نارضایتی از حقوق معلمان / این معلمان از شرایط اشتغال و حقوق خود نارضی اند

کد خبر: 1060400

معلمان خرید خدمتی می گویند: رساندن حقوق ما به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مژده نیست؛ بازهم نصف حقوق معلمان رسمی است.

حقوق معلمان به دو میلیون و 300 تومان رسیده است حقوق معلمان مورد اعتراض واقع شده است. حقوق معلمان مورد اعتراض معلمان خرید خدمتی است. معلمان حق التدریسی خواستار همسان سازی حقوق معلمان هستند. اخبار مربوط به حقوق معلمان را بخوانید.

نارضایتی از حقوق معلمان / این معلمان از شرایط اشتغال و حقوق خود نارضی اند

معلمان خرید خدمتی می گویند: رساندن حقوق ما به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مژده نیست؛ بازهم نصف حقوق معلمان رسمی است.

حقوق معلمان

معلمان خرید خدمتی و حق‌التدریس از شرایط نامناسب شغلی و حقوقی خود انتقاد دارند. این معلمان می‌گویند: دستمزد ما کمتر از نصف معلمان رسمی و کمتر از حداقل حقوق کارگری است.

معلمان حق‌التدریس با انتقاد از تاخیر واریز حق‌التدریسی‌ها می‌گویند: مبلغی که بعد از چندماه تاخیر به دست‌مان می‌رسد به شدت ناکافی‌ست و با آن نمی‌توانیم حتی کرایه خانه بپردازیم.

حقوق معلمان/ انتقاد معلمان حق التدریسی به اظهارات معاون 

معلمان خرید خدمتی همچنین از اظهارات اخیر معاون وزارت آموزش و پرورش انتقاد کردند. روز گذشته، علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با بخش خبری صداوسیما درباره پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات اظهار کرد: بر اساس قرارداد جدید از ابتدای سال تحصیلی جاری معلمان خرید خدمات حداقل حقوق قانون کار را دریافت خواهند کرد، مدیر مدرسه از طرف آموزش و پرورش تعیین می‌شود و موسس باید توانایی مالی کافی داشته باشد تا بتواند حقوق معلمان را مدیریت کند یعنی اینگونه نباشد که نتواند حقوق آنها را پرداخت کند.

حقوق معلمان

وی افزود: بسیاری از مسائلی که تا سال‌های گذشته وجود داشت در سال جاری وجود نخواهد داشت و حقوق معلمان خرید خدمات به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌رسد البته دریافتی آنها پس از کسورات قانونی خواهد بود در گذشته حقوق معلمان خرید خدمات ۷۰۰ هزار تا یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بود.

با این حال، معلمان می‌گویند ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خیلی ناچیز است و حتی کمتر از نصف حقوق معلمان رسمی است. اگر این حقوق را به ما بپردازند بازهم مشکل داریم. بهتر است همسان‌سازی حقوق‌ها در بخش آموزش کشور را مدنظر قرار دهند و قانون بالادستیِ کار یکسان- مزد یکسان اجرایی شود.نارضایتی از حقوق معلمان 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت