حمایت عضو شورای شهر تهران از خواننده زیرزمینی

کد خبر: 430832

امیر تتلو به تازگی یک نماهنگ در دفاع از حق استفاده از انرژی هسته‌ای ساخته و اقدام به انتشار آن کرده است.

به گزارش «فردا» محسن پیرهادی، فرمانده بسیج شهرداری و عضو شورای شهر تهران با انتشار تصویری از طرح کلیپ انرژی هسته ای امیرتتلو در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
امام فرمود ملاک حال فعلی افراد هست. حالا اگر کسی با گذشته ی ناخوشایندی برای ارزشها و انقلاب خواند باید حمایت نشه؟ توی این برهوت کارهای فرهنگی، انصافا باید به ارتش جمهوری اسلامی و تولیدکنندگان این کلیپ حماسی و حرفه ای و آقای امیر تتلو تبریک گفت که پای آرمان های این انقلاب آمده.
به گزارش «فردا» امیرحسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو شناخته می‌شود، در این نماهنگ اقدام به اجرای آهنگ بر روی یک ناو جنگی کرده که با توجه به توضیحات پایان نماهنگ به نظر می‌رسد متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران باشد.
در همین رابطه حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت ارشاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت:وزارت ارشاد از چنین موضوعی بی‌اطلاع بوده و بدون هماهنگی انجام شده است، زیرا مقصود‌لو نه‌ تنها برای انتشار این خبر ، بلکه برای کسب کار و ماهیت فعالیتش مجوزی ندارد.
وی اظهار داشت: بعید می‌دانم که نیروی دریایی چنین موضوعی را به وی محول کرده یا حتی سفارش ساخت داده باشد. اما ممکن است برای داخل یک نیرو باشد که باید مسئولان فرهنگی، عقیدتی آنها پاسخ دهند و مسئولان ارتش حتماً باید موضوع را رسیدگی کنند، زیرا اگر قرار بر صدور مجوز بوده باید با وزارت ارشاد هماهنگی می‌کردند.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها