قالیباف را اصلح می دانم / رقبا اخلاق اسلامی را رعایت کنند

کد خبر: 266666

متاسفانه امروز می بینیم که هرکس خوب است و کارنامه ی خوبی دارد تخریب می شود. بدتر از آن هم این است که حتی برخی رسانه های داخلی نیز هم جهت با رسانه های غربی حرکت کرده و افراد کارآمد و خوب نظام را تخریب می کنند. به همه ی رسانه ها و خصوصا ارگان گروه پایداری توصیه می کنم که اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

سرویس سیاسی«فردا»: حجت الاسلام سیدمهدی اندرزگو، فرزند شهید اندرزگو با حضور در ستاد انتخاباتی قالیباف در تهران حضور یافتند، حمایت خود را از محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد. شهید اندرزگو از جمله مبازران شهیر پیش از انقلاب بود که 14 سال به صورت مخفیانه با رژیم مبارزه مسلحانه داشت.فرزند این شهید بزرگوار در گفت و گو با خبرنگار «فردا» به شرح دلیل این حمایت پرداخت .

نظرتان درمورد شور سیاسی موجود در کشور چیست؟ به نظرتان حماسه ی سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب اتفاق می افتد؟

برخلاف القائاتی که رسانه های خارجی می کنند، پیش بینی این است که مردم انشاءالله می آیند و یک حماسه ی سیاسی تاریخی را در تاریخ کشور ثبت می کنند.

ابتدا که قرار بود اصولگراها روی یک نفر اجماع کنند، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاده است. اگر اصلاح طلبان روی یک نفر اجماع کنند امکان دارد انتخابات به دور دوم کشیده شود و این بد است. آقایانی که می دانند رای ندارند باید حاضر شوند که کنار بکشند تا اصولگرایان یک کاندیدا داشته باشند.

به نظرتان ویژگی های کاندیدای اصلحی که باید به نفع او اجماع صرت بگیرد چه چیزهایی باید باشد؟

همه ی آقایان حاضر مشروعیت لازم را دارند. همه ی این ها با اخلاص برای انقلاب زحمت کشیده اند. پس کارآمدی نکته ی مهمی است که باید به آن توجه شود. آقای ولایتی خدمت گزار این انقلاب بوده اند اما مردم کارنامه ای از ایشان ندیده اند. مردم باید نتیجه ی کارها را دیده باشند. آقای حداد هم به همین صورت. من آن قدری که با آقای جلیلی نزدیک بوده ام و با ایشان کار کرده ام، با آقای قالیباف کار نکرده ام، اما چیزی که معلوم است این است که کارآمدی آقای قالیباف اثبات شده است و من ایشان را اصلح می دانم. آقای جلیلی خیلی انسان خوبی هستند اما آقای قالیباف، کارآمدی شان را ثابت کرده اند و در بین مردم هم محبوبیت دارند.

در بین کاندیداها چه کسی را به شهدا نزدیک تر می دانید؟

استفاده از عکس شهدا خیلی خوب است، اما کسی به شهدا نزدیک است که در عملش این را ثابت کند. من فرزند شهید اندرزگو هستم، ولی وقتی به این شهید نزدیک هستم که در عمل این را ثابت کنم.

چه توصیه ای درباره رعایت اخلاق سیاسی دارید؟

متاسفانه امروز می بینیم که هرکس خوب است و کارنامه ی خوبی دارد تخریب می شود. بدتر از آن هم این است که حتی برخی رسانه های داخلی نیز هم جهت با رسانه های غربی حرکت کرده و افراد کارآمد و خوب نظام را تخریب می کنند. به همه ی رسانه ها و خصوصا ارگان گروه پایداری توصیه می کنم که اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

عکس العمل مردم در برابر تخریب ها باید چگونه باشد؟

یک زمانی شهید بهشتی خیلی مورد هجمه بود. یک روز رفت پیش امام. امام به او گفت این مردمی که امروز می گویند درود بر خمینی اگر بگویند مرگ بر خمینی هیچ فرقی در حال من ندارد. من تکلیفم را انجام می دهم.ما هم باید به تکلیفمان عمل بکنیم. ما که نباید مثل آن ها عمل بکنیم.جامعه نیاز به آرامش دارد.

توصیه ی شما به حزب اللهی ها چیست؟

من توصیه می کنم همه تقوای الهی داشته باشیم. تقوای در کلام داشته باشیم. ما باید آنی را بگوییم که رضای خدا در آن هست. فقط برای خدا کار کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها