راهی برای افزایش تمرکز ذهن

کد خبر: 570722

برای انجام هر فعالیتی، چه در محیط کار و چه کارهایی دیگر مانند درس خواندن برای اینکه به بهترین نتیجه برسیم نیاز به تمرکز داریم. بسیاری از ما در متمرکز شدن روی انجام یک موضوع آنقدرها هم که باید، قوی نیستیم و نمی‌توانیم برای 5 دقیقه هم که شده روی کارمان تمرکز کنیم. راه‌های گوناگونی برای افزایش تمرکز وجود دارد.

روزنامه ایران: برای انجام هر فعالیتی، چه در محیط کار و چه کارهایی دیگر مانند درس خواندن برای اینکه به بهترین نتیجه برسیم نیاز به تمرکز داریم. بسیاری از ما در متمرکز شدن روی انجام یک موضوع آنقدرها هم که باید، قوی نیستیم و نمی‌توانیم برای 5 دقیقه هم که شده روی کارمان تمرکز کنیم. راه‌های گوناگونی برای افزایش تمرکز وجود دارد.
یکی از راه‌ها می‌تواند نقاشی کشیدن باشد اما شاید پیش خود فکر کنید که همه، استعداد کشیدن نقاشی را ندارند اما به کمک اپلیکیشن‌های ویژه در این زمینه، همه می‌توانند طراحی را تجربه کنند. یکی از اپ‌هایی که به کمک آن هم می‌توانید تمرکز کردن را تمرین کنید و هم نقاشی بکشید، اپلیکیشن Colorfy است. در این اپلیکیشن شما با طرح‌های مختلف روبه رو هستید که آماده رنگ شدن هستند. طرح‌هایی که از طریق این برنامه در اختیار شما قرار می‌گیرد از پایه متوسط تا سخت خواهد بود. کار با این برنامه آنقدر ساده است که شما را می‌تواند تا ساعت‌ها سرگرم کند.
در گام اول طرحی که می‌خواهید، برای رنگ آمیزی انتخاب کنید. حالا با انتخاب رنگ‌های مناسب طرح‌تان را با دقت رنگ آمیزی کنید. بعد از تکمیل رنگ‌آمیزی حالا می‌توانید نتیجه کار خود را در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام یا فیس‌بوک با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این اپلیکیشن که تا به حال بیش از 25میلیون بار توسط کاربران دانلود شده به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید و ios قرار گرفته است. البته اگر می‌خواهید به امکانات بیشتر این اپ مانند طرح‌های حرفه‌ای‌تر و رنگ‌های متنوع‌تر دسترسی داشته باشید بهتراست از نسخه پولی این برنامه استفاده کنید. Colorfy که در نگاه اول بسیار ساده به نظر می‌آید می‌تواند بعد از یک روز پراسترس و خسته‌کننده، ساعت‌ها ذهن شما را از شلوغی‌های روزی که داشتید دور کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها