بازی با مرگ مرد جوان با پرش از ارتفاع ۳۰ متری! +عکس

کد خبر: 1011306

گردشگری جوان که در اقدامی خطرناک از ارتفاع ۳۰ متری یک صخره به داخل دریا پریده بود در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.

باشگاه خبرنگاران: یک گردشگر جوان انگلیسی که اقدام به پرش از ارتفاع ۳۰ متری یک صخره به داخل دریا کرده بود بر اثر جراحت شدید به بیمارستان منتقل شد. در این حادثه که در سواحل «ابیزا» در جزایر بالئارس اسپانیا رخ داد، این گردشگر از ناحیه نخاع و ستون فقرات دچار آسیب شد. این گردشگر ۳۸ ساله که هنوز هویتش مشخص نشده اکنون در بیمارستان «ابیزا کَن میزِس» بستری است.

ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده لحظه وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این گردشگر در حالی که به همراه یک فرد دیگر در بالای صخره‌ها حضور دارند دیده می‌شود. لحظاتی بعد او از بالای صخره به داخل دریا پریده و پس از فرود در داخل آب صدایی بلند شنیده می‌شود. بنا به گزارش روزنامه «پریئودیکو دِابیزا» صدای شنیده شده در این ویدئو احتمالا صدای برخورد این گردشگر با سنگ‌های زیر آب در پایین صخره بوده است. مسئولان بیمارستان شب بعد از حادثه اعلام کردند که این گردشگر خارجی به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده است.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که گردشگران انگلیسی در سواحل ابیزا دچار حادثه می‌شوند. در آگوست سال ۲۰۱۸ نیز یک گردشگر انگلیسی در حالی که تولد ۲۴ سالگی خود را در این سواحل جشن می‌گرفت بر اثر سقوط از یک صخره و برخورد با سنگ‌ها جانش را از دست داد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها