ماجرای بازداشت «احمد شاه» در کرمان!

کد خبر: 1000011

ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر کرمان با افزایش گشت‌های نامحسوس دو نفر را که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال پرسه زنی و انتخاب سوژه برای سرقتی دیگر بودند زیر نظر گرفتند

روزنامه خراسان:ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر کرمان با افزایش گشت‌های نامحسوس دو نفر را که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال پرسه زنی و انتخاب سوژه برای سرقتی دیگر بودند زیر نظر گرفتند

ماموران این متهمان را به محض سرقت تلفن همراه یک شهروند در کمتر از یک ساعت درعملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر وبه مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ فداء فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارقان که از اتباع بیگانه و سابقه‌دار هستند در همان تحقیقات اولیه به شش فقره سرقت تلفن‌های همراه گران قیمت دیگر در شهر کرمان اعتراف کردند.

یکی از سارقان معتاد به شیشه است و دیگری به حشیش اعتیاد دارد که به گفته خودش معروف به "احمدشاه " و ۲۰ ساله است و بدنش پراز خالکوبی و چاقوزدگی است.

وی در بخشی از اعترافاتش اظهار کرد: بنا و گچ کار بودم که دچار کمر درد شدم ودیگر نمی‌توانستم کار کنم که به سرقت روی آوردم. وی درادامه گفت: بعد از مدتی به کشور افغانستان رفتم دوباره به کرمان برگشتم و یک دستگاه موتورسیکلت خریدم و با فردی که تبعه افغانستان بود و از قبل اورا می‌شناختم سرقت و گوشی قاپی را شروع کردیم، صبح‌ها و عصر‌ها سوژه‌ها را انتخاب و در لحظه‌ای گوشی‌های همراه گران قیمت را سرقت می‌کردیم که خیلی زود به چنگ پلیس افتادیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها