ادای احترام پوتین به سفیر کشته شده روسیه در ترکیه +عکس

کد خبر: 605652

در جریان این مراسم ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور، دیمیتری مدودف، نخست‌وزیر و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه و سایر مقام‌های ارشد این کشور و همچنین اعضای خانواده «آندری کارلوف» سفیر روسیه که در آنکارا کشته شد، گردهم آمدند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری روسیه امروز پنج‌شنبه در مراسم ادای احترام به سفیر کشته‌شده کشورش در ترکیه حاضر شد. این مراسم پیش از مراسم خاکسپاری رسمی او برگزار شد.
ولادیمیر پوتین
به گزارش خبرگزاری رویترز، در جریان این مراسم ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور، دیمیتری مدودف، نخست‌وزیر و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه و سایر مقام‌های ارشد این کشور و همچنین اعضای خانواده «آندری کارلوف» سفیر روسیه که در آنکارا کشته شد، گردهم آمدند.
بسیاری نگران هستند که ترور سفیر روسیه روابط میان ترکیه و روسیه را تیره کند. قاتل کارلوف که به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد، پس از تیراندازی به او گفت که این اقدام را به تلافی حملات روسیه در حلب انجام می‌دهد. تیم‌های تحقیقاتی روسیه و ترکیه به صورت مشترک روی پرونده تررو کارلوف کار می‌کنند. پوتین پس از ترور سفیر کشورش در آنکارا، این حمله را به شدت محکوم کرد و خواستار انجام تحقیقات فوری شد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها