کرونا آفتابه را در اروپا باب کرد +عکس

کد خبر: 987406

کرونا پیش از آنکه یادآور مرگ‌ومیر و ابتلا باشد، صف طولانی و درگیری مردم برای خرید دستمال کاغذی را به اذهان تداعی می‌کند.

اعتمادآنلاین: کرونا پیش از آنکه یادآور مرگ‌ومیر و ابتلا باشد، صف طولانی و درگیری مردم برای خرید دستمال کاغذی را به اذهان تداعی می‌کند. روزنامه انگلیسی مترو در گزارشی در مورد سازگاری با شرایط کرونایی نوشت، به دلیل کمبود دستمال توالت جایگزین‌های مختلفی مطرح شده است که برخی مورد اقبال قرار گرفته‌اند. به نوشته این روزنامه انگلیسی، با اینکه جایگزین‌های مختلفی برای دستمال پیشنهاد شد، اما هیچ چیز جای آب عادی را نمی‌گیرد.

کرونا آفتابه را در اروپا باب کرد در ادامه این گزارش آمده است، شاید علت اصلی استفاده کشورهای آسیایی از آب به جای دستمال کاغذی شرایط آب و هوایی یا حتی اعتقادات دینی آنها باشد، اما باید اذعان کرد که آب بهداشتی‌تر از دستمال کاغذی است. این روزنامه با اشاره به «آفتابه» آن را وسیله‌ای توصیف کرد که بادیه‌نشینان به کار می‌بردند، و تاکید کرد آن را بهترین وسیله جایگزین در این شرایط می‌داند و در حال حاضر بسیاری از اروپایی‌ها از این وسیله یا اشیای مشابه آن استفاده می‌کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها