بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین رایگان

کد خبر: 1211212
بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین رایگان

 

 

نرم افزاز های اتوماسیون اداری به نوعی از سیستم های اطلاعاتی گفته میشود. این سیستم ها سرعت انجام کارهای جاری و روزمره سازمان ها را افزایش میدهد و به طور کلی زمان زیادی در سازمان ها و اداره جات برای مکاتبات اداری و رسیدگی به درخواست ها صرف میشود که با استفاده از سیستم اتوماسیون اداری، در زمان انجام این کار ها صرفه جویی میشود.

نرم افزار های اتوماسیون اداری رایگان، نرم افزاریست برای بهبود و تسریع عملکرد شرکت های کوچک و متوسط استفاده میشود. هدف اصلی این نرم افزار مکانیزه کردن کسب و کار ها و همچنین حذف کاغذ از فرایند های اداری و سازمانی میباشد.

نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین ، یک نرم افزار کامل و جامع تحت وب میباشد که کسب و کارها با استفاده از آن امکان ثبت، گردش،بایگانی و مدیریت مکاتبات و مستندات وفرم های سازمانی را بدون اتلاف وقت و با سرعت بالا و ... در محیطی امن و ساده فراهم میکند.

اتوماسیون اداری آنلاین و اتوماسیون اداری آنلاین رایگان را میتوانید با امکانات کامل، نامه نگاری و بایگانی جهت استفاده در سیستم های اداری کوچک و متوسط بر روی فضای ابری بدون پرداخت هزینه در اختیار خود داشته باشید.با استفاده از این نرم افزار علاوه بر مکانیزه کردن سیستم اداری خود،میتوانید به شیوه های نوین شرکت خود را مدیریت کنید.

 

سیستم اتوماسیون اداری آنلاین

 

 

سیستم اتوماسیون اداری آنلاین، یک نرم افزار جامع میباشد که با استفاده از آن سازمان ها میتوانند به راحتی محدودیت های سخت افزاری و زمانی را حذف کنند و با استفاده از سیستم های نرم افزار دبیر خانه رایگان بدون محدودیت زمانی و خارج از ساعات اداری مکاتبات را بررسی و به انجام کار ها بپردازند.

طبق بررسی های میدانی انجام شده در شرکت ها، حکایت از آن دارد سیستم های اداری تحت وب با توجه به استاندارد های هر سازمان جهت ارائه به موقع پاسخ به طرفین قرارداد های تجاری و غیرتجاری، جهت تسهیل امور مدیریت و مکاتبات موجب پیشرفت و افزایش قابل توجه راندمان شرکت ها شده است.

زیرا با استفاده از این سیستم شما بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی میتواتید به راحتی به پرتال اداری خود دسترسی داشته باشید و از مزایای اتوماسیون اداری که در اختیار شما قرار داده شده است، نهایت استفاده را داشته باشید.

در اتوماسیون های اداری آنلاین، دسترسی تام مدیران ارشد و مدیر عامل شرکت به تمامی اطلاعات، همچنین نظارت کامل بر عملکرد مجموعه خود از جمله ویژگی های این نرم افزار جامع میباشد. با استفاده از این نرم افزار ها متوجه میشوید که تمامی نیاز های اداری مجموعه ها را به ساده ترین شکل ممکن و همچنین با دیدی متفاوت بررسی شده است.

کاربرد اتوماسیون اداری آنلاین

کاربرد اتوماسیون اداری آنلاین رایگان

 

 

با توجه به کاربرد اتوماسیون های اداری، نقش موثری در نحوه مدیریت شرکت ها و اداره جات دارند. این نرم افزار برای خودکارسازی و مکانیزه کردن فرایند های اداری و کسب و کار ها استفاده میشود. بنابراین برای سهولت در مدیریت و مکانیزه کردن کسب و کار خود اتوماسیون های اداری تحت وب آنلاین رایگان بهترین انتخاب برای شما میباشد. سهولت مدیریت با این نرم افزار با توجه به قابلیت تبادل اطلاعات و ارتباط با سایر نرم افزار های سازمانی میباشد و با توجه به قابلیت های موجود در این نرم افزار میتوان به عنوان یک پلتفرم از آن استفاده کرد. از جمله ویژگی های این نرم افزار فوق العاده کاربردی میتوان به :

● تعریف چارت سازمانی

● نامه نگاری به واسطه پست سازمانی

● ارجاع نامه

● ایجاد گروه کاری

● دارای دبیرخانه و شماره گذاری اسناد

● نمایش لیست پیوست

● تفکیک نامه

● پرینت بر اساس سربرگ

●بایگانی نامه ها

 

 

کاربرد اتوماسیون آنلاین

 

 

با توجه به گستردگی این نرم افزار میتوان گفت کمتر نرم افزاری میتواند تمامی این امکانات را در یک برنامه بدون محدودیت خاص داشته باشد. قیمت های اختصاصی این نرم افزار با توجه به امکانات که در اختیار میگذارد بسیار اقتصادی میباشد و از بهترین نوع های نرم افزار های اداری آنلاین برای مدیران میباشد.

نامه نگاری درون سازمانی و با مشخص کردن پست سازمانی، شماره گذاری اسناد و نامه های وارده و صادره درون سازمانی، شخصی سازی، بایگانی نامه ها بر اساس پروژه ها،امکان تفکیک نامه های وارده، گردش کار و ارجاعات، پیوست های مجزای هر نامه و پیرینت بر روی سربرگ های مشخص از جمله امکانات کاربردی این نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین میباشد‌.

نرم افزار دبیرخانه

امکان ثبت اسناد حسابداری مانند تعریف انواع سند حسابداری، سرفصل های مختلف، تعریف مرکز هزینه ها، ثبت فاکتور و اسناد به صورت قراردادی میباشد.

 

 

امکان ثبت پروژه ها به صورت بایگانی اطلاعات پروژه ها، ثت اسناد پروژه ها، گروه بندی میباشد.

 

 

امکان ثبت مشتریان و قرارداد ها به شکل بانک اطلاعاتی جامع، گروه بندی مشترک و افزودن نماینده به صورت مجزا، بایگانی قراردادها، ثبت پیوست و صورتجلسه و متمم ها و پرداختی میباشد.

 

 

به طور کلی وظیفه اتوماسیون های آنلاین و رایگان طبق قوانین که صاحبین کسب و کار و شرکت ها تعریف میکنند، وظایف را جایگزین میکند. این سیستم های اتوماسیون جهت انجام ساماندهی و انجام فرایندهای سازمانی و اداری به کمک منابع انسانی میکند.

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها