آسمان کدام استان‌ها تا چهارشنبه بارانی خواهد بود؟

کد خبر: 1017179

کارشناس سازمان هواشناسی از امروز تا روز چهارشنبه برای بیش از هشت استان کشور رگبار‌های ناگهانی باران همراه با افزایش ابر را پیش‌بینی کرد.

خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از امروز تا روز چهارشنبه برای بیش از هشت استان کشور رگبار‌های ناگهانی باران همراه با افزایش ابر را پیش‌بینی کرد.

«کبری رفیعی» روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: امروز در استان‌های خراسان شمالی، گلستان و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: فردا سه شنبه، در دامنه‌های زاگرس در استان‌های چهارمحال و بختیاری، لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، همدان و غرب اصفهان نیز رگبار باران، گاهی رعد و برق خواهیم داشت.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی روز چهارشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی، شمال خراسان رضوی و برخی مناطق شمال غرب کشور بارش پراکنده خواهیم داشت. پدیده غالب برای سه روز آینده در شرق کشور نیز پدیده گردوخاک است.

رفیعی گفت:آسمان تهران در چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و حداکثر دما امروز به ٣٠ درجه خواهد رسید که نسبت به روز گذشته یک درجه خنک‌تر است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها