مشاوره تخصصی با بهترین وکیل در تهران در امور حقوقی و کیفری

کد خبر: 1228072

معرفی و ارائه مشاوره تخصصی توسط بهترین وکیل در تهران متخصص در امور حقوقی و کیفری و بررسی اهمیت نفش وی در حصول نتیجه مطلوب

مشاوره تخصصی با بهترین وکیل در تهران در امور حقوقی و کیفری

 

دفتر حقوقی محمد حاجیلو ارائه دهنده امور تخصصی در زمینه حقوقی و کیفری است. یک مشاوره تخصصی می تواند از بروز ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل آورد و مسیر احقاق حقوق افراد را تسهیل نماید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تهران را بشناسید

بسیاری از ما با دعاوی حقوقی و کیفری مواجه گشته یا با افرادی رو به رو شده ایم که در حال طی کردن مراحلی قانونی دعاوی مختلف هستند. به دلیل تفکر نادرست هزینه بر بودن کمک گرفتن از وکیل و نداشتن اطلاعات حقوقی کافی از چگونگی طی مراحل قانونی برخی از افراد متحمل ضررهای فراوانی می شوند که در بعضی مواردعلاوه بر عدم حاصل شدن نتیجه مطلوب و اتلاف زمان می تواند جبران ناپذیر باشد..

این در صورتی است که یک مشاوره ساده حقوقی با بهترین وکیل در تهران که دانش به روز، نسبت به مسائل حقوقی دارد و از تمامی مراحل قانونی موضوع مورد نظر آگاه است می تواند کمک چشمگیری به پیشبرد و گرفتن نتیجه ی مطلوب کند. به عبارت دیگر نه تنها چشم اندازی نزدیک به واقعیت، نسبت به مساله ایجاد می شود و مراحل قانونی به درستی و باکمترین ریسک طی می گردد بلکه دروقت صرفه جویی می شود و از هرگونه ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل می آید.طبیعتا روند کار و نتیجه بسیار متفاوت خواهد بود.

 

بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران ، وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد که علاوه بر، داشتن تجربه کافی در پرونده های مختلف و دانش به روز نسبت به مسائل حقوقی ، دیده وسیعی نسبت به مسائل اجتماعی حاکم بر کلانشهر ها داشته باشد. وی باید از روند قانونی در کلانشهر ها آگاه بوده و در مسائل مربوط به دادگاه ها تسلط کافی داشته باشد. با این ویژگی بهترین وکیل در تهران می تواند حداکثر تاثیر را در روند پرونده ها داشته باشد. در غیر اینصورت نه تنها نمیتواند موکل را به حق خود برساند، بلکه باعث اتلاف وقت و هزینه می گردد.

به عنوان مثال بهترین وکیل کیفری، تحصیلات و تجربه کاری خود را منحصر به مباحث جزایی میکند و در آن زمینه بسیار با تجربه و با مهارت اقدام می نماید ، این امر نه تنها حفظ حقوق موکل را بیشتر تضمین میکند، بلکه قاضی دادگاه را نیز در بررسی دقیق پرونده و اجرای عدالت یاری می نماید. یا بهترین وکیل ملکی، وکیل متخصص در امور مربوط به دعاوی ملکی است. در واقع وکیل ملکی در تهران گرچه دارای تخصص، دانش و تسلط کافی برای اقامه دعوا و دفاع در تمامی زمینه‌های وکالت می باشد، اما در زمینه حقوق املاک و اراضی مطالعه، تجربه و تخصص دارد و در دعاوی ملکی فعالیت تخصصی دارد. وکیل ملکی بیش از هر پرونده دیگری، به پرونده‌های ملکی رسیدگی می‌کند. او در پرونده‌های ملکی با بهره‌گیری از دانش حقوقی و تجربه خود، بهترین راهکارها، نوع دادخواست، شکایات و اقدامات قانونی را شناسایی کرده و به دفاع از حقوق موکل خود می‌پردازد. پس نتیجه می گیریم که در هر بحث باید به بهترین وکیل در تهران که متخصص آن حوزه می باشد، مراجعه کنیم.

بهترین وکیل در تهران برای دعاوی حقوقی و کیفری

مهم‌ترین هنر وکیل حضور در دادگاه است. وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد. زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود. وقتی بهترین وکیل در تهران مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد، آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را فرا گرفته باشد، مرحله پایانی نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد. چون مهم‌ترین تجلی وکالت وکیل، حضور وی در دادگاه می‌باشد.

 • سخنوری
 • ارائه لایحه
 • استدلال و بحث با قاضی و اقناع وی
 • بحث و استدلال با اصحاب دعوا
 • مدیریت پرونده

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در امور حقوقی و کیفری، به شرح زیر می باشد:

 • ملکی
 • سرقفلی
 • تجاری
 • شرکت های تجاری
 • قراردادها
 • قرارداد تجاری
 • انحصار وراثت
 • ورشکستگی
 • امور کلاهبرداری
 • ابطال سند
 • کیفری
 • چک
 • جرایم اقتصادی

با مراجعه به سایت محمد حاجیلو و با استفاده از راه های ارتباطی ف می توانید از مشاوره سریع و آسان بهره مند گردید.از همراهی شما سپاسگزاریم.

مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. اموال غیر منقول به اموالی گفته می شوند که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند از جمله زمین، خانه و... این دعاوی در کلانشهر ها به خصوص در تهران پیچیده تر از حالت معمول خواهد بود . بهتر است در این قبیل پرونده ها از مشاوره با بهترین وکیل در تهران غافل نباشید.

بهترین وکیل ملکی در تهران در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول تخصص دارد. حرفه وکالت مستلزم دانش، تجربه و تخصص است. علی الخصوص در پرونده ها و موضوعات ملکی که گاهی پیچیدگی هایی وجود دارد که تنها یک وکیل ملکی در تهران با تجربه می تواند کمک کند. وکیل ملکی به تمامی قوانین و آیین نامه های ثبت، اشراف داشته و بنا به تجربه ای که دارد تمامی جوانب پرونده را سنجیده و پس از آن اقدام به دفاع از موکل می کند.

مشاوره با بهترین وکیل کیفری در تهران

امروزه آمار مربوط به وقوع بزه و ارتکاب جرم در کلان شهر ها نسبت به سایر استانها رو به افزایش است. با توجه به اهمیت موضوع دعاوی کیفری و تصمیمات سرنوشت ساز در دعاوی کیفری ، شایسته است که هر یک از طرفین برای جلوگیری از تضییع حقوق و همچنین حفظ منافع خود از تخصص وکیل پایه یک دادگستری که بهترین وکیل در تهران است، استفاده نماید. در مجموع  وکیل کیفری در تهران می تواند، در صورت مواجهه افراد با امور کیفری، نظیر کلاهبرداری، قتل یا سرقت، در استان تهران، شما را به راحتی در طی کردن روند قضایی یاری رساند.

مشاوره با بهترین وکیل تجاری در تهران

بهترین وکیل در تهران که در امور تجاری تخصص دارد، باید در خدماتی که به موکل خود ارائه می‌دهد، بتواند امور مربوط به معاملات را نیز سر و سامان دهد. وکلای تجاری معمولاً مهارت‌های زیادی در سر و سامان بخشیدن به امور تخصصی در حوزه تجارت دارند، به این دلیل که اشراف کاملی روی قانون و مقررات حوزه تجارت و قراردادهای مالی و اموری از این قبیل دارند. ازجمله وظایف مهم یک وکیل تجاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت شرکت با در نظر گرفتن نوع شرکت‌ها و موسسات تجاری و قوانین و مقررات ویژه هر شرکت و موسسه. وکیل متخصص این حوزه میداند که بهترین نوع ثبت یک شرکت برای هر کسب و کاری چیست.
 • انعقاد قراردادهای شرکت‌های تجاری و موسسات مالی و همچنین بررسی آن‌ها.
 • حل‌و‌فصل اختلافات مربوط به امور تجاری بین شرکت‌های گوناگون و همچنین شرکای مختلف.
 • شرکت مستمر و موثر در جلسات مربوط به امور تجاری شرکت به عنوان وکیل شرکت.
 • مطالبه کردن اسناد تجاری مانند سفته و چک.
 • نظارت دقیق و کاربردی بر قراردادهای مربوط به شرکت‌های تجاری و موسسات مالی.

در این بین تنظیم و عقد قراردادهای تجاری گوناگون و مختلف نظیر خرید و فروش املاک و مستغلات، در وظایف بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران تعریف می شود که به کمک شما خواهد آمد.

مشاوره با بهترین وکیل در تهران

مشاوره با بهترین وکیل سرقفلی در تهران

سرقفلی در لغت عبارت است از حقی که بازرگان و کاسب به محلی پیدا می کند، به جهت تقدم در اجاره، حسن شهرت، جمع آوری مشتری و رونق کسبی که در اثر عملکرد مستاجر محل به وجود می آید. بهترین وکیل در تهران متخصص در امور سرقفلی، با توجه به تخصص خود و با کمک تسلط به قوانین حقوقی سرقفلی و کسب و پیشه می‌تواند چالش‌ها و موضوعات مربوط به این حوزه را برطرف کند. چه شما مستاجر باشید و چه موجر می‌توانید با کمک بهترین وکیل سرقفلی در تهران مسائل پیش آمده را حل کنید و به حق قانونی خود بدون دردسر دست پیدا کنید.

در دفتر حقوقی محمد حاجیلو، وکیل پایه یک دادگستری، بر آنیم تا با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری، علاوه بر ارتقا آگاهی موکلین، نتیجه ای مطلوب را کسب کنیم تا ضمن احقاق حقوق آنها، از اتلاف وقت و صرف هزینه های گزاف جلوگیری به عمل آوریم. با ورود به سایت و دسترسی به راه های ارتباطی ارائه شده، می توانید از مشاوره آنلاین و رزرو مشاوره حضوری، در تمامی زمینه ها بهره مند گردید. با ما تماس بگیرید: 09121275588 و 02128425688

مشاوره با بهترین وکیل چک در تهران

همانطور که می‌دانید دعاوی چک برگشتی بسیار حساس هستند و معمولاً وجه زیادی را شامل می‌شوند. بنابراین اگر به درستی در دعاوی حقوقی چک عمل نکنید، ممکن است دچار خسارت‌های مالی بزرگی شوید. بنابراین اغلب اوقات پیش می‌آید که برای احقاق حق خود و یا وصول چک برگشتی نیاز است تا به بهترین وکیل در تهران که متخصص وصول چک است، مراجعه کنید. وکیل چک می‌تواند شکایت‌های مربوط به چک‌های برگشتی را مورد رسیدگی قرار دهد. همچنین شکوائیه مورد نیاز شما را تنظیم کند. چنین وکیلی به طور کامل با قوانین و پروسه‌های مربوط به چنین پرونده‌هایی آشناست.

مشاوره با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

پس از اینکه فردی فوت می‌کند، اموال و دارایی‌هایی از او به جا می‌ماند. این اموال به وراث متوفی تعلق دارد، که با انجام مراحلی به وراث واگذار می‌شود. به مرحله‌ای که اموال و دارایی‌ها مشخص و وراث شناسایی می‌شوند، انحصار وراثت می‌گویند. فرایند انحصار وراثت ممکن است در یک جمله، آسان به نظر برسد اما برای انجام آن، باید مراحلی طی شود. با وکالت دادن به بهترین وکیل در تهران کارهای مربوط به دریافت گواهی انحصار ورثه انجام و وراث مشخص خواهند شد. در مواقعی که وراث متوفی توانایی و یا قصد شرکت در مراحل اجرایی اعم از اداری و قضایی و مالی مربوط به گرفتن گواهی انحصار وراثت را ندارند، بهترین راه دادن اختیار انجام کارها به وکیل انحصار وراثت در تهران است. وکیل به نیابت از وراث متوفی کار های مربوط به مراحل اجرا و دریافت گواهی انحصار وراثت را انجام می دهد. 

بهترین وکیل تهران

شماره تلفن و آدرس بهترین وکیل در تهران

برای مشاوره حضوری و انعقاد قرار داد وکالت با یکی از بهترین وکلا در تهران می توانید پس از هماهنگی با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران ، ظفر، خیابان‌مصدق‌شمالی ، کوچه یازدهم(دامغانی) ، پلاک 38 ، واحد 2

پس از هماهنگی با داشتن آدرس به دفتر حقوقی مراجعه کنید. وکلای مجموعه با داشتن دانش حقوقی و تجربه کافی، توضیحات تکمیلی در ارتباط با موضوع پرونده را در اختیارتان قرار می دهند. در صورت تمایل به عقد قرارداد همکاری تمامی مراحل به جهت پیشبرد پرونده بر عهده بهترین وکیل در تهران خواهد بود که در زمینه مورد نظر شما تخصص کافی را دارد.

با ما تماس بگیرید: 09121275588 و 28425688-021

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد