اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان +تصاویر

کد خبر: 759566

نام‌هایی که سلبریتی‌ها برای فرزندانشان انتخاب می‌کنند همواره مورد توجه مردم است. در این میان برخی ها مثل شهاب حسینی که نام های «محمدامین» و «امیرعلی» را برای فرزندانش انتخاب کرده است، اسامی آشناتری را برگزیده‌اند و برخی‌ها مثل سام درخشانی که اسم «برکه» را برای دختر تازه متولد شده‌اش برگزیده است

آخرین خبر: نام‌هایی که سلبریتی‌ها برای فرزندانشان انتخاب می‌کنند همواره مورد توجه مردم است. در این میان برخی ها مثل شهاب حسینی که نام های «محمدامین» و «امیرعلی» را برای فرزندانش انتخاب کرده است، اسامی آشناتری را برگزیده‌اند و برخی‌ها مثل سام درخشانی که اسم «برکه» را برای دختر تازه متولد شده‌اش برگزیده است، نام های کمتر شنیده شده را برای بچه‌های خود پسندیده‌اند. به همین بهانه مروری می‌کنیم بر اسامی که چهره‌های معروف برای فرزندانشان انتخاب کرده است.

عکس: وقتی «سلبریتی‌ها» دسته‌جمعی «لفت» می‌دهند! اینجا ببینید

بهنام صفوی اسم «سام» را برای فرزند تازه متولد شده‌اش برگزید. علی کریمی دو پسر به نام های «هاوش» و «هیرسا» و یک دختر به نام «هیما» دارد. محسن یگانه نام دخترش را «نگاه» گذاشته است. مجید صالحی نام‌های « آروین» و «حنا» را برای دوقلوهای خود انتخاب کرده است. احسان کرمی نام پسرش را «نیک مهر» گذاشته است. «تیارا» و «ویانا» نام دختران رضا صادقی است. محسن چاووشی نام «زانکو» را برای پسرش انتخاب کرده است. احسان خواجه امیری یک پسر به نام «ارشان» دارد. شیلا خداد نام های «سامیار» و «ساتین» را برای پسر و دخترش گذاشت. «نیروانا» اسم دختر محراب قاسمخانی از ازدواج اولش و «نویان» نام پسر وی و شقایق دهقان است. ترانه علیدوستی که از بازیگران موفق سینمای ایران است نام «حنا» را برای دخترش انتخاب کرده است. کامبیز دیرباز نام «نیاز» را برای دخترش برگزید.

اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان +تصاویر

عماد طالب زاده نام پسرش را«ساتیار» گذاشته است. «پناه» نامی است که شاهرخ استخری برای دختر خود انتخاب کرده است. پسران سیدمهدی رحمتی «علی» و «عطا» نام دارند. بابک جهانبخش نام «آرتا» را برای پسرش انتخاب کرده است.

اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان +تصاویر

پیمان معادی دو فرزند به نام های «رایان» و «باران» دارد. نیما کرمی و زینب زارع که هر دو آنها از مجریان تلویزیون هستند نام «نیل» را برای دختر خود انتخاب کرده اند. رضا عنایتی نیز 4 فرزند دارد که «معین»، پسربزرگ عنایتی، بعد از آن «امید» است و «آریا» و «ارینا» فرزندان بعدی او هستند. وحید شمسایی نیز 3 فرزند دارد. دوقلوهای شمسایی «کیمیا» و «کیانا» نام دارند و نام دختر بزرگش هم «نگار» است.

اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان

نام دختر رضا رشید پور «هلن» است و فرزند پژمان بازغی «نفس» نام دارد. امیر رضا دلاوری بازیگری که با سریال «ماچند نفر» شناخته شد نام «دیار» را برای دخترش برگزیده کرد. فقیهه سلطانى «گندم» را برای نام دخترش پسندیده است. اسم دختر علی دایی «نورا» است.

اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان +تصاویر

فرزندان بنیامین بهادری «بارانا» و «بن سان» نام دارند. «پریا» نامی است که بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی برای دخترشان انتخاب کرده‌اند. امیر جعفری و ریما رامین فر اسم پسر خود را «آیین» گذاشتند. «سلن» نام دختر بهداد سلیمی است. مهناز افشار نام «لیانا» را برای دخترش انتخاب کرده است.

اسم‌های عجیب و غریب چهره‌ها برای فرزندانشان +تصاویر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها