ترس بازیگران از پرواز در هوای بارانی+تصاویر

کد خبر: 481113

وضعیت نامساعد جوی و عدم پاسخگویی مناسب یک شرکت هواپیمایی، موجب ترس و نارضایتی مسافران دیشب پرواز مشهد به تهران شد.

فارس: پرواز هوایی شب گذشته مشهد به تهران موجب نارضایتی مسافران این پرواز که تعدادی از آن ها از بازیگران کشورمان بودند، شد.

سحر قریشی دراین رابطه در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

این نمایى از داخل پرواز دیشب ما بود البته این مشکل کوچکترین مشکلى بود که ما مسافر ها به چشم دیدیم و خبر از بیرون نداشتیم جالب اینه که وقتى در فرودگاه مهرآباد یکم دور دور کردیم و مردم حالشون خراب شد دوستان صلاح دونستن مسافرها رو در جریان بگذارن که میریم یه کمى هم در آسمان فرودگاه امام خمینى دوردور کنیم چون هوا خرابِ خلاصه این که سوختمون داشت تموم میشد که در فرودگاه اصفهان نشستیم در جلویى هواپیما که به بیزینس کلاس نزدیک بود رو باز کردن که دوستان هوا بخورن اما من و بقیه همراهان در کنار مردم بودیم و... و به علت قرارداد نداشتن با فرودگاه اصفهان و قوانین دیگر اجازه خروج نداشتیم جالب تر اینکه بجز آب و کمى نان هیچى غذا نبود تا اینکه فرودگاه دلش سوخت یه آبمیوه اى به ما دادن به هر حال خوشحالیم که زنده ایم ممنونم خلبان.

فریبا نادری بازیگر کشورمان هم که در هواپیما حضور داشت، در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: من و دوستای همراهم دیشب شبِ بسیار سخت و پُر از استرسی رو گذروندیم به همراه خیلی از مردم سرزمینم، پرواز از مشهد به تهران، به دلایل بدِ جوّی نتونست لندینگ کنه و بعد از ٤٠ دقیقه تکان‌های بد و سخت، تازه کاپتان لطف کردن و گفتن هوا خرابه (ما خودمون از قبل فهمیدم بودیم هوا بدِ، آخه هواپیما پنجره هم داشت)و یا میریم به سمت فرودگاه امام خمینی یا شهر اصفهان، و جالب اینجاست که گفتن تا ٢ دقیقه دیگه مشخص میشه ولی بعد از ٢٠ دقیقه باز هم یادی از ما کردن و گفتن میریم اصفهان. خیلی جالب بود کادر پرواز کلا خیلی حوصله مسافرها رو نداشتن و جوابدهی خوبی نداشتن و شرایط خیلی بد بود، تو فرودگاه اصفهان هم اجازه خروج از پرواز رو به دلیل قوانین نمیدادن و میگفتن باید داخل پرواز باشید و الا و بِلا ما شما رو میبریم تهران! متاسفم برای این هواپیمایی و این کادر پرواز البته گویا شرایط بیزنس کلاس متفاوت بود ( برای ١٠ نفر)متاسفم، تو اون شرایط من گریه میکردم و خیلی ترسیده بودم.

لیلا اوتادی هم با انتشار تصویر زیر نوشت:

میگن فقط تا دم در هواپیما میتونین برین و باید دو سه ساعت توى هواپیما بمونین تا سوختگیرى انجام بشه و هواى تهران هم خوب بشه و برگردیم؟ ومهماندارها هم با بى حوصلگى و دور از ادب به مسافرا میگن :اگر هم بخواین در اصفهان پیاده بشیم باید بار نداشته باشین، حالا اینهارو کى میگه و چرا میگه خداوند عالمه و من امیدوارم خودش تو این شرایط گیرکنه و راه عاقلانه ترى به ذهنش برسه.

البته نیوشا ضیغمی دیگر بازیگر کشورمان برخلاف سایر بازیگران پرواز دیشب، از این شرکت هواپیمایی تشکر کرد و نوشت:

میخوام با این عکس که خیلی ام کیفیت نداره 'تشکر کنم از کادر پرواز دیشب مشهد به تهران ...دیشب به دلیل وضعیت جوی تهران و بارش تگرگ ما نتونستیم تو تهران فرود بیایم و اکثر مسافرا خسته و عصبی بودن اما کادر پرواز با مهربانی همه رو به آرامش دعوت کردن و بسیار محبت داشتن ...مخصوصا خودم که خیلی ام از پرواز میترسم در کمال تعجب خیلی ام خوشحال به تهران رسیدم ممنونم از همگی دوستان و عزیزان کادر پرواز دیشب.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها