آخرین خبر از حضور دژاگه در سپاهان

کد خبر: 763016

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان تأکید کرد مبلغ قرارداد دروازه‌بان جدید این تیم خیلی بالا نیست.

خبرگزاری تسنیم: محسن طاهری درباره برنامه حضور تیم فوتبال سپاهان در رقابت‌های نیم‌فصل دوم لیگ برتر, اظهار داشت: قطعاً امیدواریم که در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم. با توجه به تمرینات و بازی‌های تدارکاتی که داشتیم و در نیم‌فصل برای برپایی اردو به کیش رفتیم این انتظار وجود دارد که تیم نتایج خوبی بگیرد. همچنین با اضافه شدن شریفی و بازیکنان خارجی‌مان امید بیشتری داریم تا وضعیت‌مان بهتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا ممکن است بازهم بازیکن یا مربی جدید به تیم‌تان اضافه شود؟»، تصریح کرد: در کادر فنی قنبری و فولادی به ما اضافه شدند و قرار نیست فعلاً مربی دیگری به تیم اضافه شود، اما برای جذب بازیکن جدید در حال بررسی هستیم. شرایط بازیکنانی را که مدنظر باشند، کارشناسان‌مان بررسی می‌کنند تا با آنها وارد مذاکره شویم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره زمان استفاده از ابراهیم عالمه در ترکیب تیم فوتبال این باشگاه یادآور شد: هنوز کارت بازی برای دروازه‌بان جدیدمان صادر نشده است. فعلا منتظر دریافت رضایت‌نامه این بازیکن از باشگاه سابقش هستیم.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود سپاهان برای به خدمت گرفتن دروازه‌بان تیم ملی سوریه قرارداد سنگینی بسته است, گفت: خیر، مبلغ قرارداد ابراهیم عالمه بالا نیست و او جزو بازیکنان گران‌قیمت فوتبال ما به حساب نمی‌آید. قیمت عالمه در حد دروازه‌بانان خوب داخلی است.

طاهری درباره احتمال جذب اشکان دژاگه و سروش رفیعی نیز تصریح کرد: دیگر قرار نیست این بازیکنان را جذب کنیم و حضور آنها در سپاهان منتفی شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها