ايجاد وحدت براى حل مشكلات كشور ضرورى است / قاليباف قصدى براى شركت در انتخابات ندارد

کد خبر: 636292

قربان زاده گفت: قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات مذاکره اى با جبهه مردمی نداشته است و اعضاى جبهه و نیروهاى منتخب براساس لطف و علاقه خود نام وی را مطرح کردند.

قالیباف برای کاندیداتوری مذاکره‌ای با جبهه مردمی نداشته است
سرویس سیاسی فردا: پنج شنبه گذشته مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در تهران برگزار شد. دستور کار این مجمع سه هزار نفره علاوه بر انتخاب شورای مرکزی، انتخاب 10 نفر به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بود. این 10 نفر که در کنگره دوم جمنا معرفی می شوند از میان 21 چهره سیاسی مورد انتخاب قرار گرفته اند. اسامی آنها به شرح زیر است:
مهرداد بذرپاش- سعید جلیلی- حمیدرضا حاجی بابایی- محمد خوش چهره - مسعود زریبافان - عزت الله ضرغامی- محمد عباسی - ابراهیم عزیزی - پرویز فتاح - محسن رضایی - ابراهیم رییسی - علیرضا زاکانی - علیرضا زالی- محمد مهدی زاهدی - محمدباقر قالیباف- رستم قاسمی- قدیری ابیانه- شاهین محمد صادقی- علی نیکزاد - مصطفی میرسلیم - مصباحی مقدم.
براساس شنیده ها محمد باقر قالیباف از چهره هایی بوده که بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است. در همین رابطه حسین قربانزاده دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص نتایج انتخابات مجمع جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی و انتخاب قالیباف به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی این مجمع برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اظهار داشت: قطعا کشور به دلیل اینکه درگیر مسائل و مشکلات گوناگونی ست نیاز به وحدت و همدلی وجود دارد و تلاش جبهه مردمى انقلاب در مسیر ایجاد وحدت ستودنى است.
۶ نکته درباره سازوکار انتخاب کاندیدای ریاست‌جمهوری توسط جمنا را اینجا بخوانید
دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی ادامه داد: اگر چه در میان نیروهاى این جبهه اختلاف نظر و تفاوت سلیقه هایى نیز وجود دارد، و نقدهایى نیز به ساز و کار اجماع وجود دارد، ولى اصل ایجاد وحدت میان همه ى اعضاى این جبهه بر روى مبانى روشن و شفاف براى مواجهه با مشکلات اساسى کشور ضرورى و بسیار مفید است.
قربان زاده در ادامه افزود: البته قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات مذاکره اى با این جبهه نداشته است و اعضاى جبهه و نیروهاى منتخب براساس لطف، علاقه و اعتقاد خود نام وی را مطرح کردند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به نظر بنده قالیباف قصدى هم براى حضور در انتخابات ریاست جمهورى ندارد و منش و روش وی همیشه بر حمایت از هر حرکتى بوده و هست که براى کمک به مردم و حل مشکلات آن‌ها صورت گیرد و بر این اساس نیز در آینده عمل خواهد کرد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها