آخرین وضعیت پرواز در فرودگاههای کشور

کد خبر: 607066

بارش برف وباران و همچنین وجود مه غلیظ درآسمان تعدادی ازشهرها، پرواز در برخی فرودگاه‎ها را با تاخیر یا توقف همراه کرد،اما هم اکنون پرواز در اکثر فرودگاههای کشور برقرار است.

خبرگزاری مهر: با وجود ورود سامانه بارشی به کشور و بارش برف و باران در برخی مناطق٬ فرودگاه‌های کشورعملیاتی است و پروازها در حال انجام است.

فرودگاه ارومیه

اکنون این فرودگاه شاهد بارش پراکنده برف است و دامنه دید افقی آن، حداقل میزان لازم برای نشست و برخاست هواپیما است که با توجه به برف‌روبی‌های انجام شده، پروازهای عصرگاهی این فرودگاه در مسیرهای مشهد-ارومیه-تهران، تهران- ارومیه-تهران و تهران-ارومیه-استانبول برقرار است.

فرودگاه تبریز

اکنون فرودگاه تبریز شاهد بارش برف است و دامنه دید افقی آن به ۹۰۰ متر رسیده است. با توجه به برف‌روبی‌های انجام شده پروازهای عصرگاهی فرودگاه به مقاصد مشهد، عسلویه، تهران و شیراز انجام می‌شود و طبق پیش‌بینی هواشناسی از ساعت ۱۶ به بعد هوا بازتر می شود.

فرودگاه اردبیل

فرودگاه اردبیل امروز بارشی نداشته است و دامنه دید افقی آن در حد مطلوب قرار دارد و پروازهای آن بدون مشکل در حال انجام است. این فرودگاه برای عصر یک پرواز در مسیر تهران-اردبیل-مشهد خواهد داشت.

فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان از نظر شرایط جوی مشکلی ندارد و دامنه دید افقی آن ۳۰۰۰ متر گزارش شده است، بنابراین تمام پروازهای این فرودگاه در زمان خود انجام خواهد شد.

فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز نیز از نظر جوی مشکلی در نشست و برخاست هواپیما ندارد و اما به دلیل بروز تأخیر در دو پرواز صبحگاهی از فرودگاه مهرآباد سایر پروازهای آن نیز با تأخیر در حال انجام است.

مسافران می‌توانند پیش از عزیمت به سمت فرودگاه، آخرین وضعیت پروازها را از اطلاعات پرواز با شماره ۱۹۹ دریافت کنند و یا از طریق پرتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با نشانی اینترنتی www.airport.ir، از آخرین اطلاعات پروازها آگاهی یابند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها