انفجار مهیب و مرگبار در تهران +تصاویر

کد خبر: 1002220

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از انفجار و آتش‌سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع در خیابان ۱۷ شهریور خبر داد و گفت: این حادثه دو کشته برجای گذاشت.

رکنا: سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار و آتش‌سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 17:48 امروز یک مورد حادثه انفجار و آتش‌سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع واقع در خیابان 17 شهریور، پایین‌تر از میدان خراسان، ابتدای خیابان طیب به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد در یک مغازه و انبار به وسعت بیش از 100 متر که بخشی از آن حیاط بود، مقداری زیاد انواع سیلندر گاز نگهداری می‌شده و دچار آتش‌سوزی شده است.

وی تصریح کرد: به گفته شاهدان، پیش از رسیدن آتش‌نشانان، یکی، دو مورد انفجار نیز به وقوع پیوسته و سیلندرها دچار آتش‌سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه اطراف محل حادثه ساختمانهای مسکونی وجود داشت، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در حین عملیات و با نفوذ به انبار پشتی که کاملاً شعله‌ور نیز بود، با پیکر دو مرد مواجه شدند و مشخص شد متأسفانه جان خود را از دست داده‌اند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به اطفای آتش‌سوزی، بیان کرد: آتش‌نشانان در حال حاضر در حال مشغول تخلیه سیلندرها، جست‌وجو و عملیات لکه‌گیری هستند

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها