اظهارات کارشناس ایرانی در شبکه من و تو جنجالی شد +فیلم

کد خبر: 1014436

ویدئویی از اظهارات جنجالی کارشناس ایرانی در شبکه من و تو در حمایت از کشور ایران را مشاهده می‌ کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان: کارشناس ایرانی که در زمینه مسائل سیاسی و بین المللی ایران در حال مصاحبه با شبکه معاند من و تو بود اظهاراتی جنجالی در حمایت از ایران ایراد کرد که با واکنش مصاحبه‌کنندگان در این برنامه تلویزیونی همراه شد.

این کارشناس ایرانی در برنامه تلویزیونی شبکه من و تو به مقایسه میزان بدهی‌های خارجی و عمومی کشور ایران با دیگر کشور‌ها پرداخته و اثبات می‌کند که مبلغ بدهی‌های خارجی ایران نسبت به بسیاری از کشور‌ها ناچیز است.

او همچنین صریحاً این موضوع را بیان کرد که پس از تاسیس رژیم صهیونیستی اوضاع خاورمیانه تغییر کرده و این رژیم غاصب اقدامات غیر انسانی در این منطقه انجام می‌دهد. این کارشناس در ادامه عنوان کرد که اگر نیرو‌های نظامی ایران در سوریه نیرو‌های داعش را دفع نمی‌کردند سرنوشتی تلخ برای خاورمیانه رقم می‌خورد.

بر اساس این ویدئو که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، پس از این سخنان جنجالی کارشناس مسائل سیاسی در شبکه من و تو، مجری این گفتگو با قطع کردن جملات او، اجازه ادامه دادن صحبت هایش را به این کارشناس نمی‌دهد، اما او همچنان بر گفته‌های خود پافشاری کرده و با لحنی مصمم از ایران دفاع می‌کند.

در ادامه ویدئوی مذکور را مشاهده می‌کنید:

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها