معرفی 5 شرکت برتر سئو سایت در کرج

کد خبر: 1206721

در سال های اخیر کسب و کارهای اینترنتی در قالب سایت های خدماتی، علمی، آموزشی و فروشگاهی رونق چشمگیری داشته است. به نحوی که بسیار از مشاغل سایت اختصاصی دارند و محصولاتشان را با نام و نشان تجاری شان به صورت انحصاری عرضه می کنند. اما بعضی از سایت ها بیش از سایر رقبا موفق هستند و به نسبت تعداد بازدیدکننده و درآمد بیشتری دارند. این امر نشان دهنده رعایت اصول سئو در سایت های مورد اشاره است. بر همین اساس شرکت های بسیار در زمینه سئو سایت در کرج و حومه مشغول فعالیت هستند. از آنجایی که کرج یکی از کلان شهرهای نزدیک به پایتخت است، شرکت های سئو سایت بیشتری در آن فعالیت دارند و خدمات متعددی را به مشتریانشان عرضه می دارند. به لحاظ اینکه صاحبان سایت و مشاغل اینترنتی به دنبال رشد و توسعه کسب و کارشان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشند، همواره به دنبال برترین شرکت های سئو سایت در کرج هستند. از این رو در ادامه قصد داریم به بررسی خصوصیات، ویژگی ها و نحوه ارائه خدمات 5 شرکت برتر سئو سایت در کرج بپردازیم.

معرفی 5 شرکت برتر سئو سایت در کرج

 

سئو سایت چیست؟

به طور کلی سئو یک روش موثر برای بهبود موقعیت، وضعیت و کیفیت سایت های مختلف در موتورهای جستجو نظیر Google است. در واقع سئو سایت به منظور ارتقاء سایت ها از تمامی لحاظ به وجود آمده و تا به حال نیز توانسته زمینه رشد و ترقی بسیاری از سایت ها و مشاغل اینترنتی را فراهم سازد. به همین منظور گرفتن مشاوره سئو قبل از دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت امری ضروری محسوب می شود. از بین مهمترین تکنیک های سئو سایت می توان به بهبود محتوا، سئو کلمات کلیدی اصلی و فرعی، بهبود کدهای HTML، بهبود لینک سازی سئو، افزایش کیفیت تصاویر و دیگر عناصر موجود در وب سایت اشاره کرد.

با این توصیف به طور قطع می توان گفت سئو سایت قادر است تا همه مشکلات وب سایت شما را برطرف سازد و یک سایت کامل با همه امکانات و تجهیزات را در اختیار شما قرار دهد. تا ضمن بهبود کیفیت سایت، تعداد بازدیدکننده و رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو به حد مطلوب برسد. در این حالت است که در صفحه نخست جستجوگرهای اینترنتی قرار می گیرید و می توان کسب و کارتان را توسعه دهید.

سئو سایت صرفاً برای گوگل نیست!

بعضی از افراد بر این عقیده اند که سئو سایت به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجوی گوگل است. در حالی که اصلاً این طور نیست. به نقل از مدیر شرکت توسعه کسب و کار لیدوما، سئو سایت فرآیندی است که موجب افزایش کیفیت، کارایی و محبوبیت سایت در همه موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ، یاهو و غیره می گردد. به عبارت دیگر سئو حد و مرز نمی شناسد و قادر است تا کیفیت انواع سایت را در همه موتورهای جستجو توسعه دهد.

بهترین شرکت های سئو سایت در کرج

براساس تحقیقات به عمل آمده در خصوص نحوه عملکرد شرکت های سئو، کیفیت کار، سرعت عمل، تعرفه SEO سایت و همچنین میزان رضایت مشتریان به یک جمع بندی کلی درباره بهترین شرکت های سئو سایت دست یافته ایم. که در ادامه به بعضی از شرکت های برتر در این حوزه و ویژگی های هر کدام از آنها اشاره می کنیم:

بهترین شرکت های سئو سایت در کرج

شرکت سئو سایت لیدوما lidoma.agency

اگر به دنبال یک شرکت معتبر با کارایی مطلوب در زمینه سئو همراه با پشتیبانی شبانه روزی در کرج هستید، جایی نروید. به دلیل اینکه می خواهیم شما را با یک شرکت حرفه ای و دارای تجربه و تخصص فوق العاده آشنا کنیم. بله درست حدس زدید، لیدوما یکی از بهترین شرکت های سئو سایت در کرج می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن متخصصین SEO ضمن رصد دقیق مشکلات و نواقص سایت های مختلف، اقدامات لازم را جهت رفع آنها انجام می دهد. البته کیفیت، کارایی، تجربه و تخصص این شرکت بر کسی پوشیده نیست و امروزه بسیاری از مشاغل اینترنتی با نام و نشان این شرکت SEO سایت آشنا هستند و از خدمات و امکانات آن به صورت شبانه روزی استفاده می کنند.

شرکت سئو سایت لیدوما lidoma.agency

شایان ذکر است که تعرفه کلیه خدمات سئو از قبیل مشاوره سئو، تولید محتواهای متنوع، به روزرسانی ساختار سایت، بهبود کارایی و رفع اختلالات در مجموعه لیدوما به نسبت کمتر از سایر سایت ها می باشد. شرکت توسعه کسب و کار لیدوما خدمات طراحی سایت در کرج را نیز به شما ارائه می دهد. جالب است بدانید، طراحی سایت های این شرکت کاملا سئو محور می باشند. در نتیجه سایتی که در لیدوما طراحی می شود اصول اولیه سئو در آن اعمال شده است. بدین ترتیب فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با مراجعه به وب سایت لیدوما، از خدمات، امکانات؛ تخصص و تجربه این مجموعه جهت داشتن سایت به روز و با کیفیت استفاده کنید. طبق آمارهای انجام شده نیز مشخص شده که وب سایت های زیر نظر مجموعه لیدوما پس از اتمام فرآیندهای سئو در مقاطع مختلف موفق به کسب رتبه مطلوب و قرارگیری در صفحه نخست موتورهای جستجو مانند گوگل شده اند.

شرکت سئوکار برتر

یکی دیگر از شرکت های برتر سئو سایت در کرج، سئوکار برتر نام دارد. این شرکت نیز با بهره گیری از ابزارهای مختلف خدمات متعددی در زمینه بهینه سازی وب سایت، مشاوره سئو و طراحی وب سایت و غیره به صاحبان سایت و مشاغل اینترنتی در کرج و حومه ارائه می کند. این مجموعه نیز پس از لیدوما یکی از شرکت های شاخص و صاحب نام در عرصه SEO سایت می باشد و تا به امروز خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه را به متقاضیان ارائه کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان به وب سایت شرکت سئوکار برتر مراجعه نموده و از خدمات منحصر به فرد و پشتیبانی شبانه روزی این شرکت جهت رفع کاستی های وب سایت و بهبود جایگاه آن در موتورهای جستجو استفاده کنید.

شرکت سئو مسترز

سئو مسترز نیز یکی دیگر از شرکت های سئوکار باتجربه و خوش نام در شهر کرج است. این مجموعه نیز ضمن گردآوری نیروی انسانی متخصص و آشنا به اصول سئو فعالیت خود را از سال 1386 به صورت رسمی آغاز کرده است. در حال حاضر نیز تغییر و تحولات اساسی در نحوه عملکرد این شرکت ایجاد شده و شاهد بهبود کیفیت و سرعت ارائه خدمات سئو هستیم. از خدمات منحصر به فرد این مجموعه می توان به در اختیار داشتن خدمات جامع دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، برنامه نویسی، نرم افزار، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو، خدمات برندینگ، سوشال مدیا، طراحی اپلیکیشن و غیره اشاره کرد.

شرکت سئو داده ورزان

داده ورزان یکی دیگر از شرکت های برتر سئو سایت در کرج است. این مجموعه نیز با شناسایی دقیق نیاز مشتریان خدمات متنوعی را جهت تامین نیاز آنها و همچنین رفع مشکلات وب سایت ها و بهبود کارایی آنها ارائه می کند. در واقع تمامی این فرآیندها زیرنظر سئوکاران حرفه ای و متخصصان دیجیتال مارکتینگ انجام می شود. از این رو فرقی نمی کند چه نوع سایتی دارید و یا در چه زمینه فعالیت می کنید. در هر حال با ثبت درخواست خود در پنل این شرکت می توانید از خدمات مشاوره ای، سئو، طراحی سایت، پشتیبانی شبانه روزی و غیره بهره مند گردید.

خاطر نشان می شود که این شرکت از یک مجموعه صمیمی و خانوادگی برخوردار است. بر همین اساس ضمن حفظ انسجام، کارایی آنها بهبود یافته و کلیه مراحل طراحی سایت در بازه زمانی 25 تا 45 روزه انجام می شود.

شرکت سئو سایت سرو

اگر به دنبال بهبود کیفیت سئو سایت خود در کرج هستید، شرکت سئو سرو نیز گزینه مناسبی است. این شرکت نیز با رعایت تمامی اصول و استانداردهای سئو قادر است تا در مدت زمان اندک نواقص وب سایت شما را برطرف سازد. تا پس از مدت زمان اندک در صفحه نخست موتورهای جستجو قرار بگیرید و رتبه سایت شما بهبود یابد. شرکت سرو تا به امروز خدمات متنوعی از قبیل سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی، تحقیق کلمات کلیدی و غیره را در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما نیز می توان از تجربه، توان و تخصص این مجموعه برای بهبود کیفیت، کارایی و تعداد بازدیدکننده وب سایت تان استفاده کنید.

اهمیت و ضرورت نیاز به متخصص سئو

سئو سایت از جمله فرآیندهایی است که نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد. در ابتدا سایت بررسی شده و سپس براساس نواقص و مشکلات موجود، بهترین رویکرد و راهکارها برای بهبود کیفیت سایت اتخاذ می شود. اگر این کار به افراد بی تجربه یا دارای توان و تخصص ناکافی سپرده شود، قطعاً سئو سایت آن طور که باید و شاید تأثیرگذار نخواهد بود. بنابراین باید گفت سپردن سئو سایت به متخصصین سئو اهمیت فراوانی دارد و می تواند موجب بهبود کیفیت، کارایی و بازدهی انواع سایت به ویژه سایت های فروشگاهی در مدت زمان کوتاه شود.

در این راستا مجموعه تخصصی لیدوما با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص، با تجربه و مسلط به اصول سئو بهترین خدمات سئو سایت را به مشتریان ارائه می دهد. به گونه ای که در مدت زمان کوتاه نواقص و مشکلات وب سایت شما شناسایی شده و اقدامات لازم جهت رفع و توسعه آن صورت می گیرد. عملکرد مطلوب این مؤسسه سبب شده تا به عنوان یکی از برترین شرکت های سئو در کرج شناخته شود و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

نکات مهم درباره همکاری با بهترین شرکت سئو سایت

همانطور که مستحضر هستید انجام فعالیت های استراتژیکی و همچنین تدوین استراتژی در سئو حائز اهمیت فراوانی است. بدین ترتیب اگر قصد برای وب سایت تان برنامه ای دارید یا می خواهید تغییر و تحول اساسی در آن ایجاد کنید، حتماً با یک کارشناس سئو کار (متخصص سئو) مشورت کنید. به دلیل اینکه یک متخصص سئو حرفه ای و باتجربه وب سایت شما را آنالیز نموده و مشکلات و نواقص آن را به شما بیان می کند. تا در صورت تمایل و مدنظر قرار دادن تمامی جوانب اقدامات لازم را جهت رفع مشکلات و توسعه سایت انجام دهد.

یکی از نکات مهم این است که؛ برای یک سئوکار حرفه ای اصلاً مهم نیست که با چه نوع سایت و دارای چه زمینه فعالیتی سر و کار دارد. در هر حال وظیفه او شناسایی مشکلات و نواقص موجود است. تا با بررسی دقیق و آنالیز اساسی سایت، بهترین روش های سئو سایت را در پیش بگیرد و سایت را از همه نظر توسعه داده و به حد مطلوب برساند. طبق تحقیقات و بررسی های به عمل آمده نیز به این نتیجه دست یافتیم که مجموعه متخصص و پرتوان لیدوما با در اختیار داشتن متخصص سئو باتجربه و کاملاً حرفه ای تمامی نکات و اصول سئو سایت را مدنظر قرار داده و به همین سبب بهترین همکاری را با مشتریان و متقاضیان سئو در کرج و حومه دارد.

تعرفه و هزینه سئو سایت در کرج

مبحث قیمت و تعرفه سو یکی از موضوعات اصلی و مهم برای صاحبان سایت های مختلف است. تا ضمن برآورد هزینه های بتوانند به بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو در کرج همکاری کنند. در این خصوص نیز باید گفت که هزینه سئو سایت بر اساس مؤلفه های گوناگون سنجیده می شود. از این رو نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص را برای آن تعریف کرد.

البته اگر به دنبال یافتن برترین شرکت های سئو سایت در کرج هستید، باید کیفیت خدمات و قیمت آن را مدنظر قرار دهید. بدین ترتیب هرچه کیفیت خدمات بالاتر و قیمت ارائه آن کمتر باشد، نشان می دهد که برترین شرکت فعال در زمینه سئو سایت در کرج را انتخاب نموده اید. در این راستا بعضی از مهمترین مواردی که موجب افزایش یا کاهش ارائه خدمات SEO سایت می شود، به شرح زیر عبارت است از:

اهداف سایت

بعضی از سایت ها بازار هدف کوچک و برخی دیگر با یک جامعه بزرگ سر و کار دارند. از این رو نوع، حجم و کیفیت محصولات آنها متفاوت است و به طبع آن خدمات سئو سایت گوناگونی به آنها تعلق می گیرد.

میزان رقابت در حوزه های کاری مختلف

امروزه در تمامی مشاغل اعم از حضوری و اینترنتی رقابت وجود دارد. البته میزان رقابت در کسب و کارها نیز متفاوت می باشد و نمی توان یک عدد و رقم ثابت برای آن تعیین کرد. بدین جهت هر چه میزان رقابت بیشتر و نزدیک تر باشد، به نسبت باید سئو سایت از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و هزینه خدمات نیز افزایش می یابد. اما در مقابل با کم شدن میزان رقابت، هزینه های مربوط به این بخش این کاهش خواهد یافت.

فاکتورهای رتبه بندی سایت

به طور کلی سئو بیش از 200 فاکتور رتبه بندی جهت سئو سایت های مختلف دارد. بر همین اساس هزینه استفاده از هر فاکتور نیز متفاوت بوده و بر قیمت کل ارائه خدمات سئو سایت تاثیر می گذارد.

میزان تخصص و تجربه سئوکاران

مطمئناً میزان تجربه و تخصص سئوکاران در شرکت های مختلف یکسان نیست. بدیهی است که هرچه تخصص و تجربه نیروی انسانی حاضر در شرکت های سئو سایت بیشتر باشد، کیفیت و سرعت ارائه خدمات نیز بهبود می یابد. از این رو یک بخش اعظم از قیمت SEO سایت به این مقوله مهم و اساس اختصاص یافته و براساس آن قیمت گذاری می شود.

سئو سایت تضمینی در کرج

همان گونه که در ابتدا نیز به آن اشاره نمودیم در کرج شرکت های متعددی در زمینه سئو سایت فعالیت دارند و براساس تخصص، تجربه و توان نیروی انسانی خود به صاحبان سایت ها خدمات رسانی می کنند. اما در این میان بعضی از شرکت ها کلیه خدماتشان را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار می دهد و علاوه بر کیفیت ارائه خدمات، بازدهی سایت و افزایش تعداد بازدیدکننده به منظور کسب رتبه مطلوب در موتورهای جستجو نظیر Google را تضمین می کنند.

در واقع این نحوه عملکرد نشان دهنده مهارت فوق العاده و منحصر به فرد این دسته از شرکت ها است. به طوری که از کارایی خود اطمینان دارند و خدماتشان را به صورت تضمین شده ارائه می دهند. البته صاحبان سایت ها و مشاغل اینترنتی نیز به این قبیل شرکت ها سئو سایت نیاز مبرم دارند. تا با بهبود کیفیت سایت هایشان به یک رشد و توسعه تضمین شده در کسب و کارشان دست پیدا کنند. به طبع آن هرچه مهارت و تخصص سایت ها بالاتر باشد، مشتریان با خیال آسوده به آنها مراجعه نموده و اقدام به ثبت سفارش می کنند.

بهینه سازی سایت در کرج

یکی از مراحل اصلی و اهداف مهم در سئو سایت، بهینه سازی بخش های مختلف سایت است. تا ضمن افزایش کیفیت و درج محتواهای به روز و متناسب با نیاز مخاطب، بتواند بازدید کننده بیشتری جذب کند. در این راستا اگر تعداد بازدیدکننده و مدت زمان ماندگاری آنها در سایت و صفحات مختلف آن بیشتر شود، می توان گفت بهینه سازی سایت به درستی انجام شده و سایت در بهترین شرایط از نظر سئو قرار دارد. در غیر این صورت سایت هنوز از نظر سئو مشکلاتی دارد و می بایست توسط یک متخصص سئو مجدداً بررسی شده و نواقص آن برطرف گردد.

در این رابطه شرکت های برتر سئو در کرج بهترین خدمات بهینه سازی سایت در سطوح مختلف را به مشتریان ارائه می کنند. بدین صورت که ابتدا درخواست کاربران بر حسب نیاز آنها ثبت می شود و سپس متخصصان سئو تمامی بخش های سایت را بررسی و ارزیابی می کنند. تا ضمن عیب یابی دقیق و اصولی، اقدامات لازم جهت رفع آنها صورت پذیرد. براساس تحقیقات و بررسی های انجام شده به این نتیجه دست یافتیم که لیدوما یکی از شرکت های برتر و متخصص در حوزه سئو سایت می باشد. به دلیل اینکه تا به امروز اثرگذاری مطلوبی در بخش سئو داشته و توانسته با بهبود مطلوب و مؤثر سایت های مختلف، آنها را در صفحه نخست موتورهای جستجو قرار دهد.

ویژگی های برترین شرکت های سئو سایت در کرج

اگر به دنبال یافتن شرکت های برتر سئو سایت در کرج هستید، باید بدانید که یک شرکت حرفه ای و متخصص ویژگی های منحصر به فردی دارد. در واقع این خصوصیات بارز موجب تمایز آن از دیگر شرکت ها شده و از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار می باشد. بعضی از اصلی ترین و شاخص ترین ویژگی های برترین شرکت سئو سایت در کرج به قرار زیر است:

 • بهره مندی از دانش و تخصص کافی در حوزه استارت سئو و رساندن آن به حد ایده آل؛ این ویژگی بسیار مهم می باشد و برای اینکه از سایر رقبا پیشی بگیرید و به صفحه نخست جستجوی گوگل دست یابید، باید به این مورد توجه ویژه داشته باشید و براساس آن شرکت ایده آل و دلخواهتان را انتخاب نمایید.
 • داشتن تجربه کافی و لازم جهت ارائه خدمات سئو سایت به بهترین شکل ممکن
 • توانایی مدیریت در بررسی و ارزیابی مشکلات و همچنین رفع نواقص موجود در کوتاه ترین زمان
 • آشنایی با حوزه های مختلف اعم از سایت های خبری، شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، علمی، آموزشی و غیره
 • ارائه قیمت مناسب و مقرون به صرفه جهت بهره مندی از خدمات سئو سایت؛ صاحبان سایت های اینترنتی روی این مقوله دقت زیادی دارند و همواره به دنبال یافتن شرکت های سئو با کمترین قیمت هستند. بنابراین می توان گفت قیمت دهی درست و مناسب نیز یکی از ویژگی های بارز شرکت های برتر سئو سایت در کرج است.

سخن آخر

با توجه به تمامی مواردی که به آنها اشاره نمودیم،به خصوص اهمیت نیاز به متخصص سئو و ویژگی های برترین شرکت های سئو کار در کرج باید گفت در حال حاضر لیدوما یکی از برترین و با کیفیت ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو در کرج و حومه است. چرا که ضمن ارائه خدمات و امکانات منحصر به فرد، قیمت کلیه امکانات و خدمات این مجموعه به نسبت کمتر از سایر شرکت ها است. به نحوی که تا به امروز توانسته رضایت بسیاری از صاحبان سایت ها و مشاغل اینترنتی را جلب کند و به این درجه از شهرت و اعتبار در زمینه سئو سایت برسد. بدین ترتیب فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با مراجعه به وب سایت این شرکت از خدمات به روز و مقرون به صرفه آن در راستای بهبود کیفیت و کارایی وب سایت تان استفاده نمایید. 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها