نصب فوری درب ضد سرقت با ضمانت + قیمت درب ضد سرقت در تهران

کد خبر: 967462

از زمانیکه درب ضد سرقت وارد بازار ایران شده است به دلیل زیبایی و امنیت بسیار بالای درب ضد سرقت نسبت به سایر درب های معمولی،سازندگان متقاعد شدند که درب ضد سرقت بهترین گزینه برای استفاده در ساختمان ها است.

درب ضد سرقت

از زمانیکه درب ضد سرقت وارد بازار ایران شده است به دلیل زیبایی و امنیت بسیار بالای درب ضد سرقت نسبت به سایر درب های معمولی،سازندگان متقاعد شدند که درب ضد سرقت بهترین گزینه برای استفاده در ساختمان ها است.

مالکان ساخت های قدیمی و چندسال ساخت هم تمایل پیدا کردند برای حفظ امنیت خود و خانواده درب قدیمی خود را بیخیال شوند و آن ها را با درب ضد سرقت با کیفیت تعویض کنند.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت به عوامل متعددی بستگی دارد. یک درب ضد سرقت باکیفیت به طبع دارای قیمت بالاتری است که این قیمت بالا به دلیل کیفیت، یراق آلات استفاده شده و دقت در ساخت آن است.

قیمت درب ضد سرقت به متریال به کار رفته در ظاهر و داخل درب بستگی دارد.معمولا قیمت درب ضد سرقت براساس میزان برجستگی درب افزایش میابد. استفاده از پیم های پشت لولا، شب بند، پاشنه دار بودن و بدون پاشنه بودن درب بر قیمت درب ضد سرقت تاثیر میگذارد.

علاوه بر قیمت درب ضد سرقت عواملی دیگری نیز می باشند که برای خریداران درب ضد سرقت جز هزینه ها به حساب می آیند . هزینه نصب و حمل و نقل هزینه هایی هستند که به صورت جداگانه بررسی و محاسبه میشوند ولی در قیمت کلی برای داشتن یک درب ضد سرقت تاثیر دارند.

در بعضی از مواقع که تمایل به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت جدید داریم، علاوه بر قیمت درب ضد سرقت هزینه های دیگری مانند تخریب چهارچوب فلزی و هزینه های خرید مصالح و درست کردن دوغ آب و دست مزد بنا به هزینه های نصب درب ضد سرقت اضافه می شود.

درب ضد سرقت ساخت ایتالیا به عنوان اولین نوع درب ضد سرقت در تاریخ پیدایش درب ضد سرقت شناخته میشود.این نوع درب ضد سرقت به عنوان گران ترین درب ضد سرقت در بازار شناخته میشود که همین امر باعث شده در بازار کنونی ایران استقبال زیادی از آن نشود.

نصب فوری درب ضد سرقت با ضمانت + قیمت درب ضد سرقت در تهران

نصاب درب ضد سرقت

پس از تهیه درب ضد سرقت نیاز به نصب درب داریم. نصب درب ضد سرقت کاری بسیار پیچیده و نیاز به مهارت بالایی دارد. اگر کار نصب به درستی انجام نشود و کوچکترین اشتباه در مراحل نصب ممکن است آسیب های جدی به درب و ظاهر آن وارد شود.

همچنین نصب اشتباه و نادرست درب ضد سرقت از میزان امنیت و کارایی درب ضد سرقت می کاهد.این امر باعث میشود که با اینکه شما برای خرید درب ضد سرقت هزینه بالایی پرداخت کردید ولی نتوانید از مزایا و امکانات درب ضد سرقت خود استفاده کنید. پس بهترین راه برای نصب درب ضد سرقتی که خریداری کردید استفاده از خدمات و تجربه های یک نصاب درب ضد سرقت است.

نصاب درب ضد سرقت برای نصب ابتدا لنگه درب را از چهارچوب های فلزی جدا میکند و بر روی فریم انتظار تراز و با جوشکاری نصب میکند.سپس لنگه درب را روی چهارچوب درب ضد سرقت نصب و رگلاژ نهایی را انجام میدهد.

نصاب درب ضد سرقت به دلیل توانایی و تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند در کوتاه ترین زمان و با بیشترین کیفیت درب ضد سرقت را نصب نماید، تا درب با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار گیرد.نصاب درب ضد سرقت در انتها تمام ویژگی ها و کارایی های درب ضد سرقت را برای شما توضیح و به شما آموزش دهد.

نصب فوری درب ضد سرقت با ضمانت + قیمت درب ضد سرقت در تهران

درب چوبی اتاقی

درب چوبی اتاقی نقش بسیار زیادی در زیبایی و دکوراسیون منزل شما دارد.زمانیکه دست به تغییر دکوراسیون میزنید یکی از اولین و مهمترین گزینه ها ، تعویض درب چوبی اتاق است.این درب ها باید با رنگ و دکوراسیون منزل شما خوانایی داشته باشند.

علاوه بر زیبایی درب اتاقی باید کارایی بالایی هم داشته باشد و محکم و مقاوم باشد و در صورت امکان در مقابل صدا،گرما و سرما هم عایق باشد.

درب اتاق میتواند دارای جنس های مختلفی باشد.درب های چوبی hdf و mdf از دیگر مدل های درب اتاقی است.البته درب hdf دارای زیبایی و استحکام بالاتری نسبت به درب اتاقی mdf است. اما بهترین و مقاوم ترین نوع درب اتاقی درب چوبی اتاق است.

قیمت درب چوبی اتاقی به طراحی و کیفیت و روکش استفاده شده در درب بستگی دارد.درب های اتاقی تمام چوب با طراحی زیبا دارای بالاترین قیمت هستند.

تنها ایراد درب اتاقی چوبی این است که به توجه و نگهداری مداوم نیاز دارند و بعد از چند سال باید مجددا درب را رنگ کنید.

درب اتاقی با روکش چوب، که از پرس شدن روکش های طبیعی روی صفحه های فیبری ساخته شده اند دارای وزن بالایی هستند و این وزن بالا جز معایب این گونه درب های اتاقی به شمار میرود.

درب چوبی معمولا در مقابل رطوبت مقاوم نیست اما پوششی که روی درب قرار میگیرد باعث میشود درب در مقابل رطوبت مقاوم شود.

معمولا بر روی دربهایی که می خواهند ضد آب شوند از پلی اورتان استفاده می شود،که این پلی اورتان می تواند رنگ یا کیلر باشد.

نصب فوری درب ضد سرقت با ضمانت + قیمت درب ضد سرقت در تهران

قیمت درب اتاقی

درب اتاقی hdf و hpl دارای قیمت نسبتا پایینی هستند.درب اتاقی چوبی به واسطه متریال به کار رفته در آن و کیفیت بهتر جز درب های اتاقی گرانتر به شمار میروند.البته قیمت درب های چوبی اتاقی به عوامل متعدد بستگی دارد و این باعث تفاوت در قیمت درب های اتاقی چوبی میشود.از جمله این عوامل جنس چوب بکار رفته در ساخت درب اتاقی است هرچه از جنس بهتر استفاده کرد کیفیت درب و طول عمر و همچنین زیبایی درب بیشتر میشود.از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت درب چوبی اتاقی رنگ درب و یراق آلات بکار رفته در درب است.

چوب هایی که در ساخت درب اتاقی مورد استفاده قرار میگیرد عمدتا چوب های صنوبر ،نوع خاصی از کاج(یولکا) و چوب روسی (ساسنا و یولکا) هستند. این سه دسته از پرکاربرد ترین نوع چوب ها در ساخت درب اتاقی چوبی می باشد.

از چوب های دیگری هم میتوان برای ساخت درب از آن ها استفاده کرد مانند:

چوب ساج،چوب افرا،چوب گیلاس، چوب ماهگونی یا ماهون ،چوب بلوط سفید ،چوب لوآن ،چوب سرو و....

منبع: راسان درب

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها