«افتتاح حساب پی پال»

کد خبر: 989805

دنیا را با تمام عظمتش در عصر حاضر به یک دهکده جهانی تشبیه کرده‌اند... بله... با رواج چشمگیر خرید و فروش‌های اینترنتی و همچنین افزایش مسافرت‌های بین‌المللی، هر کداممان در این دهکده جهانی بواسطه‌ی شغل، خدمات و امور بین‌المللی خود و یا برای خرید محصول از فروشگاه‌های خارجی، نیازمند استفاده از خدمات ارزی مطمئن هستیم.

یکی از راه‌های مطمئن برای انجام خدمات ارزی، افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر در جهت بهره‌گیری از سیستم پرداخت «پی پال» (Paypal) است که به واسطه‌ی سرعت و ایمنی بسیار بالای خود، نظر مثبت میلیون‌ها مخاطب را از سرتاسر جهان به خود جلب کرده‌ است.

بر خلاف تصور عموم، شرکت پرداخت ارزی پی پال تازه تأسیس نبوده و از سال 1998 در آمریکا تأسیس‌شده و با مرور زمان، از سال 2003 پیشرفت‌های اساسی و شهرت امروزه‌ی خود را بدست آورده‌ است. البته که متأسفانه ایران در لیست تحریم سیستم پرداخت پی‌پال قرار دارد و این نکته‌ی مهمیست که بایستی پیش از یادگیری و آموزش ساخت حساب پی پال در ایران بدانید!

حال با توجه به این موضوع، قطعاَ این سوال برایتان بوجود خواهد آمد که پس چگونه از ایران حساب پی پال بسازیم؟!

البته خبر خوشحال کننده این است که نگران آموزش ساخت حساب پی پال در ایران نباشید... ما در سایت خدمات ارزی پرداختینو اگر از اعتبارمان هزینه می‌کنیم و پیشنهادی می‌دهیم، پس راهش را هم خوب بلدیم که آب در دلتان تکان نخورد....

آموزش ساخت حساب پی پال در ایران

پیش از هر چیز برای افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر بایستی به این نکته آگاه‌باشید که در سیستم پرداخت پی پال امکان ساخت دو نوع حساب پرسونال (شخصی) و بیزینس (تجاری) را دارید که افتتاح حساب پی پال پرسونال رایگان و افتتاح حساب پی پال بیزینس با پرداخت مبلغی به سایت پی‌پال و ارائه مدارک معتبر شرکت ثبت شده تان در یکی از کشور های مورد تایید پیپال امکانپذیر است و البته که امکانات بیشتری را نیز بهمراه دارد.

«افتتاح حساب پی پال»

برای شروع آموزش ساخت حساب پی‌ پال در ایران، ابتدا وارد وبسایت رسمی پی پال (paypal.com) شده و در منوبار «Personal»، بر روی گزینه «Sign Up for Free» کلیک کنید.

سپس در صفحه‌ی جدید، به ترتیب نام کوچک و نام‌‌خانوادگی، ایمیل، پسورد کاربریتان و تکرار پسورد را وارد کرده و بر روی گزینه‌ی «Next» می‌زنید.

توجه داشته باشید که برای اینکه در مراحل بعدی مربوط به احراز هویت، ارسال مدارک و نهایتاَ وریفای حساب پی پال دچار مشکل نشوید، حتماَ از نام و نام‌خانوادگی واقعی و با نگارش کاملاَ صحیح استفاده‌کنید. ضمناَ از در دسترس‌بودن ایمیل و آگاهی از رمز ایمیلتان مطمئن شوید. همچنین با وجود امنیت بالای سایت حساب پی‌پال، پیشنهاد می‌شود که در هنگام افتتاح حساب پی پال، رمز اکانت خود را از ترکیب حروف بزرگ و کوچک، اعداد و یکی از نمادهای (!، @، # و ...) تشکیل دهید.

«افتتاح حساب پی پال»

اگر تا بحال ثبت‌نام‌های مربوط به شرکت‌‌های خارجی را انجام نداده‌اید، ممکن است کمی در این بخش دچار سردرگمی شوید. در این بخش اطلاعات مربوط به آدرس محل زندگی، نوع کاربری آدرسی که داده‌اید، شهر و ناحیه، زیپ کد تلفن کشور، نوع شماره (موبایل یا خانه) و شماره تلفنتان را وارد می‌کنید. سپس تیک مربوط به مربع را فعال‌کرده و در آخر گزینه «Agree and Create Account» را انتخاب کنید.

«افتتاح حساب پی پال»

حالا شما طبق پیام وبسایت پی پال دارای یک حساب پی پال می‌باشید که قادر است در خریدهای اینترنتی بین‌المللی و تراکنش‌های جهانی، نقش ویژه‌ای را برای مبادلات ارزیتان ایفا کند؛ اما باید بدانید که تمامی کاربران به جهت انجام تراکنش‌های بین‌المللی و خدمات ارزی پی پال، نیازمند اتصال‌دهی کارت بانکی و یا اعتباری معتبر خود به حساب پی پال می‌باشند.

به همین جهت بر روی گزینه‌ی «Get Started» کلیک کرده و در صفحه‌ی جدید، اطلاعات مربوط به حساب بانکی معتبرتان را درج می‌کنید؛ اطلاعاتی که شامل نوع و شماره کارت، تاریخ انقضاء و کد امنیتی کارت و آدرسی که به هنگام ثبت‌نام درج کرده‌اید، می‌باشد.

با توجه به آنکه سیستم پرداخت پی پال به دلیل تحریم از بانک‌های ایرانی پشتیبانی نمی‌کند، لذا شما به وارد‌کردن کد ویزا کارت یا مسترکارت خود نیاز دارید و در صورت قبول نمودن درگاه، گزینه‌ی « Add Card» را انتخاب ‌کنید.

«افتتاح حساب پی پال»

در ادامه آموزش ساخت حساب پی پال در ایران، پس از وارد‌کردن اطلاعات خواسته‌شده، شما موفق به ساخت کامل حساب خود و اتصال‌دهی آن به کارت‌های اعتباری و یا ویزا کارت شده‌اید و می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «Go to your account» وارد پروفایل کاربریتان شوید؛ اما این پایان راه نیست...!

وبسایت پی پال برای بررسی صحت گفتارتان، از شما ارسال مدارک معتبری را می‌خواهد که هویتتان را با آنچه که در ثبت‌نام نوشته‌اید، مطابقت دهد تا رسماَ برایتان افتتاح حساب پی پال وریفای انجام شود.

همانگونه که پیشتر نیز در ابتدای آموزش ساخت حساب پی پال در ایران بیان شد، بدلیل حضور ایران در لیست تحریم‌های پی پال، شما برای وریفای حساب پی‌پال خود، نیاز به ارائه‌ی اطلاعاتی خارج از ایران دارید. علاوه بر ارائه‌ی آدرس منزل و داشتن حساب بانکی معتبر خارجی، حساب پی پال از شما ارائه‌ی یک عکس از کارت شناسایی، گواهینامه‌رانندگی و آخرین قبض خدماتی برای آدرسی که در ثبت‌نام وارد کرده‌اید می‌خواهد تا راستی‌آزمایی سخت‌تری را برای احراز هویتتان در نظر بگیرد و این کار را برای کاربران ایرانی بشدت سخت می‌کند! ضمناَ حتی اگر قبض خدماتیتان مربوط به کشوری باشد که زبان رسمی آن انگلیسی نیست، زحمت ترجمه متن قبض خدماتی برای ارسال به پی پال را نیز به زحمت همه‌ی موارد خواسته‌شده اضافه کنید.

اگر همچنان برای تمامی این موارد سختگیرانه‌ی خواسته‌شده مشکلی ندارید، ابتدا وارد ایمیلتان می‌شوید. سپس ایمیلی که از طرف شرکت پی‌پال برایتان ارسال‌ شده را باز می‌کنید و گزینه‌ی Confirm Your Email Address را انتخاب می‌کنید. سپس در دو مرحله بترتیب کد پسوورد مربوط به حساب پی پال خود (1) و کد امنیتی ارسالی به گوشی موبایلتان (سیم کارت خارجی) را وارد می‌کنید (2). پس از ورود به اکانت کاربریتان، بر روی آیکن نوتیفیکیشن (سمت راست بالای‌صفحه، به شکل زنگوله) کلیک‌کرده و گزینه « Provide information» را انتخاب می‌کنید. از این پس مراحل مربوط به واردسازی اطلاعات و آپلود مدارک معتبرتان را بایستی یک به یک و طبق خواسته‌های صفحه‌های دریافت مدارک وبسایت پی پال طی کنید و آموزش ساخت حساب پی پال در ایران را به پایان برسانید.

افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر

«افتتاح حساب پی پال»

با توجه به توضیحات ارائه شده، حالا شاید بهتر بتوان به این سوال پاسخ داد که چگونه از ایران حساب پی پال بسازیم؟ در جواب بایستی گفت که واضح است درصورتیکه اطلاعات شما بر مبنای حضور در ایران به عنوان احراز هویتتتان ارسال گردد، شما در لیست تحریمی سایت پی پال قرار خواهید گرفت و عملاَ برایتان افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر امکانپذیر نخواهد بود. همچنین در صورتیکه هریک از مدارک معتبر خواسته‌شده‌ خارجی را ارائه نداده و وریفای حساب پی پال شما به درستی انجام نشود، امکان هیچگونه استفاده از خدمات ارزی حساب پی پال خود را ندارید!!

پس اگر شرایط لازم و ارتباطات کافی برای افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر را ندارید، جای هیچگونه نگرانی نیست. تیم حرفه‌ای وبسایت پرداختینو علاوه بر افتتاح حساب پی پال وریفای با مدارک معتبر شما در کمترین زمان ممکن (48 ساعته)، یک کتاب آموزشی را نیز به همراه تمامی مدارک معتبر استفاده‌‌شده برایتان ارسال می‌کند.

آسوده خاطر باشید که در سایه‌ی پشتیبانی قدرتمند و همه‌جانبه‌ی همکارانمان در سایت پرداختینو، در هر زمان که خواستید حساب پی پال وریفای خود را شارژ کرده و خدمات ارزی مختلفی از جمله: ارسال و دریافت پول از حساب‌های پی‌پال در هر نقطه‌ی دنیا، خرید انواع کالا از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی جهان، دریافت پول نقد از حساب پی پال در مسافرت‌ها، خرید هاست و تمدید دامنه و... را بدون نگرانی و با سرعت بسیار زیاد انجام دهید... پیشاپیش از اعتمادتان به تیم حرفه‌ای پرداختینو سپاسگزاریم...

«افتتاح حساب پی پال»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

تازه های سایت

دیگر رسانه ها