تخریب ۲۰ میلیونی مداحان اهل بیت(ع)

کد خبر: 575663

پس از تشویش اذهان در موضوع واگذاری زمین و املاک توسط شهرداری به اشخاص حقوقی با دروغ‌های نجومی و حمله به فرزندان قالیباف این بار بهانه حمله، مداحان مشهور کشور بودند. چند روزی است که تصویر چک‌هایی با مبلغ ۲۰ میلیون تومان در وجه ۴ مداح کشور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می‌چرخد.

چک 20 میلیونی
سرویس سیاسی فردا: پس از تشویش اذهان در موضوع واگذاری زمین و املاک توسط شهرداری به اشخاص حقوقی با دروغ‌های نجومی و حمله به فرزندان قالیباف این بار بهانه حمله، مداحان مشهور کشور بودند. چند روزی است که تصویر چک‌هایی با مبلغ ۲۰ میلیون تومان در وجه ۴ مداح کشور در رسانه‌ها منتشر شده و دست به دست می‌چرخد.
در ابتدای انتشار تصاویر عنوان شد که این چک‌ها توسط شهرداری صادر شده است و شهرداری به آقایان محمود کریمی، محمدرضا طاهری، سعید حدادیان و عبدالرضا هلالی به عنوان هدیه چک‌های ۲۰ میلیون تومانی داده است. این در حالی است که چک های صادر شده توسط شهرداری دارای دو امضا می‌باشد که علت پرداخت نیز در چک ها درج می‌گردد. این چک‌ها توسط یک شهروند تهرانی پس از وصول چکی از بانک اقتصاد نوین در وجه چهار شخص مذکور صادر شده است.
نکته دیگر اینکه این چک‌ها، چک‌های تضمینی می‌باشد که در وجه مداحان صادر گردیده است. که با توجه به توالی شماره چک‌ها و پس زمینه مشترک آن‌ها به نظر می‌رسد در محل شعبه بانک نیز عکاسی شده است اما باید توجه داشت که هدف از صدور این چک‌ها هرچه بوده این چک نمی‌تواند نقد گردد چرا که نام شناسنامه‌ای حدادیان، سعید نبوده و علی‌اصغر می‌باشد.
سعيد حدادیان: والله بالله تالله چک 20 میلیونی به من نرسیده
اما سعيد حداديان در مراسم روز ششم محرم به این شایعات واکنش داد و گفت: «شب گذشته وسط شعر گفتن برای حضرت قاسم موضوعی حال مرا خراب کرد. فردی تماس گرفت و گفت یک آقایی مثلا 4 چک 20 میلیون تومانی کشیده که یکی هم به نام شماست و یکی به نام دیگر رفقا. اولا که درست است که ما حقوقمان به 4 میلیون در ماه نمی رسد؛ ولی اعتبارمان خیلی بالاتر از این حرف‌هاست. بنده از سال 72 نیت کرده ام اگر پولی هم می دهند، نگیرم. سال 88 باب کرده بودند که سعید حدادیان جلسه ای 2.5 میلیون می گیرد و امسال هم همان مبلغ را اعلام کرده اند. لااقل تو سر مال نزنید! من که پول نمی گیرم؛ ولی خرابکاری هم نکنید و همین رقم را سال به سال بالا بروید!»
محمد رضا طاهری: شایعه چک‌های ۲۰ میلیونی را پیگیری می‌کنیم
محمدرضا طاهری نیز به این شایعات واکنش نشان داد و در هیئت مکتب الزهرا (س)گفت: «چک ٢٠ میلیون تومانى که تصویر آن را در صفحات مجازى انتشار دادند مسئله‌ای است کاملاً از پیش طراحى شده و هیچ‌کدام از دوستان عزیزم (حاج سعید آقا، حاج محمود آقا و حاج آقا رضا هلالى) در جریان نبوده و نیستند....این قضیه را با یک وکیل دادگسترى مطرح کردیم و قطعاً از شایعه‌پراکنان این موضوع شکایت می‌شود و ان‌شاءالله عموم مردم عزیز مطلع خواهند شد....عزیزانى را که نام برده‌اند و مجلس قول داده‌اند، تمام وقتشان در جلسات خودشان برنامه دارند، آیا وقتى دارند که جایى دیگر وعده کنند؟! خود این عزیزان براى جلساتشان خرج می‌کنند! آیا ما از خودمان پول می‌گیریم؟!...البته خدا را شاکریم که انقدر جلساتمان تأثیرگذار بوده که عده‌اى براى تشویش اذهان مردم چنین حرف‌هاى بى‌پایه و اساسى مطرح می‌کنند.»
واکنش شهرداری تهران به پخش تصویر چک‌های اهدایی
مهدی ذاکری، رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران پیرامون انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر حمایت مالی شهرداری تهران از چند ذاکر اهل بیت گفت: بنا بر استعلامی که از بانک گرفته شد تصاویر منتشر شده مربوط به حساب شخصی به نام آقای ر.ل یک شهروند تهرانی است که چکی از بانک اقتصاد نوین را به حساب خود واریز و در خواست چهار برگ چک بانکی در وجه افراد می‌کند. نه آن فرد و نه آن حساب‌ها هیچ‌گونه ارتباطی با شهرداری تهران نداشته و ندارد.
به نظر می رسد اتاق جنگ روانی تخریب‌گران که ماه ‌هاست به بهانه های مختلف مدیریت شهری و شهرداری تهران را هدف قرار داده‌اند این بار نیز با این رفتار به دور از اخلاق قصد تخریب تعدادی از ذاکران اهل بیت که کارنامه‌ ای روشن در مقابله با جریان نفاق و خصوصا فتنه ۸۸ را داشته اند مورد هدف قرار داده است.
واکنش حدادیان به شایعه چک های ۲۰ میلیونی
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها