مشاور رتبه های تک رقمی کنکور

کد خبر: 1142477
مشاور رتبه های تک رقمی کنکور

 

در سلسله مطالب قبلی به معرفی دبیران برند ایران پرداخته بودیم اکنون در این گفتار به معرفی بهترین مشاوران و به طور ویژه، مشاورینی که تجربه کار با رتبه های تک رقمی کنکور داشته اند خواهیم پرداخت.

اگر به صفحات اینستاگرام رجوع کرده باشید، ونیز در حین وبگردی در سایتهای اینترنتی، شما تعداد کثیری از مشاوران تازه کار و افراد جویای نام را خواهید یافت که بدون داشتن تجربه کافی،خود را مشاور تحصیلی معرفی کرده و این مشاوران تازه کار و ارزان قیمت، نه تنها شما را در مسیری درست هدایت نمیکنند، بلکه حتی شما را به مسیری اشتباه و بیراهه راهنمایی میکنند

به شما توصیه میکنیم،در بحث مهم مشاوره، فقط و فقط از مشاوران صاحب نام و خوشنام استفاده کنید و به خاطر ارزان بودن به سراغ مشاوران نوپا و افراد تازه کار نروید.

اسامی مشاوران برند و اسامی مشاورین رتبه­های تک رقمی کنکور ایران با توجه به نتایج و عملکرد ایشان و با توجه به اقبال عمومی در  نظرسنجی های اخیر عبارتند از :

1-مهدی باباخانی 2-ایمان سرورپور 3-رامین نیکخو 4-مهدی برقعی 5-ندا برهانی نسب 6-حسن همت یار 7-امیر دیبازر 8-حسن پلوئی

هزینه های مشاوره با اساتید معروف و برند، بسته به گروهی یا خصوصی بودن کلاس ها دارد و هر سال متفاوت است برای اطلاع از هزینه های مشاوره این اساتید میتوانید با سرچ در گوگل و یافتن شماره مدیر برنامه های اساتید، جهت هماهنگی تماس بگیرید و شرایط را جویا شوید

وقتی در مورد کیفیت تکار مشاور رتبه های تک رقمی کنکور صحبت می شود، تمرکز بر روی مسائل تکنیک، محتوا و ارائه است. اما در واقع، بسیاری از مردم می دانند که مشاورانی  که دانش فوق العاده ای دارند، گاهی اوقات نمی توانند به خوبی با دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنند.

این نوع مشاوران باسواد کنکور بر روی کاغذ، تسلط زیادی در زمینه موضوعی دارد، اما متأسفانه دانش آموزان هنگام دریافت درس از او خسته یا ناامید می شوند.(به علت عدم توانایی در قدرت بیان و انتقال)

بسیاری از مردم ، از جمله دانش‌آموزان، اذعان می‌کنند که تدریس و مشاوره خوب اغلب کمتر با دانش و مهارت ارتباط دارد تا با نگرش نسبت به دانش‌آموزان، مطالبی که آموزش داده می‌شود و خود کار.

پس چه ویژگی هایی وجود دارد که نشان دهنده یک مشاور رتبه های تک رقمی کنکور خوب است؟ این به این معنی نیست که تمام ویژگی ها باید به طور کامل برآورده شوند. زیرا بسیاری از مشاورانی  که دانش‌آموزان آن‌ها را بسیار خوب می‌دانند، مشخص می‌شود که فقط چند ویژگی غالب دارند.

 1. مشاور رتبه های تک رقمی کنکور باید، بر تمام سرفصل های کتاب های درسی احاطه داشته باشد
 2. مشاور رتبه های تک رقمی کنکور باید از تمام پیش نیاز ها و هم نیازهای مباحث درسی اطلاع داشته باشد
 3. مشاور رتبه های تک رقمی کنکور باید همیشه در دسترس بوده و پاسخگوی مخاطبان خود باشد و حس مسولیت پذیری بالایی داشته باشد
 4. مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور باید بسیار با ذکاوت و دارای تحصیلات عالیه مهندسی یا پزشکی باشند، به طور حتم  افراد باهوشی که خودشان در زمان تحصیلشان، نخبه و با استعداد بوده اند بهتر میتواند مسیر صحیح را برای شما تبیین کنند
 5. مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور باید برای شما وقت کافی بگذارند و کارها را خودش شخصا انجام دهند و کارها را به دستیاران خود واگذار ننمایند
 6. مشاور رتبه های تک رقمی کنکور بدون ایجاد ترس کاذب باید شما را به ماکزیمم کارایی خودتان برساند و هر ماه و شاید هر چند روز یکبار  برنامه های درسی شما را ریوایز کند
 7. مشاور رتبه­های تک رقمی کنکور تکنیک ها و روش های مطالعاتی را بر مبنای شرایط شما بازتعریف و اجرا میکند و از صحبت های کلیشه ای پرهیز میکند
 8. مشاور رتبه­های تک رقمی کنکور هنگام مشاوره دادن به شما،هم مشاوره علمی ارائه میدهد و هم مشاوره های انگیزشی و بین این دو تعادل برقرار مینماید

5

مشخصات دقیق ارائه شده در اینجا تنها مجموعه ای از ابزارهایی است که مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور را قادر می سازد تا ارتباط را در کلاس های درس خود ایجاد و حفظ کنند.

یک مشاور رتبه های تک رقمی کنکور خوب دارای ویژگی های زیر نیز میباشد :

هنگام مشاوره با وی احساس هدف داشته باشید؛

هنگام مشاوره با وی امید موفقیت برای در شما فوران کند

نشان دادن تمایل به انطباق و تغییر برای برآوردن نیازهای دانش آموزان؛

اگر نمی دانید احساس ناراحتی نکنید.

مشاور رتبه های تک رقمی کنکور تعهد به کار خود داشته، از مدل های مختلف یاد بگیرد.

همه مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور باید مشاوران و روانشناسان خوبی باشند . اگر کسی بگوید که "یکی از بزرگترین اهداف من تبدیل شدن شما به  رتبه های تک رقمی کنکور شدن است"، آن فرد پتانسیل این را دارد که مشاور رتبه های تک رقمی کنکور خوبی شود. چنین افرادی معمولاً مأموریت دارند از طریق آموزش به دیگران، تجربه زندگی را به دست آورند. این گونه افراد از رفتار خسته کننده و نامید کننده شما جلوگیری می کنند.

همه ما می دانیم که مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور با دیدن عملکرد آنها در کلاس و خارج از کلاس به خوب یا بد دسته بندی می شوند.

یک مشاور رتبه های تک رقمی کنکور خوب هنوز هم اعتماد به نفس دارد، حتی اگر گاه به گاه شکست بخورد. مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور خوب با همه موقعیت‌ها و مواقعی روبرو می‌شوند که ممکن است به عنوان یک شکست در نظر گرفته شود. کودکان می توانند ظالم باشند. هم همکاران و هم مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور آنها گاهی اوقات ناخوشایند هستند، به خصوص در نوجوانان.

و در یک کلام مشاور رتبه های تک رقمی کنکور عاشقانه به دنبال موفقیت مخاطبان خود هستند. 

6

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها