سپاهان بعد از استعفای امیرقلعه‌نویی

کد خبر: 1013681

مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: لیستی وجود ندارد و فعلا طبق نظر هیات مدیره داشته‌های خودمان را حفظ می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: رضا فتاحی، در خصوص شرایط فعلی سپاهان اظهار داشت: بعد از استعفای امیرقلعه‌نویی هیات مدیره باشگاه سریعا تشکیل جلسه داد و تکسیرا را به عنوان سرمربی تیم برای دو بازی باقی مانده لیگ برتر معرفی کردند. تمرینات تیم با هدایت او ادامه پیدا کرد. بازیکنان به خوبی تمرین می‌کنند و شرایطمان خوب است و آماده می‌شویم با تمام قوا به مصاف شهرخودرو برویم تا برنده این بازی باشیم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود با رفتن امیرقلعه‌نویی سپاهان انگیزه قبلی برای حضور در مسابقات را ندارد، عنوان کرد: 90درصد بازیکنان ما قرارداد دارند. آن‌ها حرفه‌ای هستند و به جرات می‌گویم جزو با شرف‌ترین بازیکنان فوتبال کشورمان هستند. اصلا چنین چیزی درست نیست. این انگ‌ها به بازیکنان ما نمی‌چسبد. حتی خود قلعه‌نویی هم بعد از بازی با استقلال در جمع بازیکنان گفت به خاطر من هم شده باید در دو بازی باقی مانده بجنگید. انشاالله با همدلی و همیاری هم در این دو بازی به امتیازات کامل دست پیدا می‌کنیم.

فتاحی در مورد جدایی ولادیمیر کومان از سپاهان گفت:‌ به خاطر شیوع کرونا و اینکه لیگ ما حدود 3ماه طول کشید، کومان قبل از بازی با استقلال درخواست جدایی داده بود. او پیشنهاد خارجی داشت و چون مسابقات آن‌ها در حال شروع شدن است باید سریع‌تر می‌رفت. مجموعه سپاهان و شخص منوچهرنیکفر از کومان خواهش کرد تا برای بازی با استقلال همراه تیم بماند و او نیز قبول کرد بعد از بازی با استقلال جدا شود.

وی در خصوص جدایی قربانی اظهار داشت: علی قربانی فوتبالیست خوب و بزرگی است. از او تشکر می‌کنیم. در سپاهان شاید نتوانست از لحاظ فنی آنطور که باید خودش را نشان بدهد اما مطمئنا در تیم جدیدش عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در تیم جدید شرایط به نفعش باشد.

مدیر تیم سپاهان ادامه داد: ضمن اینکه بدنساز تیم ما، بیاض پورممی نیز علیرغم میل باطنی باشگاه جدا شد. از او خواهش کردیم که در بازی‌های باقی مانده هم کنار تیم باشد اما به هرحال تصمیم به جدایی گرف. از طرف مجموعه سپاهان از او تشکر می‌کنم و امیدوارم در هرکجا هست موفق باشد.

فتاحی در مورد اسامی که برای هدایت سپاهان درفصل آینده مطرح شده، عنوان کرد: انتخاب سرمربی تیم در اختیار هیات مدیره باشگاه است و هیچ فرد دیگری در این حیطه ورود نمی‌کند. واقعا در جریان مذاکرات سرمربی نیستم.

وی در خصوص اینکه آیا ولسیانی مدافع گرجستانی سپاهان که به تازگی به ایران برگشته به بازی فردا مقابل شهرخودرو می‌رسد، گفت:‌ خیر، ولسیانی قرار است طبق نظرپزشک باقی‌مانده دوران بازتوانی خودش را که زیاد هم نیست تحت نظر فیزیوتراپ تیم پشت سربگذارد. سجادشهباززاده هم که به تازگی از بندمصدومیت رهایی پیدا کرده به تمرینات تیم اضافه شده، حضور او در بازی فردا بستگی به نظر کادر فنی دارد. محمد ایرانپوریان هم در تمرینات گروهی حضور دارد و با نظر کادرفنی می‌تواند تیم را در بازی فردا همراهی کند.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه با توجه به صدور رضایتنامه دو بازیکن و همچنین تمدیدقرارداد سه ساله با نورافکن گفته می‌شود، مدیران باشگاه لیست فصل آینده را در اختیار دارند اظهار داشت: خیر، لیستی وجود ندارد. فعلا طبق نظر هیات مدیره داشته‌های خودمان را حفظ می‌کنیم. به غیر از دو سه بازیکن بیشتر بازیکنان ما قرارداد دارند و ان شاالله از هفته آینده کار تمدید قرارداد آن‌ها را آغاز می‌کنیم.

فتاحی افزود: بعد از اتمام لیگ هم به ترمیم تیم با توجه به نیازهایمان می‌پردازیم. از همه هواداران ممنون هستیم که همواره حامی ما بودند. از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم در دو بازی باقی‌مانده لیگ به پیروزی برسیم و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب و بعد از آن هم در فصل آینده حمایت‌ها و زحماتشان را جبران کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها