشید تا درصدد پاسخ به این سوالات مهم برآییم:

خرید بک لینک

سوال: خرید بک لینک چیست؟

اگر اندکی در زمینه بهینه سازی سایت خود در فضای اینترنت به جستجو بپردازید، حتما با عباراتی همچون خرید بک لینک طبیعی یا خرید بک لینک خارجی مواجه خواهید شد که توسط بسیاری از متخصصین این زمینه به کار رفته است. اما این عبارت دقیقا به چه معنا است؟

در پاسخ بایستی گفت که در حقیقت «بک لینک» به لینکی گفته می شود که از یک سایت به سایتی دیگر (سایت هدف) منتهی می گردد. فرق بک لینک با سایر لینک ها نیز در همین نکته است که بک لینک در حقیقت به سایت دیگر و لینک داخلی به خود دامنه ی سایت منتهی خواهد شد.

لازم به ذکر است بدانید که موتور جستجوی بسیار هوشمند و محبوب «گوگل»، این لینک ها را به منزله ی یک امتیاز برای سایت هدف منظور کرده و سایت هدف را در نتایج بالاتر نمایان خواهد ساخت. در حقیقت هرچه تعداد و مخصوصا کیفیت این بک لینک ها بیشتر باشد، گوگل اعتبار بیشتری برای وب سایت هدف در نظر خواهد گرفت.

سوال: چرا خرید بک لینک طبیعی یا خرید بک لینک با کیفیت همواره توصیه می گردد؟

همان گونه که در بخش فوق ذکر گردید، اگرچه بک لینک ها در حقیقت مهره های اصلی در بهینه سازی وب سایت محسوب می گردند، اما از طرفی نباید از یاد برد که موتور جستجوی گوگل نیز بسیار هوشمندانه عمل می کند.

به زبان ساده گوگل به سادگی می تواند تشخیص دهد که بک لینک از وب سایت بی کیفیت و فقط برای بالا بردن یک صفحه ی خاص در گوگل انجام شده و لینک هیچ گونه هدف دیگری ندارد. به همین دلیل بسیاری از متخصصین سئو، به خرید بک لینک طبیعی و یا خرید رپورتاژ روی آوردند.

سوال: خرید رپورتاژ چیست؟

خرید رپورتاژ که ما آن را در سایت خود به عنوان خرید بک لینک دائمی خطاب می کنیم، در حقیقت نوع خاصی از خريد بك لينك بوده که لینک شما در داخل یک متن قرار خواهد گرفت. این نوع لینک برای همیشه در داخل آن متن باقی مانده و از این جهت امتیاز زیادی برای سایت هدف به همراه دارد. به همین دلیل بسیاری خرید رپورتاژ را نسبت به خرید بک لینک انبوه توصیه می کنند.

منبع: https://7backlink.ir

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها